جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین مارک کامپوزیت دندان | بهترین دکتر کامپوزیت دندان

هنگامی که به دنبال مراکز معتبر و بهترین دندانپزشک زیبایی دندان هستید، لازم است که علاوه بر بررسی محل کلینیک در خصوص رعایت نکات بهداشتی و استفاده از تجهیزاتی مدرن و به روز شده، اطمینان حاصل کنید که از بهترین مارک کامپوزیت دندان استفاده می شود. در اینجا ضمن معرفی بهترین دکتر کامپوزیت دندان در تهران، این امکان فراهم شده است تا قیمت ونیر کامپوزیت دندان را نیز در مراکز مختلف مقایسه کرده و از میان بهترین مراکز کامپوزیت دندان در تهران ، انتخابی آگاهانه داشته باشید.

لیست متخصصین خوب کامپوزیت | برترین مراکز کامپوزیت تهران

کلینیک دکتر مانا توسلی خواه

این کلینیک که توسط خانم دکتر مانا توسلی خواه اداره می شود، دارای سابقه ای طولانی بوده و دوره های زیبایی ونیر های کامپوزیتی و لمینیت های سرامیکی را در سطحی ممتاز گذرانده است. ایشان به عنوان متخصص خوب در این حوزه، خدماتی همچون کامپوزیت سرامیکی، لمینیت، سفید کردن و ترمیم های دندان، ایمپلنت، روکش های دندانی، عصب کشی و  جرم گیری را به صورت تخصصی انجام داده و یکی از بهترین مراکز کامپوزیت دندان در تهران به شمار می آید.

بهترین مراکز کامپوزیت دندان در تهران، بهترین مارک کامپوزیت دندان، بهترین دکتر کامپوزیت دندان

مرکز دندانپزشکی دکتر ندا هادی

می توان گفت، از جمله بهترین دکتر کامپوزیت دندان ، خانم دکتر ندا هادی می باشند که دارای گواهینامه های معتبر از دانشگاه های برجسته خارجی بوده و خدماتی همچون زيبايى و پروتز دندان، کامپوزیت، ايمپلنت، سفید کردن و ترمیم دندان را در برنامه کاری خود به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی دندان داشته و همواره در ارائه خدماتی شایسته، از بهترین مارک کامپوزیت دندان استفاده نموده اند. از همین روست که به عنوان بهترین مراکز کامپوزیت دندان در تهران شناخته می شوند.

دکتر ندا هادی | متخصص کامپوزیت دندان در تهران

کلینیک دکتر محمدرضا سهرابی

یکی دیگر از مراکز معتبر که بهترین دندانپزشک زیبایی دندان محسوب می شود، کلینیک دکتر محمدرضا سهرابی است که عضو انجمن برجسته دندانپزشک های زیبایی در آمریکا بوده و مطابق با علم روز دنیا و تجهیزاتی پیشرفته عمل نموده و بهترین دکتر کامپوزیت دندان شناخته می شود. خدمات این کلینک شامل بلیچینگ، طراحی خط لبخند، ونیر کامپوزیت و مشاوره های زیبایی می باشد که در بهترین مراکز کامپوزیت دندان در تهران انجام می شود.

دکتر محمد رضا سهرابی از بهترین مراکز کامپوزیت دندان در تهران

مرکز دندانپزشکی دکتر غزال آرش راد

این مرکز به عنوان یکی از معتبرترین و مجهزترین مراکز دندانپزشکی شناخته شده است. دکتر غزال آرش راد که فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی است، بهترین دندانپزشک زیبایی دندان شناخته شده و خدماتی برجسته و با استفاده از بهترین مارک کامپوزیت دندان ارائه می نماید. خدمات زیبایی از قبیل کامپوزیت، روکش زیر کونیایی، روکش های دندانی ترمیم دندان ها را در بهترین شرایط ارائه می نماید. می توانید قیمت ونیر کامپوزیت دندان را در بهترین مراکز کامپوزیت دندان در تهران دریافت کنید.

دکتر غزال آرش راد | بهترین دکتر کامپوزیت دندان در تهران

مرکز دندانپزشکی دکتر هومن عشقی

دکتر هومن عشقی از جمله بهترین دکتر کامپوزیت دندان و برترین متخصص کامپوزیت می باشد که دارای درجه مستر دندانپزشکی از دانشگاه کالیفرنیا بوده و خدمات لمینت و کامپوزیت دندان، اصلاح طرح لبخند، ایمپلنت دندان را به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی دندان ارائه می کند. این پزشک خوب زیبایی دندان، همواره با استفاده از بهترین مارک کامپوزیت دندان ، رضایت مندی مشتریان را کسب کرده و اکنون در لیست بهترین مراکز کامپوزیت دندان در تهران می باشد.

دکتر هومن عشقی قیمت ونیر کامپوزیت دندان

کلینیک دکتر هادی درویش پور

این کلینیک تخصصی، بهترین خدمات کامپوزیت را در اختیار مراجعان خود، قرار می دهد. دکتر هادی درویش پور از جمله بهترین دکتر کامپوزیت دندان بوده و همواره در راستای خدماتی شایسته از قبیل لمینیت دندان، بلیچینگ، کامپوزیت، درمان ریشه دندان، روکش سرامیکی دندان و جراحی دندان عقل به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی دندان عمل نموده و از سوی مشتریان خود به عنوان بهترین مراکز کامپوزیت دندان در تهران شناخته می شود.

بهترین دندانپزشک زیبایی دندان

قیمت ونیر کامپوزیت دندان در تهران

قیمت کامپوزیت در کلینیک مختلف متفاوت می باشد ولی گروه تحقیقی فوروب میانگینی از قیمت سال 1401 درآورده است که به صورت زیر میباشد

هر واحدی از برند1/200/000

هرواحدی از برند…. 1/800/000

بهترین دندانپزشک زیبایی دندان

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =