جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر لیفت سینه در تهران | جراح لیفت سینه خانم در تهران | بهترین جراح زیبایی سینه

اگر به دنبال لیفت سینه هستید، لازم است که پیش از هر اقدامی، نکات مربوط به مراقبت های بعد از جراحی لیفت سینه را نیز در نظر داشته باشید. بهترین دکتر لیفت سینه در تهران ، در این خصوص، راهنمایی های لازم را ارائه خواهد کرد. در نظر داشته باشید که تورم و التهاب در بافت سینه پس از انجام جراحی، نکته ای طبیعی است اما در صورت درد در محل، بهتر است که با بهترین جراح زیبایی سینه در میان بگذارید. ضمن آنکه جراح لیفت سینه خانم در تهران ، با استفاده از بهترین تکنیک ها عمل کرده تا بهبودی در کوتاه ترین زمان صورت گیرد. در این جا بهترین دکتر جراحی کوچک کردن سینه را معرفی کرده ایم.

برترین دکتر لیفت سینه تهران

دکتر شاپور عزیزی

دکتر شاپور عزیزی، بهترین دکتر لیفت سینه در تهران است که تحصیلات خود را در دانشگاه شهید بهشتی گذرانده و تجربه و تخصص خود را در جراحی های تخصصی همچون لیفت سینه، ابدو مینوپلاستی، پروتز سینه و لیپوساکشن به کار بسته و جراحی های موفق درمانی و زیبایی بسیاری را پشت سر گذاشته اند. ایشان که بهترین جراح زیبایی سینه می باشند، خدمات دیگری همچون جراحی بینی، پیکرتراشی، تزریق چربی، لیپو ویزر، لیفت سینه، ماموپلاستی، براکیو، ترنسفر باسن، ماستوپکسی، ژنیکوماستی، لیفت صورت و بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین را نیز در برنامه جراحی و روش های زیبایی خود دارند.

دکتر شاپور عزیزی | بهترین دکتر لیفت سینه در تهران

بیشتر بخوانید : بهترین دکتر خشکی چشم

دکتر علی اکبر مروتی

دکتر علی اکبر مروتی، به عنوان بهترین دکتر جراحی کوچک کردن سینه و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند که از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده اند. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران بوده و خدمات ارزشمندی را به عنوان دکتر خوب در این حوزه ارائه کرده اند که از آن جمله، لیفت سینه، لیپوماتیک با دستگاه پال، جراحی های زیبایی شکم، جراحی های زیبایی سینه، تزریق چربی ، جراحی بینی، لابیاپلاستی، لیفت صورت، پیشانی و ابرو با استفاده از آندوتاین و دستگاه آندوسکوپ، کلیه جراحی های زیبایی مربوط به صورت و بدن را ارائه نموده اند.

دکتر علی اکبر مروتی | بهترین دکتر جراحی کوچک کردن سینه

دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی

دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی، جراح لیفت سینه خانم در تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی می باشند که در بیمارستان های فوق تخصصی کشور، مشغول بوده و از مجهزترین دستگاه ها و امکانات بهره می برند تا خدماتی همچون ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم، لیپوماتیک و پیکرتراشی، لیفت سینه و ماموپلاستی، جراحی بینی، پروتز سینه، لیفت بازو و ران، لیفت صورت و گردن، لیفت ابرو شقیقه، بلفاروپلاستی و افتادگی پلک، بوکال فت، تزریق چربی و فرمدهی باسن، تزریق ژل، بوتاکس و زاویه سازی صورت و اعمال جراحی زیبایی دستگاه تناسلی بانوان را به عنوان بهترین جراح زیبایی سینه ارائه می کنند.

دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی | جراح لیفت سینه خانم در تهران

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری، بهترین دکتر جراحی کوچک کردن سینه است که تحصیلات خود را در دانشگاه شهید بهشتی پشت سر گذاشته و فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زيبايی در دانشگاه شهيد بهشتی دریافت نموده است. ایشان که  عضو انجمن جراحان پلاستيك کشور می باشند، به عنوان بهترین دکتر لیفت سینه در تهران ، خدماتی همچون جراحی زیبایی بینی(رینوپلاستی اولیه و ثانویه)، جراحی زیبایی پستان(مامو پلاستی،پروتز پستان، تزریق چربی به پستان)، جراحی زیبایی شکم(ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن)، لیفت صورت،گردن و پیشانی، جراحی زیبایی پلک(بلفاروپلاستی)، جراحی زیبایی پیشانی، انواع پروتز صورت، تزریق چربی به صورت و نواحی دیگر بدن، تزریق ژل و بوتاکس و جراحی زیبایی گوش(اتوپلاستی) را نیز ارائه می کنند.

دکتر عطاالله حیدری

مرکز زیبایی ویکتوریا

این مرکز که از بهترین جراح لیفت سینه خانم در تهران و بهترین دکتر جراحی کوچک کردن سینه بهره می برد، یکی از مراکز تخصصی در این حوزه است که با جمعی از متخصصان برجسته از بهترین جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی، بهترین جراح سینه، بهترین جراح پیکرتراشی و بهترین جراح شکم تشکیل شده و خدمات ارزشمندی را همچون جراحی سینه، لیفت سینه، پروتز سینه، ماموپلاستی، ماستوپکسی، پیکرتراشی، لیپوساکشن 360 درجه، پروتز باسن و لیفت باسن را در برنامه های زیبایی خود قرار داده اند. می توانید مشاوره های لازم را در این خصوص، دریافت کنید.

مرکز زیبایی ویکتوریا

دکتر مهدی کیال

دکتر مهدی کیال،  بهترین دکتر لیفت سینه در تهران است که  بورد تخصصی جراحی عمومی خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده و عضو انجمن جراحان ایران می باشند. ایشان که بهترین جراح زیبایی سینه می باشند، خدماتی همچون ابدومینوپلاستی، پروتز سینه، لیپوساکشن، لیفت بازو، تزریق باسن، بلفاروپلاستی، زاویه سازی، لیفت شقیقه، ساکشن غبغب را به همراه روش های نوین در لیفت سینه ارائه می کنند. ایشان در بیمارستان عرفان نیایش، بیمارستان ایران مهر و بیمارستان بازرگانان مشغول می باشند.

دکتر مهدی کیال | بهترین جراح زیبایی سینه

دکتر سمیرا محمد حسینی

دکتر سمیرا محمد حسینی، بهترین جراح لیفت سینه خانم در تهران است که بورد تخصصی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده و جراحی های موفقی را پشت سر گذارده است. ایشان خدمات برجسته ای را به عنوان بهترین دکتر جراحی کوچک کردن سینه ارائه نموده اند که از آن جمله لیفت سینه، لیفت بازو، پروتز سینه، ابدومینوپلاستی، لیفت کمر، مینی ابدومینوپلاستی، ترانسفر چربی به صورت،بیکینی و باسن، بلفاروپلاستی و موارد مشابه را شامل می شود. می توانید در این خصوص، راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

دکتر سمیرا محمد حسینی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =