جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران | بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران

اگر تصمیم دارید برای پیکر تراشی اقدام کنید، لازم است که مطابق با دستورالعمل های بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران اقدام کرده و برنامه غذایی خود را متعادل نموده و پیش از جراحی، به نظم خاصی در رژیم خود برسید. توجه داشته باشید که برخی از داروها می تواند رقیق کننده خون باشد که لازم است در این خصوص، با یک جراح خوب آبدومینوپلاستی مشورت کنید. در اینجا لیستی از بهترین جراح آبدومینوپلاستی در تهران آورده شده است.

دکتر خوب ابدومینوپلاستی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران است که فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بوده و سوابق درخشانی در جراحی های خود داشته است. ایشان، بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک خود را به عنوان بهترین جراح آبدومینوپلاستی در تهران دریافت کرده و خدماتی همچون لیپوماتیک کمر، ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن، جراحی بینی، لیفتینگ صورت، جراحی سینه و جراحی زیبایی پلک را با مهارت و تخصص خود ارائه می نماید.

دکتر شهریار حدادی

دکتر افسانه ثنایی

دکتر افسانه ثنایی، از دیگر جراحان مطرح در این زمینه بوده  موفقیت های بالایی را با هدف برطرف كردن ایرادات بخش های مختلف بدن کسب نموده است. ایشان که بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران شناخته می شوند، از روش های نوین استفاده نموده و در کمترین عوارض، درمان ها و جراحی های زیبایی را انجام داده است. از جمله خدمات این جراح خوب آبدومینوپلاستی ، می توان به لیپوماتیک شکم و پهلو، لیپوماتیک با بی حسی، لیپوماتیک ران، لیپوماتیک بازو، لیفت صورت با نخ، عمل لیفتینگ و کشیدن پوست صورت و گردن، جراحی لیفت شقیقه و ابرو، جراحی بلفاروپلاستی، جراحی ژنیکوماستی، جراحی ماستوپکسی، جراحی ماموپلاستی، عمل پروتز سینه و جراحی ابدومینوپلاستی اشاره کرد.

دکتر افسانه ثنایی | بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران

دکتر سمیرا محمد حسینی

دکتر سمیرا محمد حسینی، بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران است که با اجرای جراحی های موفق، به نامی آشنا در این حوزه تبدیل شده است. ایشان تخصص و بورد تخصص خود را از دانشگاه تهران دریافت نموده و با تجهیزاتی پیشرفته به عنوان بهترین جراح آبدومینوپلاستی در تهران مطرح می باشند و خدماتی همچون لیفت سینه و بازو، پروتز سینه، ابدومینوپلاستی، لیفت کمر، مینی ابدومینوپلاستی، ترانسفر چربی به صورت، بیکینی و باسن و بلفاروپلاستی را در برنامه درمانی دارند.

دکتر سمیرا محمد حسینی

دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر کامبیز ایزد پناه، یکی از بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران است که دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک بوده و تحصیلات خود را در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی گذرانده است. ایشان که به عنوان جراح خوب آبدومینوپلاستی نیز شناخته شده هستند، در بیمارستان های بزرگ و معتبری فعالیت داشته و خدمات لیپوماتیک، لیپوماتیک شکم و پهلو، ابدومینوپلاستی، لیفت بدن، جراحی سینه، پروتز سینه و لیفت سینه، جراحی کوچک کردن سینه، بلفاروپلاستی، لیفت صورت و گردن، ژنیوپلاستی و لیپوماتیک غبغب را ارائه می کنند.

دکتر کامبیز ایزدپناه | جراح خوب آبدومینوپلاستی

دکتر علی اصغر صلاحی

دکتر علی اصغر صلاحی، از دیگر پزشکان مطرح و بهترین جراح آبدومینوپلاستی در تهران می باشد که با استفاده از تجهیزاتی مدرن و پیشرفته، خدمات زیبایی با کیفیتی را ارائه می نماید. ایشان با بهره مندی از پرسنلی متخصص و با تجربه، دانش روز دنیا و دستگاه هایی مدرن، خدماتی همچون جراحی بینی، جراحی گوش، پروتز گونه، پروتز سینه، جراحی پلک، ابدومینوپلاستی، لیفت بازو، لیفت پیشانی، لیفت سینه، لیفت شقیقه ابرو، لیفت گردن، تزریق چربی به باسن و لیفت ران را ارائه می نمایند که دارای هزینه هایی مناسب می باشد.

دکتر علی اصغر صلاحی

دکتر محسن اسدی

دکتر محسن اسدی، یکی از پزشکان مطرح و بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران است که دارای فوق تخصص جراحی پلاستیك نیز می باشند. ایشان عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی بین الملل آمریکا بوده و خدمات برجسته ای را در زمینه های ابدومینوپلاستی، لیفت بازو، پیشانی، لیفت و شقیقه ابرو ارائه نموده و به عنوان جراح خوب آبدومینوپلاستی مطرح می باشند.

دکتر محسن اسدی

دکتر اسماعیل شیرزادگان

دکتر اسماعیل شیرزادگان، به عنوان بهترین جراح آبدومینوپلاستی در تهران ، دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک را گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشد و به عنوان یکی از پزشکان و جراح خوب آبدومینوپلاستی اقدامات ارزشمندی را در جراحی های ترمیمی، جراحی زیبایی، جراحی آبدومینوپلاستی و موارد مشابه را انجام داده است.

دکتر اسماعیل شیرزادگان | بهترین جراح آبدومینوپلاستی در تهران

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

دکتر محمدرضا آخوندی نسب، بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران می باشد که دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک بوده و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و عضویت فعال انجمن بین المللى جراحان پلاستیک آمریکا (ISAPS) می باشد. ایشان، یکی از بهترین جراح آبدومینوپلاستی در تهران است که بورد تخصصى جراحى عمومى را از دانشگاه علوم پزشکى شهید بهشتى در تهران دریافت کرده و خدماتی با کیفیت بالا در زمینه جراحی های زیبایی و آبدومینوپلاستی ارائه می نماید.

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

دکتر محسن فدایی

 دکتر محسن فدایی نیز از بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران می باشد که دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. از جمله خدماتی که این جراح خوب آبدومینوپلاستی ارائه می کنند، آبدومینوپلاستی، جراحی بینی، پروتز و لیفت صورت، پروتز سینه، پروتز باسن، جراحی شکم، لیفت ران و لیپوساکشن می باشد.

دکتر محسن فدایی | جراح خوب آبدومینوپلاستی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =