جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین انتشاراتی کتاب | برترین ناشر کتاب

یکی از دغدغه های نویسندگان و مولفان کتاب این است که بتوانند بهترین انتشاراتی کتاب را بیابند. پیدا کردن برترین ناشر کتاب که بتواند تمامی خدمات از ویراستاری تا طراحی جلد را در بهترین کیفیت به انجام برساند و تجهیزات چاپ پیشرفته و مجهزی داشته باشد، چندان کار ساده ای نیست. در این جا، با برترین های این صنعت تماس گرفته و مشاوره های لازم را از در خصوص چاپ و نشر کتاب خود دریافت کنید.

برترین انتشاراتی کتاب

لیست بهترین های صنعت چاپ و نشر کتاب در اینجا آورده شده است:

انتشاراتی کتاب نگاران

مجموعه نگاران، یکی از بهترین انتشاراتی کتاب است که به دنبال خلق ایده‌های جدید، القای تفکری نو، برقراری توازن میان کیفیت و کمیت در نشر انواع کتاب، مجله و نشریات بوده و همواره رضایت مندی مشتریان خود را در اولویت خود قرار داده است. این گروه حرفه ای که از طراحان و ایده پردازان خلاق شکل گرفته است، با تجربه ای 30 ساله در این صنعت، سفارشات مشتریان خود را در بهترین کیفیت، طراحی و چاپ کرده و از جمله معتبرترین ناشران محسوب می شود. برای دریافت مشاوره های چاپ کتاب، با کارشناسان نگاران تماس بگیرید. همچنین، این امکان را دارید که پیش از سفارش چاپ خود، برآورد هزینه چاپ و نشر کتاب خود را در نگاران مشاهده کنید.

انتشاراتی نگاران

ناشر کتاب متخصصان

گروه انتشاراتی متخصصان، یکی از برترین ها به عنوان ناشر کتاب بوده که دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، می باشد. این گروه که دارای سابقه 10 ساله در صنعت چاپ کتاب می باشد، از تیمی متخصص از طراحی گرافیک و ویراستاران حرفه ای بهره برده و تمامی مراحل آماده سازی نشر کتاب را به صورت تخصصی انجام داده و در این راه، کمک های ارزشمندی را به نویسندگان و مولفان کتاب داشته است. این گروه، چاپ کتاب ‌در حوزه‌ های داستان، شعر، فیلم‌نامه، علمی، روانشناسی، تاریخی، مذهبی و کتاب‌های دانشگاهی و تخصصی را در برنامه کاری خود دارد. می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان دریافت کنید.

ناشر کتاب متخصصان

انتشاراتی کتاب امیرکبیر

یکی از بهترین انتشاراتی کتاب ، امیرکبیر می باشد که از گروه های تخصصی و قدیمی در این صنعت بوده و از سال 1328 تا کنون در این حوزه فعالیت داشته است. این که یکی از بزرگ ترین انتشارات در منطقه است، حوزه های تخصصی و علمی، داستانی و ادبی را در برنامه نشر کتاب خود داشته و به عنوان یکی از تاثیرگذارترین انتشارات شناخته می شود. بهره مندی از تجهیزات پیشرفته چاپخانه و نیروی متخصص و حرفه ای در بخش چاپ و طراحی، باعث شده است که اعتماد بسیاری از نویسندگان و مولفان را به خود جلب نموده و سفارشات زیادی را در حوزه های مختلف به چاپ برساند.

چاپ امیرکبیر

ناشر کتاب ققنوس

انتشارات ققنوس، یکی از منتخبین به عنوان برترین ناشر کتاب است که فعالیت خود را از سال 1356 شروع کرده و در عرضه کتاب در مرکز بازار نشر کتاب در روبروی دانشگاه تهران، مستقر گردیده است. این گروه حرفه ای که از تیم متخصص تشکیل شده است تمامی مراحل چاپ و آماده سازی کتاب را در بهترین کیفیت انجام داده و متناسب با موضوع کتاب و تقاضای نویسنده یا مولف، آنها را با کاغذهای مختلف و اندازه های درخواستی، منتشر می نماید. در صورتی که قصد چاپ کتاب خود را دارید، می توانید ضمن دریافت راهنمایی های لازم، برآورد قیمت چاپ کتاب را نیز از ایشان بپرسید.

ناشر ققنوس

نشر شباهنگ

یکی دیگر از بهترین انتشاراتی کتاب، می توان به نشر شباهنگ اشاره نمود که فعالیت خود را از سال 1355 شروع کرده و همواره با هدف رضایت مندی مشتریان خود، بهترین خدمات را ارائه کرده است. این مجموعه  با نشر کتاب در زمینه‌های هنر، روان‌شناسی، علمی و آموزشی و ادبیات شناخته می شود و توانسته است در این حوزه، فعالیت های گسترده ای را داشته و کتاب های ارزشمندی را چاپ کرده و یا برای تجدید چاپ آنها اقدام نماید.

نشر کتاب شباهنگ

انتشاراتی کتاب چشمه

یکی دیگر از ناشران قدیمی که به عنوان برترین ناشر کتاب شناخته می شود، نشر چشمه است که به کیفیت بالای کتاب شناخته شده و همواره از بهترین طراحی ها برای جلد کتاب ها استفاده می نماید. این گروه که تمرکز اصلی خود را بر روی کتاب های ادبی گذاشته اند، از بزرگانی همچون احمد شاملو و صادق هدایت، کتاب های زیادی را به چاپ رسانده است. همچنین، به جهت کیفیت آماده سازی و چاپ کتاب در این مجموعه، مولفان زیادی، در صدد همکاری با این گروه انتشاراتی برآمده اند.

انتشاراتی چشمه

ناشر کتاب قطره

شركت نشر قطره، یکی از بهترین انتشاراتی کتاب و مجلات معتبر بوده که به صورت كاملا خصوصي بر روی زمینه هایی همچون ادبیات، رمان و داستان، خاطرات، علوم اجتماعی، فلسفه و عرفان و روانشناسی فعالیت داشته است. این مجموعه که کتاب های زیادی را به چاپ رسانیده است، از سال 1367 فعالیت خود را شروع کرده و با استفاده از تیم متخصص و حرفه ای و تجهیزات چاپ پیشرفته، موفقیت های زیادی را در این حوزه کسب نموده است.

ناشر کتاب قطره

موسسه انتشارات نگاه

مؤسسۀ انتشارات نگاه، به عنوان یکی از برترین ناشر کتاب فعالیت داشته و از سال 1352 فعالیت خود را در حوزه ادبیات آغاز کرده است. این گروه که در انتخاب موضوعات چاپ سختگیری های لازم را داشته است، بخش های شعر و ترانه، زندگی نامه بزرگان ادبی، شاعران، نقد و بررسی هنری و تاریخ را در دستور کار خود داشته و کتاب های رمان و داستان زیادی را به چاپ رسانیده است. همچنین، نشر کتاب های فلسفه و روانشناسی و کتاب هایی با موضوعیت فیلنامه و نمایشنامه را منتشر کرده است.

موسسه انتشارات نگاه

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 8 =