جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر درمان میخچه در تهران | متخصص درمان میخچه با لیزر | بهترین پزشک متخصص برداشتن میخچه | جراحی میخچه در تهران

اگر برای درمان میخچه خود نیاز به بهترین دکتر درمان میخچه در تهران هستید، می توانید در لیست زیر، در منطقه خود، آن را پیدا کنید. در بسیاری از مواقع متخصص درمان میخچه با لیزر ، علت های متفاوتی از ایجاد پینه یا میخچه را در پوست پا بررسی کرده و با استفاده از عکسبرداری به تشخیص و درمان آن می پردازد. بهترین پزشک متخصص برداشتن میخچه ، اقدامات مراقبتی را پیشنهاد کرده و در نهایت، برای جراحی میخچه در تهران اقدام می نماید.

برترین دکتر درمان میخچه تهران

دکتر عباس انتظاری

دکتر عباس انتظاری، بهترین دکتر درمان میخچه در تهران و متخصص طب پیشگیری می باشد که با سابقه ای طولانی در این زمینه، فعالیت های پژوهشی و عملی فراوانی را در سطح کشور و بین المللی داشته و به عنوان پزشک خوب این حوزه و عضو انجمن های علمی پزشکی شناخته می شود. ایشان که موسس اولین مرکز طب پیشگیری در بیمارستان طالقانی بوده اند، تحقیقات بسیاری را در مرکز تحقیقات پوست در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی داشته و به عنوان متخصص درمان میخچه با لیزر ، خدماتی همچون زگیل تناسلی، ضایعات پیش سرطانی، جوش صورت و بدن(آکنه)، زگیل های صورت و بدن، خال و ضایعات رنگی بدن، سلامت جنسی و درمان میخچه را ارائه می نمایند.

دکتر عباس انتظاری | بهترین دکتر درمان میخچه در تهران

دکتر محمود راسخی

دکتر محمود راسخی، بهترین پزشک متخصص برداشتن میخچه است که تخصص خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده و مقالات بسیاری را در این حوزه به چاپ رسانیده است. ایشان که ریاست بیمارستان امام سجاد را برعهده دارند، خدماتی همچون جراحی لاغری، جراحی باسن، جراحی سینه، چاق شدن ساق پا با پروتز و تزریق، بازو، گردن، کاشت و پیوند طبیعی مو، کاشت ابرو با موی طبیعی، کاشت ریش و سبیل، درمان ریزش مو با مزوتراپی را در برنامه درمانی داشته و جراحی میخچه در تهران در بهترین کیفیت انجام می دهند.

دکتر محمود راسخی | بهترین پزشک متخصص برداشتن میخچه

دکتر امیر سلیمانی

دکتر امیر سلیمانی، بهترین دکتر درمان میخچه در تهران و متخصص پوست، لیزر و زیبایی بوده که بورد تخصصی خود را از دانشگاه تهران دریافت نموده و در درمان بیماری های پوست، مو و ناخن و تشخیص دقیق بیماری های پوستی موفقیت های بسیاری کسب نموده و در درمان های تخصصی خدمت رسانی کرده اند. ایشان که خدمات خود را به صورت جامع در قالب مشاوره و درمان تخصصی ارائه می کنند، خدماتی همچون جوانسازی پوست، لیزر موهای زائد، لیزر موهای زائد بر اساس نوع پوست هر فرد، مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد، کاشت مو، برداشت خال، تزریق بوتاکس، تزریق ژل به لب، تزریق چربی به صورت، سابسیژن، کربوکسی تراپی، لیزر فرکشنال، Co2، میکرودرم، میکرونیدلینگ، هایفوتراپی و موارد مشابه را به عنوان متخصص درمان میخچه با لیزر ارائه می کنند.

دکتر امیر سلیمانی | متخصص درمان میخچه با لیزر

دکتر ابولفتح محرابیان

دکتر ابوالفتح محرابیان، بهترین پزشک متخصص برداشتن میخچه است که تخصص زیبایی خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده و خدمات نوین زیبایی پوست را در مطب خود انجام دادند. ایشان که مقالات بسیاری را در این حوزه به چاپ رسانیده اند، خدماتی همچون زگیل تناسلی، بیماریهای عفونی و غیر عفونی، تومور های پوستی، بیماری های ناخن، علائم بیماری پوستی، تغییر رنگ پوست، زوائد پوستی، خارش پوست، خونریزی زیر پوست، بیماری های باکتریایی، قارچی، بیماریهای مقاربتی، سایرعوامل ویروسی، بیماری های غیرعفونی، تومور های پوستی و بیماری های ناخن را درمان نموده و جراحی میخچه در تهران را به انجام رسانیده اند.

دکتر ابولفتح محرابیان | جراحی میخچه در تهران

دکتر فرهاد هوشیدری

دکتر فرهاد هوشیدری، بهترین دکتر درمان میخچه در تهران است که تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی کسب نموده و دوره های لیزر را در مراکز درمانی معتبر ایتالیا گذرانده اند. ایشان که مدیر عامل مرکز جراحی میرداماد و عضو انجمن لیزر پزشکی ایران می باشند، خدماتی همچون کاشت موی طبیعی، برداشتن خال و زگیل و میخچه، مزوتراپی، درمان اسکار جراحی و جای جوش، پاک کردن انواع تاتو های ابرو و پلک، تزریق ژل و بوتاکس و چربی، میکرودرم، رفع لکه های پوستی، درمان واریس عروق، لیفت و بالا کشیدن پوست، رفع لکه های پوستی، جوانسازی پوست صورت، لیزر موهای زاید و دیگر خدمات زیبایی را به عنوان متخصص درمان میخچه با لیزر ارائه می نمایند.

دکتر فرهاد هوشیدری | متخصص درمان میخچه با لیزر

دکتر رضا عندلیبی

دکتر رضا عندلیبی، بهترین پزشک متخصص برداشتن میخچه می باشد که با استفاده از روش های نوین و تجهیزاتی پیشرفته خدمات مدرنی را در زمینه زیبایی ارائه نموده که از آن جمله می توان به آر اف فراکشنال Fractional RF، لیفت صورت با جدیدترین دستگاه دنیا لپو لیفتر LA PEAU LIFTER، رفع افتادگی پوست با پلکسر plexr، تقویت مو با لیزر – لیزر سرد، داروهای محرک رشد مو، رفع چروک، گودی و تیرگی زیر چشم، تزریق ژل ( فیلر ) به صورت و بدن، کلیات ژل ها (فیلرها)، درمان میخچه، فیلر پلاسما ژل، زاویه دار کردن فک و چانه، تزریق ژل گونه ها، حجم دادن به سینه ها، میکرونیدلینگ چین و چروک، هایفو برای رفع افتادگی پوست، مزوتراپی ترک های پوست، لیزر لک، کک و مک را به همراه جراحی میخچه در تهران ارائه می نمایند.

دکتر رضا عندلیبی | جراحی میخچه در تهران

دکتر بنفشه ولییان

دکتر بنفشه ولییان، بهترین دکتر درمان میخچه در تهران می باشد که فلوشیپ فوق تخصصی درد را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده و عضو رسمی انجمن بین المللی درد(IASP) بوده و با استفاده از دانش پزشکی پیشرفته روز دنیا، خدمات پیشرفته ای را در حوزه های دردهای کف پا، خار پاشنه، درمان میخچه، فاشئیت، دردهای پس از جراحی، درمان دردهای پس از جراحی باز ستون فقرات، کنترل دردهای پس از جراحی به عنوان متخصص درمان میخچه با لیزر ارائه می کنند.

دکتر بنفشه ولییان | بهترین دکتر درمان میخچه در تهران | متخصص درمان میخچه با لیزر

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 18 =