جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر درماتولوژی در تهران | دکتر متخصص بیماری های پوست و درماتولوژی تهران

اگر به دنبال بهترین دکتر درماتولوژی در تهران هستید و بیماری هایی را در پوست، ناخن، مو و … احساس می کنید، می توانید در اینجا، بهترین دکتر فوق تخصص درماتولوژی در تهران را بیابید. در صورتی که از بیماری سرطان پوست رنج برده و یا نیاز به جراحی زیبایی دارید، دکتر متخصص بیماری های پوست و درماتولوژی تهران می تواند شما را یاری کند.

برترین دکتر درماتولوژی تهران

دکتر محمد صادق کلانتری

دکتر محمد صادق کلانتری، دکتر متخصص بیماری های پوست و درماتولوژی تهران می باشد که مدرک و تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و بورد تخصص را نیز از دانشگاه تهران اخذ نموده است. ایشان به عنوان عضو انجمن متخصصین پوست تهران و با سابقه ای طولانی در این خصوص، خدمات درمانی و زیبایی همچون لیزر درمانی، جوانسازی پوست، تزریق ژل،  بوتاکس، لیفتینگ، رفع لکه های پوستی، جای جوش و اسکار، پیلینگ، کاشت مو، درمان ریزش مو، ، درمان انواع بیماری های پوستی، درمان آکنه، برداشن خال و زگیل و درمان انواع ضایعات پوستی و تومورهای پوست را به عنوان بهترین دکتر درماتولوژی در تهران ارائه می نمایند.

دکتر محمد صادق کلانتری | دکتر متخصص بیماری های پوست و درماتولوژی تهران

دکتر محمد شهیدی دادرس

دکتر محمد شهیدی دادرس، بهترین دکتر فوق تخصص درماتولوژی در تهران می باشند که سابقه ای طولانی در درمان های پوست و درماتولوژی داشته و بیماری هایی همچون ضایعات پوستی، لک های پوستی، جوش، درماتیت، واسکولیت، آلرژی های پوستی، زگیل و خال را درمان نموده و خدمات مشاوره زیبایی پوست و بیماری های پوستی را به بیماران و مراجعان خود ارائه می نماید.

دکتر محمد شهیدی دادرس | بهترین دکتر فوق تخصص درماتولوژی در تهران

دکتر منصور نصیری کاشانی

دکتر منصور نصیری کاشانی، یکی از بهترین پزشکان و دکتر متخصص بیماری های پوست و درماتولوژی تهران است که اولین مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن زیبایی ایران را مطابق با دانش و تکنولوژی روز دنیا راه اندازی نمود. ایشان که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده است، خدمات میکروپیگمنتیشن زیبایی و پزشکی، را ارائه کرده و عضو انجمن درماتولوژی ایران می باشد که خدمات پروتز با تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق چربی، لیزر موهای زائد، درمان جوش و آکنه، برداشتن خال، کاشت مو، لایه برداری پوست، درمان انواع بيماري هاى پوست، ميكرودرم ابريژن، ميكرونيدلينگ و مزوتراپى را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر منصور نصیری کاشانی | دکتر متخصص بیماری های پوست و درماتولوژی تهران

دکتر محمد گلشنی

دکتر محمد گلشنی، از بهترین دکتر درماتولوژی در تهران می باشد که دبیر انجمن متخصصین پوست ایران بوده و تخصص خود را از دانشگاه تهران اخذ نموده است. ایشان  دبیر انجمن متخصصین پوست ایران بودند و خدمات برجسته ای را در خصوص درمان بیماری های پوستی و سرطان های پوستی ارائه نموده اند. می توانید مشاوره های لازم را از این پزشک خود پوست دریافت کنید.

دکتر محمد گلشنی

دکتر زهرا حلاجی

دکتر زهرا حلاجی، دکتر متخصص بیماری های پوست و درماتولوژی تهران می باشند که در درمان چروک و خطوط ظریف، لک‌ های پیری و دیگر بیماری های پوستی فعال بوده و عمل‌ های جراحی زیبایی را با تکنیک‌ های گوناگونی ارائه کرده است تا بتواند جوانسازی پوست را ایجاد کند. ایشان به عنوان پزشک خوب پوست، خدماتی همچونلیزر موهای زائد صورت، درمان جوش و آکنه، برداشتن خال، کاشت مو، رفع لک پوست، لایه برداری پوست، تزریق فیلر و ژل، فرم دهی صورت و زاویه سازی، درمان انواع بيماريهاى پوست، مو و ناخن، كرايوتراپى، ليزرتراپى زگيل هاى صورت، ميكرودرم ابريژن، ميكرونيدلينگ و مزوتراپى را ارائه می کنند.

دکتر زهرا حلاجی

دکتر وحیده لاجوردی

دکتر وحیده لاجوردی، یکی از پزشکان مطرح و با سابقه در زمینه درماتولوژی است که از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده و عضو هیات علمی گروه پوست دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. ایشان که از بهترین دکتر درماتولوژی در تهران می باشند، درمان بیماری هایی همچون اگزما، الوپسی، لیکن پلان، پسوزیاریس، و واکنش های دارویی پوستی را ارائه کرده و در انجام لیزر پوست، فیلر و بوتاکس، مزوتراپی، برداشتن خال و جراحی های ضایعات پوستی نیز فعالیت داشته است.

دکتر وحیده لاجوردی | بهترین دکتر درماتولوژی در تهران

دکتر روزبه میرشکاری

دکتر روزبه میرشکاری، یکی از متخصصین مطرح پوست از دانشگاه علوم پزشکی گیلان می باشند که خدمات زیبایی و درمانی را به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص درماتولوژی در تهران ارائه نموده و  خدمات ارزشمندی را در زمینه انجام لیزرهای تخصصی مختلف مانند لیزر موهای زائد، کک و مک، جوانسازی پوست، رفع ضایعات عروقی، ملاسما، رفع چین و چروک، میکرودرم ابریژن، میکرونیدلینگ، تزریق بوتاکس و فیلر و مزوتراپی ارائه می نمایند.

دکتر روزبه میرشکاری

دکتر داریوش دائر

دکتر داریوش دائر، یکی دیگر از دکتر متخصص بیماری های پوست و درماتولوژی تهران می باشند که بورسیه انجمن متخصصان پوست امریکا را دریافت کرده و در تشخیص و درمان بیماری ‌های پوست، درمان ‌های لیزری مربوط به انواع بیماری‌ پوست و مو فعالیت داشته و خدمات مربوط به زیبایی از قبیل تزریق ژل، بوتاکس، چربی اتولوگ‌، جراحی‌های گوناگون پوستی و زیبایی را ارائه کرده است و به عنوان بهترین دکتر درماتولوژی در تهران مطرح می باشند.

دکتر داریوش دائر | بهترین دکتر درماتولوژی در تهران

پروفسور شیدا شمس

پروفسور شیدا شمس، از بهترین دکتر فوق تخصص درماتولوژی در تهران می باشند که تخصص خود را از دانشگاه پاریس دریافت کرده و در بیمارستان های معتبری به عنوان پزشک خوب پوست و در راستای بیماری های پوستی فعالیت داشته است. ایشان که بهترین دکتر درماتولوژی در تهران شناخته می شوند، خدماتی همچون لیزر موهای زائد، درمان جوش و آکنه، برداشتن خال، رفع لک پوست، لایه برداری پوست، تزریق فیلر زیر چشم، فرم دهی صورت و زاویه سازی، درمان انواع بيماريهاى پوست و ليزرتراپى زگيل هاى صورت را در درمان های خود دارند.

پروفسور شیدا شمس

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شش =