جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر حجامت در تهران | بهترین مرکز حجامت در تهران | مطب معتبر حجامت و طب سنتی

یکی از اقداماتی که توسط بهترین دکتر طب سنتی می تواند در درمان بسیاری از بیماری ها موثر باشد، حجامت است که می تواند در از بین بردن صفرا و سودا بوده و برای درمان مواردی همچون بی اشتهایی، تب، دردهای قاعدگی، ناباروری، فشار خون و چربی خو، دردهای عضلانی و بیماری های عفونی و هورمونی موثر باشد. می توانید در مطب معتبر حجامت و طب سنتی در تهران ، برای درمان انواع آلرژی اقدام کنید. این روش می تواند در کمک به ترک اعتیار موثر باشد. بهترین دکتر حجامت در تهران ، با استفاده از روش های طب سنتی، در درمان انواع مشکلات گوارشی، افسردگی و آسم می تواند شما را یاری کند. در این جا بهترین مرکز حجامت در تهران را خواهید یافت.

بهترین دکتر طب سنتی

دکتر مرتضی ترابی

 دکتر مرتضی ترابی از جمله بهترین دکتر حجامت در تهران  می باشد که تحصیلات خود را در رشته طب سنتی و طب گیاهی و طب سوزنی ادامه داده و دارای سابقه های درخشانی در این زمینه می باشد. وی دارای گواهینامه آموزش طب سوزنی گوش از انجمن تحقیقات طب سنتی ایران بوده و گواهینامه آموزشی طب اسلامی سنتی از دفتر آموزش های آزاد دانشگاه تهران را داشته و در مطب معتبر حجامت و طب سنتی در تهران ، خدمات تشخیص مجاز و اصلاح تغذیه، دکتر طب سوزنی، فصد خون، بادکش درمانی، انواع حجامت سر ، عام ، کبد و زالو درمانی را انجام می دهد.

دکتر مرتضی ترابی | مطب معتبر حجامت و طب سنتی در تهران

دکتر خسرو محمدی

دکتر خسرو محمدی، از بهترین دکتر طب سنتی در تهران است که با تخصص بیماری های داخلی و عفونی فعالیت داشته و بورد تخصصی بیماری های تب دار را اخذ نموده است. ایشان که خدمات درمانی ارزشمندی را ارائه می نمایند، تشخیص عفونت گوارشی Pylori با روش U.B.T ، بیماری های گوارشی (کبد چرب)، مقاربتی (P.V درمان سریع و مطمئن با روش کرایوتراپی)، تشخیص ، درمان و مشاوره انواع هپاتیت A,B,C,D ، عفونت های ریوی، پوستی، کلیوی، سالمندان، بیمارستانی، طب سنتی، فصد، حجامت و گیاه درمانی را در برنامه درمانی خود در بهترین مرکز حجامت در تهران  انجام می دهند.

دکتر خسرو محمدی | بهترین دکتر طب سنتی در تهران

مرکز حجامت درمانی حکیم

مرکز طب سنتی حکیم، در راستای کاهش وابستگی افراد به داروهای شیمیایی، تاسیس شده و درمان های طب سنتی را با استفاده از بهترین روش های نوین، به اجرا گذاشته است. این مرکز که مطب معتبر حجامت و طب سنتی در تهران می باشد، دارای محیطی آرام و مجهز بوده و خدمات درمانی را در بهترین کیفیت خود به اجرا در می آورد. ضمن آنکه بهترین و مجرب ترین متخصصان و بهترین دکتر طب سنتی در تهران را داشته و درمان های بیماری های مختلفی را به انجام رسانیده است که حجامت، فصد، زالو درمانی، بادکش(سرد و گرم)، طب سوزنی، ماساژ درمانی بخشی از آن ها می باشد.

مرکز حجامت درمانی حکیم | بهترین مرکز حجامت در تهران

کلینیک آیدا باصری

کلینیک آیدا باصری، یکی از مراکز معتبر و بهترین مطب معتبر حجامت و طب سنتی در تهران است که مطابق با تجهیزات پزشکی پیشرفته و دانش روز دنیا، خدماتی مدرن را ارائه کرده و خدمات طب سنتی را در فضایی بهداشتی به مراجعان خود ارائه می نماید. خدماتی همچون تزریق بوتاکس و ژل، فیشیال تخصصی پوست، لیفت صورت با نخ، فیبروز ابرو و تاتو، حجامت و لیزر موهای زائد را ارائه کرده و از بهترین دکتر طب سنتی در تهران بهره می برد.

کلینیک آیدا باصری | مطب معتبر حجامت و طب سنتی در تهران

کلینیک اُرگانوطب

کلینیک اُرگانوطب، از بهترین مرکز حجامت در تهران است که با سابقه ای طولانی در این حوزه، خدماتی از جمله حجامت، طب سنتی، ماساژ درمانی و مشاوره روانشناسی را ارائه می نماید. این مطب که از بهترین مطب معتبر حجامت و طب سنتی در تهران می باشد، بهترین مرکز حجامت در تهران به خود اختصاص داده و پزشکانی متخصص را جهت خدمات خود به اختیار گرفته است. می توانید مشاوره های لازم را از این کلینیک پیشرفته دریافت نمایید.

کلینیک اُرگانوطب

دکتر زهره چناری

دکتر زهره چناری، که به عنوان متخصص پوست و مو و عضو انجمن جراحان ایران شناخته می شود، در کلینیک پیشرفته خود که از بهترین مطب معتبر حجامت و طب سنتی در تهران است، خدمات ارزشمندی را از قبیل لاغری موضعی با جدید ترین دستگاه(کویتیشن ،LPG و مزوتراپی)، کربوکسی تراپی (جهت جوانسازی پوست،درمان آکنه و تیرگی های دور چشم)، ارائه رژیم غذایی، میکرودرم ابریژن جهت درمان جوش ها و لک ها، کاهش موهای زائد با لیزر دایود، برداشتن خال، زگیل، میخچه و جراحی های سرپایی و سوراخ کردن گوش و حجامت را انجام داده و به عنوان بهترین دکتر طب سنتی در تهران شناخته می شوند.

دکتر زهره چناری | بهترین دکتر طب سنتی در تهران

دکتر حمیده رحمانی

دکتر حمیده رحمانی نیز از دیگر پزشکان مطرح و بهترین دکتر حجامت در تهران است که خدمات مختلفی را در راستای درمان بیماری ها در طب سنتی ارائه کرده ست. ایشان در خصوص استفاده از روش های حجامت و طب سنتی در درمان رگ سیاتیک، دارای اعتبار بالایی هستند. این پزشک خوب، در مطب معتبر حجامت و طب سنتی در تهران خود، خدمات حجامت، قند خون، زالو درمانی، فشار خون، گرفتگی عروق قلب و پاها، نارسایی کلیه، سنگ پروتئین آموری، کم خونی و غلظت خون، افسردگی و اضطراب و وسواس اجباری و انواع درد حاد و مزمن کمر و درگیری عصب سیاتیک و کبد چرب را درمان می نمایند.

دکتر حمیده رحمانی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + یک =