جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر کولونوسکوپی در تهران | دکتر کولونوسکوپی خانم | بهترین فوق تخصص کولونوسکوپی

هنگامی که در روده بزرگ یا بافت داخلی کولون، پولیپ شکل می گیرد، با استفاده از کولونوسکوپی آن را تشخیص داده و برای درمان آن اقدام می شود. نکته مهم این است که بسیاری از آنها به تشخیص بهترین فوق تخصص کولونوسکوپی در تهران ، سرطانی نیست. اما در بسیاری از مواقع، توسط بهترین دکتر کولونوسکوپی ، در آزمایشات، وجود پولیپ ها و اندازه آنها بررسی می شود. شما می توانید با دکتر کولونوسکوپی خانم نیز، در خصوص درمان کامل تر، مشورت های لازم را انجام دهید.

برترین دکتر کولونوسکوپی تهران

دکتر مسعود صدرالدینی

دکتر مسعود صدر الدینی،  از جمله بهترین فوق تخصص کولونوسکوپی در تهران می باشد که  متخصص گوارش ( معده و روده ) و داخلی و فوق تخصص گوارش کبد و آندوسکوپی بوده و بورد تخصصی و فوق تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده و عضو انجمن گوارش اروپا و امریکا می باشد. ایشان در درمان هموروئید و شقاق مقعد بدون جراحی و درد تشخیص و درمان هپاتیت نیز موفقیت هایی را کسب کرده و خدماتی در زمینه آندوسکوپی فوقانی، معده مری و فیبرواسکن کبد ارائه نموده اند.

دکتر مسعود صدرالدینی | بهترین فوق تخصص کولونوسکوپی در تهران

بیشتر بخوانید : بهترین متخصص IVF در تهران

دکتر محمد روشنی

دکتر محمد روشنی، از جمله بهترین دکتر کولونوسکوپی است که فوق تخصص گوارش و کبد را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت نموده اند. ایشان که عضو انجمن گوارش و کبد ایران، عضو شبکه هپاتیت ایران و عضو انجمن بین المللی UEG ، AASLD می باشند، دارای بورد تخصصی بیماری های داخلی و بورد فوق تخصصی بیماری های گوارش و کبد بوده و خدماتی در خصوص آندوسکوپی معده، کولونوسکوپی و درمان بیماری های سیستم گوارش ارائه کرده و به عنوان بهترین فوق تخصص کولونوسکوپی در تهران مطرح می باشند.

دکتر محمد روشنی | بهترین دکتر کولونوسکوپی

دکتر عباس تحصیلی

دکتر عباس تحصیلی، از بهترین دکتر کولونوسکوپی محسوب می شوند که دکترای تخصصی بیماری های داخلی و آندوسکوپی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نموده و به عنوان یکی از پزشکان مطرح در این حوزه، خدماتی در درمان بیماری های گوارشی و کبد، انجام آندوسکوپی و کولونوسکوپی، درمان بیماری های عفونی و مقاربتی، درمان بیماری های کلیوی، درمان بیماری های غدد و مشکلات تیروئید و انجام چکاپ ها و غربالگری های سالانه جهت پیشگیری از بیماری های مزمن را ارائه می کنند.

دکتر عباس تحصیلی

دکتر محمد کلانی

دکتر محمد کلانی نیز که از بهترین فوق تخصص کولونوسکوپی در تهران است، فوق تخصص خود را از دانشگاه تهران اخذ نموده و به عنوان عضو سابق هیئت علمی پژوهشی دانشگاه تهران فعالیت داشته و عضو انجمن متخصصین گوارش و کبد ایران می باشد. ایشان مقالات متعددی را نیز در این خصوص به چاپ رسانیده اند. خدمات ایشان در درمان بیماری های مربوط به دستگاه گوارش، آندوسکوپی و کونولوسکوپی کاملا شناخته شده بوده و به عنوان بهترین دکتر کولونوسکوپی مطرح می باشند.

دکتر محمد کلانی | بهترین فوق تخصص کولونوسکوپی در تهران

دکتر امیر سعید صادقی

دکتر امیر سعید صادقی که در دانشگاه علوم پزشکی تهران، موفق به دریافت فوق تخصص گوارش و کبد شده اند، دارای بورد تخصصی گوارش در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بوده و به عنوان بهترین فوق تخصص کولونوسکوپی در تهران مطرح می باشند. ایشان که در بیمارستان های موفقی همچون آتیه فعالیت دارند، در درمان بیماری های گوارشی مانند مری، کبد، صفرا، روده، مقعد، لوزالمعده، درمان بیماری قطعی زخم معده، درمان سکسکه، درمان شقاق، پیوند‌ کبد، کولونوسکوپی، آندوسکوپی معده، درمان کرم معده و روده، علائم سرطان، و روده فیبرو اسکن کبد فعالیت داشته اند. می توانید از این پزشک خوب کولونوسکوپی، مشورت های لازم را دریافت کرده و بهترین روش درمان را در راستای بهبودی، داشته باشید.

دکتر امیر سعید صادقی

بیشتر بخوانید : بهترین روانشناس کودک

دکتر امیر طاهری

دکتر امیر طاهری به عنوان بهترین دکتر کولونوسکوپی در تهران شناخته می شوند که فوق تخصصی گوارش بالغین نیز بوده و خدمات آندوسکوپی، کولونوسکوپی، رکتوسکوپی، فیبرواسکن، بیوپسی، زخم معده، سرطان، اسهال، درد شکمی، رفلاکس معده، سنگ کیسه صفرا، کبد چرب، هپاتیت، یبوست، هموروئید، شقاق، درمان زخم معده و تست تنفسی میکروب معده را ارائه می دهند. می توانید مشاوره های لازم را از این دکتر خوب کولونوسکوپی دریافت کنید.

دکتر امیر طاهری | بهترین دکتر کولونوسکوپی

بیشتر بخوانید : بهترین متخصص لیزر واریس

دکتر محمدرضا عباسی

دکتر محمد رضا عباسی که به عنوان بهترین فوق تخصص کولونوسکوپی در تهران شناخته شده هستند،  دارای بورد تخصص داخلی از دانشگاه تهران بوده و بورد فوق تخصص گوارش و کبد را از از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده اند. ایشان خدمات کولونوسکوپی با بی هوشی، کنترل خونریزی های گوارشی با آندوسکوپی، تشخیص و درمان اسهال و یبوست، برداشتن پولیپ های معده و روده، درمان هپاتیت ها و کبد چرب و مشکلات کیسه صفرا را به عنوان بهترین دکتر کولونوسکوپی ارائه می نمایند.

دکتر محمدرضا عباسی

دکتر فاطمه زالی

دکتر فاطمه زالی نیز از بهترین پزشکان و دکتر کولونوسکوپی خانم است که به عنوان بهترین فوق تخصص کولونوسکوپی در تهران فعالیت داشته و بورد فوق تخصص گوارش، کبد آندوسکوپی را دریافت نموده اند. ایشان خدمات آندوسکوپی، کولونوسکوپی، برداشتن پولیپ های معده و روده، تست تنفس و میکروب معده و بالون معده را با استفاده از بهترین تجهیزات و تخصص و تجربه خود ارائه می دهند. می توانید مشاوره های لازم را از این پزشک خوب کولونوسکوپی دریافت کنید.

دکتر فاطمه زالی | دکتر کولونوسکوپی خانم

مطالب مرتبط

1 دیدگاه دربارهٔ «بهترین دکتر کولونوسکوپی در تهران | دکتر کولونوسکوپی خانم | بهترین فوق تخصص کولونوسکوپی در تهران»

  1. با سلام دکتر فاطمه زالی تلفن تماس اشتباهه در اینستاگرام مربوطه هم شماره موبایل اشتباهه. لطف کنید کولونوسکوپی اورژانسی خانم معرفی کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =