جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین کلینیک های دندانپزشکی در شمال تهران

در صورتی که به دنبال دریافت خدمات درمانی ممتاز از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در شمال تهران هستید، می توانید به سادگی از میان مراکز لیست شده در اینجا که برترین خدمات ایمپلنت، درمان ریشه، جراحی، دندانپزشکی کودکان، ترمیمی و زیبایی، اصلاح طرح لبخند، بلیچینگ با لیزر، پروتز ثابت و متحرک، جرم گیری و بروساژ، برداشتن پوسیدگی دندان بدون نیاز به بی حسی و بدون درد و حذف پیگمانتاسیون لثه یا رنگ تیره لثه با لیزر را دریافت کنید.

لیست برترین مراکز دندانپزشکی در شمال تهران

دندانپزشکی نسیم قیطریه

یکی از مراکزی که می توانید با آسودگی خاطر، خدماتی همچون کامپوزیت ونیر، لمینت سرامیکی، ایمپلنت (کاشت دندان)، ارتودنسی ثابت و متحرک، پروتز ثابت و متحرک را در کیفیتی عالی دریافت کنید، دندانپزشکی نسیم قیطریه است که در این لیست بهترین کلینیک های دندانپزشکی در شمال تهران قرار گرفته و همواره رضایت مندی مشتریان را در اولویت قرار داده است.

مرکز دندانپزشکی دکتر فریبا فرهنگ

این کلینیک کامل و مجهز، با بهره مندی از پرسنلی متعهد و پزشکانی حاذق، خدمات درمانی از جمله دندانپزشکی ترمیمی، جراحی لثه و پروتز ثابت و متحرک را ارائه می نماید. محیطی آرام و بهداشتی و تجهیزاتی استریل، باعث شده است که اعتبار بالایی را در منطقه شمال تهران کسب کرده و از برترین کلینیکهای دندان پزشکی شمال تهران به شمار آید.

بهترین کلینیک های دندانپزشکی در غرب تهران

کلینیک دکتر کیهان قدیمی

این دندانپزشکی عمومی و تخصصی، خدماتی برجسته را در زمینه ارتودنسی و ایمپلنت و لیمنت دندان در کیفیتی عالی ارائه می نماید و به گونه ای که از تجهیزاتی مدرن و به روز شده برای تمامی خدمات خود استفاده کرده و همواره نکات بهداشتی را در نظر داشته است. می توانید با خیالی آسوده، برای درمان و زیبایی دندان، به این مرکز که از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در شمال تهران مراجعه کنید.

مرکز دندانپزشکی دکتر نگار اشرف نیا

در این مرکز تخصصی، می توانید خدماتی همچون طراحی لبخند، دانپزشکی زیبایی، دندانپزشک اطفال، پروتز دندان، درمان ریشه دندان، ترمیم دندان، لمینت و ایمپلنت دندان را دریافت کنید. این مرکز، با ارائه شرایط عالی در خصوص هزینه های درمانی و زیبایی، رضایت مندی مشتریان را کسب نموده و به عنوان بهترین کلینیک های دندانپزشکی در شمال تهران مطرح است.

بهترین کلینیک های دندانپزشکی در غرب تهران

دندانپزشکی دکتر گلپاشا

از جمله خدمات فوق العاده ای که می توانید در مرکز دندانپزشکی دکتر گلپاشا دریافت کنید، شامل دندانپزشکی زیبایی، ونیر سرامیکی، ونیر کمپوزیتی و لمینت و جراحی ایمپلنت دندان می شود. این مرکز با بهره مندی از متخصصان و جراحان بزرگ و مجرب و پرسنلی متعهد، به یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در شمال تهران تبدیل شده است که اعتبار بالایی را در شمال تهران کسب نموده است.

مرکز دندانپزشکی رویا

این مرکز معتبر، ارائه کننده خدمات زیبایی و ترمیمی، کامپوزیت ونیر، لمینیت سرامیکی، لیفت لثه با دستگاه و درمان ریشه با روتاری است و همواره هزینه کلیه خدمات زیبایی و ترمیمی را در شرایطی منصفانه نگاه داشته است. این دندانپزشکی، با استفاده از بهترین مواد مصرفی و محیطی بهداشتی، خدماتی در کیفیت بالا را ارائه می کند و از برترین کلینیکهای دندان پزشکی شمال تهران به شمار می آید.

بهترین کلینیک های دندانپزشکی در غرب تهران

کلینیک دکتر بهروز فرجی

در صورتی که به خدمات دندانپزشکی همچون پروتزهای (ثابت و متحرک)، ارتودنسی (ثابت و متحرک) و جراحی لثه نیاز دارید، می توانید به کلینیک دکتر بهروز فرجی مراجعه نموده و آن را در بهترین کیفیت دریافت نمایید. این مرکز که از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در شمال تهران محسوب می شود، از پزشکانی متخصص و تجهیزاتی مدرن بهره می برد.

دندانپزشکی زیبایی دکتر نوشین موسوی

در این مرکز دندانپزشکی معتبر و شناخته شده در شمال تهران، خدمات دندانپزشکی از جمله ترمیم های زیبایی، درمان های تخصصی، انواع کامپوزیت ونیر بدون تراش دندان، لمینت سرامیکی، نانو سرامیک، معالجه ریشه و دندانپزشکی اطفال را دریافت می کنید. این یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در شمال تهران است.

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + چهار =