جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر آنژیوگرافی در تهران | بهترین متخصص آنژیوگرافی در تهران | دکتر جراح آنژیوگرافی

آنژیوگرافی، از جمله روش هایی تشخیصی در انواع بیماری های قبلی است که می تواند در شناسایی نوع و میزان بیماری های قلبی و عروقی کمک موثری داشته باشد. این کار با بررسی رگ های خونی و تصویربرداری از آنها توسط بهترین دکتر آنژیوگرافی در تهران صورت می گیرد. در این روش های سنجش، رگ های مسدود شده توسط بهترین متخصص آنژیوگرافی در تهران انجام شده و درمان های لازم، منظور می شود. شما می توانید در این خصوص، با دکتر جراح آنژیوگرافی در ارتباط باشید.

برترین دکتر آنژیوگرافی تهران

دکتر عبدالوهاب برادران

دکتر عبدالوهاب برادران، بهترین دکتر آنژیوگرافی در تهران و متخصص قلب و عروق که دارای بورد تخصصی و فلوشیپ فوق تخصصی اینترونشنال کاردیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. ایشان که دکتر جراح آنژیوگرافی می باشند، خدماتی همچون آنژیوگرافی عروق کرونر و اندام ها، آنژیوپلاستی کرونر و اندام ها با بهترین برند های استنت دنیا، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی از رگ دست، اصلاح سوراخ های قلبی بدون جراحی، اصلاح اختلالات مادرزادی بدون عمل، درمان واریس با اسکلروتراپی و لیزر، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب و تست ورزش را به همراه مشاوره های قبل از اعمال جراحی غیرقلبی ارائه می نمایند.

دکتر عبدالوهاب برادران | بهترین دکتر آنژیوگرافی در تهران

دکتر سید رضا سیدی

دکتر سیدرضا سیدی، از دیگر پزشکان مطرح و بهترین متخصص آنژیوگرافی در تهران می باشد که فوق تخصصی قلب و عروق خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده و دارای بورد قلب و عروق می باشند. ایشان ریاست بخش قلب و عروق در بیمارستان های دولتی تهران بوده و خدمات ارزشمندی را به عنوان دکتر جراح آنژیوگرافی در زمینه های درمان فشار خون، نوار قلب، تست ورزش، اکوکاردیوگرافی پیش رفته زنگی و انجام آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی و مشاوره فوق تخصصی ارائه کرده و در کلینیک فوق تخصصی خود، درمان بیماران خود را دنبال می نماید.

دکتر سید رضا سیدی

دکتر فریبا هندسی

دکتر فریبا هندسی، از دیگر پزشکان نام آشنا و متخصص قلب و عروق می باشند که به عنوان بهترین دکتر آنژیوگرافی در تهران مطرح بوده و درمان های موفقی را در این خصوص داشته اند. ایشان که عضو انجمن قلب جراحان ایران می باشند، موسس اولين كلينيك تخصصي فشار خون بوده و عضو انجمن قلب امريكا نیز هستند. از جمله خدمات ایشان به عنوان بهترین متخصص آنژیوگرافی در تهران ، می توان به درمان واریس، درمان فشار خون، آنژیوگرافی قلب، درمان تپش قلب، نوار قلب، تست ورزش قلب و سکته قلبی با استفاده از آنژیوگرافی اشاره کرد.

دکتر فریبا هندسی | بهترین متخصص آنژیوگرافی در تهران

دکتر محمد نوری زاده

دکتر محمد نوری زاده، از بهترین پزشکان در این زمینه بوده و به عنوان بهترین دکتر آنژیوگرافی در تهران مطرح می باشند که دارای بورد تخصصی قلب و عروق می باشند. ایشان که در زمینه تحقیقات قلبی در امریکا فعالیت داشته اند، فوق تخصص مداخلات قلب و عروق را نیز دریافت کرده و فلوشیپ فوق تخصصی بالون آنژیو پلاستی را دارند. ایشان خدمات درمانی همچون نوار قلب، تست ورزش، درمان فشار خون بالا و پایین، انژیو گرافی از طریق دست، اصلاح سوراخ های قلبی بدون جراحی، تشخیص و درمان بیماریهای دریچه ای، اکوکاردیوگرافی ساده و رنگی پیشرفته را ارائه می نمایند.

دکتر محمد نوری زاده

دکتر رضا صابری همدانی

دکتر رضا صابری همدانی، از دیگر پزشکان متخصص قلب و عروق می باشند که دارای فوق تخصص آنژیوپلاستی عروق قلبی از دانشگاه شهید بهشتی بوده و به عنوان بهترین متخصص آنژیوگرافی در تهران ، خدماتی در زمینه های آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، تست ورزش، اکو، نوار قلب، درمان واریس و تنظیم فشار خون را به بیماران خود ارائه کرده و در مطب خود، مشاوره های لازم را در اختیار بیماران قرار می دهند.

دکتر رضا صابری همدانی | بهترین متخصص آنژیوگرافی در تهران

دکتر پرگل نوروزی

دکتر پرگل نوروزی، از بهترین دکتر آنژیوگرافی در تهران است که بورد تخصصی قلب عروق خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و عضو انجمن قلب اروپا می باشند. ایشان به عنوان دکتر جراح آنژیوگرافی ، خدمایت همچون انجام آنژیوگرافی عروق، نوار قلب، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش و هولتر مانیتورینگ نوار قلب و فشار خون را ارائه کرده و با انجام روش های تشخیص مناسب، در بهبودی هرچه سریع تر بیماران خود اقدام می نماید.

دکتر پرگل نوروزی

دکتر عباس صالحی

دکتر عباس صالحی نیز از بهترین متخصص آنژیوگرافی در تهران می باشند که تخصص قلب و عروق خود را در دانشگاه تهران گذرانده و در بیمارستان های معتبری همچون در بیمارستانهای نفت فعالیت داشته است. ایشان، فوق تخصص بالون آنژیوپلاستی و اینترونشن را داشته و در کشورهای اروپایی دوره های درمانی را پشت سرگذاشته اند. ایشان به عنوان دکتر جراح آنژیوگرافی ، خدماتی همچون الکتروکاردیوگرافی(نوار قلب)، اکوکاردیوگرافی(اکو) و تست ورزش، درمان قطعی واریس به طریق اسکلروتراپی و لیزر، آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی و بالون بسته را ارائه می نمایند.

دکتر عباس صالحی | دکتر جراح آنژیوگرافی

دکتر غلامحسین فاتحی

دکتر غلامحسین فاتحی، به عنوان دکتر جراح آنژیوگرافی و متخصص قلب و عروق شناخته می شود که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت نموده است. ایشان که فوق تخصص بالون آنژیوپلاستی از دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارند و عضو انجمن آترواسکلروز ایران می باشند، خدماتی همچون درمان فشارخون، بیماری قلب و فشارخون بالا، آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، ورزش و قلب، تپش قلب، تری گلیسرید و کلسترول قلب، تغذیه و قلب را به بیماران خود ارائه می نمایند.

دکتر غلامحسین فاتحی | دکتر جراح آنژیوگرافی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + دوازده =