جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر طب سنتی در تهران | متخصص طب سنتی در تهران| متخصص طب سنتی معتبر | معروف ترین پزشک طب سنتی در تهران

امروزه، به بسیاری از مجامع علمی ثابت شده است که درمان با روش طب سنتی و داروهای گیاهی می تواند بسیار مثمر ثمر باشد. با مراجعه به بهترین دکتر طب سنتی در تهران ، می توانید از روش های پیشینه طب سنتی و اسلامی استفاده کرده و درمان بسیاری از بیماری ها را بیابید. متخصص طب سنتی که به دانش روز پزشکی نیز آشنا می باشد، با استفاده از تجربه و مهارت خود اقدام به درمان می کند. در اینجا به شما معروف ترین پزشک طب سنتی در تهران را معرفی می کنیم. می توانید مشاوره های لازم را از متخصص طب سنتی معتبر دریافت کنید.

برترین دکتر طب سنتی تهران

دکتر اکرم سادات اطیابی

دکتر اکرم سادات اطیابی،  بهترین دکتر طب سنتی در تهران از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. ایشان در زمینه های سیاتیک، آرتروز، زالو درمانی، گوارش و زنان، نزدیک به ده سال فعالیت داشته و مشاوره های درمانی مناسبی را به مراجعان خود ارائه کرده است. می توانید در زمینه های مختلف بیماری، با این متخصص طب سنتی در ارتباط بوده و مشاوره های لازم را دریافت کنید. روزهای حضور در مطب ایشان، از شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۸ صبح تا هشت ۸ شب می باشد.

دکتر اکرم سادات اطیابی | بهترین دکتر طب سنتی در تهران

دکتر کتایون عمانیان

دکتر کتایون عمانیان، معروف ترین پزشک طب سنتی در تهران که دکترای پزشکی خود را از آکادمی بین المللی سچنوف مسکو دریافت کرده و عضو آکادمی سوجوک روسیه و عضو انجمن طب سوزنی روسیه می باشد. ایشان که متخصص طب سنتی معتبر می باشند، خدماتی همچون بیماری های چاقی و لاغری، بیماری‌ های سخت، مسائل دیسک و سیاتیک، بیماری ‌های گوارشی، بیماری‌های قلبی و عروقی، بیماری‌های مفصلی، انواع سرطان ها و بیماری های کبد و کلیه را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر کتایون عمانیان | معروف ترین پزشک طب سنتی در تهران

دکتر مرتضی ترابی

دکتر مرتضی ترابی، بهترین دکتر طب سنتی در تهران می باشند که تحصیلات خود را در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گذرانده و در رشته طب سنتی، گیاهی و طب سوزنی تحصیلات خود را ادامه داده و با استفاده از این دانش، به درمان های موفقی دست یافته است. ایشان که گواهینامه کاربرد گیاهان دارویی و آموزش طب چینی را از دانشگاه تهران دریافت نموده اند، خدماتی همچون انواع حجامت سر، عام، کبد و تشخیص مجاز و اصلاح تغذیه، طب سوزنی، بادکش درمانی، زالو درمانی و فصد خون را در برنامه درمانی خود به عنوان متخصص طب سنتی دارند. روزهای حضور در مطب ایشان، روزهای زوج از ساعت ۱۷ تا ۲۰ می باشد.

دکتر مرتضی ترابی | بهترین دکتر طب سنتی در تهران

دکتر حمیداله افراسیابیان

دکتر حمیداله افراسیابیان، معروف ترین پزشک طب سنتی در تهران می باشند که دکترای عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده و در دانشگاه علوم پزشکی شیراز دوره تخصصی خود را دنبال نموده اند. ایشان که دکتری تخصصی، مهارتی معادل با طب مکمل از دانشگاه تهران را دریافت کرده اند، به عنوان مدرس پزشکی جایگزین، از بخش آموزش های مجازی دانشگاه آکسفورد تعیین شده و مدال طلای پزشکی در زمینه بازسازی کلاژن های پوست را در بخش اختراعات دریافت نموده و عضو رسمی جامعه بین‌المللی تحقیقات طب مکمل می باشند. ایشان خدماتی همچون بیماری های چاقی و لاغری، مشکلات دیسک و سیاتیک، بیماری‌های گوارشی، بیماری‌های قلبی و عروقی و بیماری های مغز و اعصاب را در برنامه درمانی خود به عنوان متخصص طب سنتی معتبر ارائه می نمایند.

دکتر حمیداله افراسیابیان

دکتر محمد علی یزدیان

دکتر محمد علی یزدیان، بهترین دکتر طب سنتی در تهران می باشند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده و دوره های لازم در این خصوص را از مراکز معتبری همچون دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده اند. ایشان که متخصص طب سنتی شناخته می شوند، تجربیات و دانش خود را در راستای درمان بسیاری از بیماری ها همچون بیماری های عصبی، گوارشی، حرکتی، قلبی عروقی، کاهش یا افزایش وزن و رفع دردهای عضلانی به کار بسته و موفقیت های بسیاری را کسب نموده اند. مشاوره های درمانی را از ایشان دریافت کنید.

دکتر محمد علی یزدیان

دکتر مسعود شیخ علیان زفرقندی

 دکتر مسعود شیخ علیان زفرقندی، معروف ترین پزشک طب سنتی در تهران که دکترای خود را از دانشگاه شهید بهشتی و دانش طب سنتی را از دانشگاه طب چینی پکن دریافت کرده و به عنوان متخصص طب سنتی معتبر، عضو انجمن علمی طب سوزنی ایران می باشد. ایشان خدماتی همچون طب سنتی و طب سوزنی را در راستای درمان بیماری های مختلفی همچون دردهای سیاتیک، دردهای عضلانی، بیماری های گوارشی، قلب، کلیه و کبد و موارد مشابه، اقدامات ارزشمندی را ارائه کرده و مشاوره های کاربردی را در اختیار مراجعان خود قرار می دهد.

دکتر مسعود شیخ علیان زفرقندی | متخصص طب سنتی معتبر

دکتر مریم رادمنش

دکتر مریم راد منش، بهترین دکتر طب سنتی در تهران می باشد که تحصیلات خود را در دانشگاه علوم پزشکی فاطمیه قم گذرانده و دوره های لازم را در خصوص طب سنتی، در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی طی کرده است. ایشان به عنوان یکی از اساتید در این حوزه فعالیت داشته و خدمات درمانی ایشان در حوزه طب سنتی و طب سوزنی، زبانزد بوده و موفقیت های چشم گیری را بدست آورده اند. از همین روست که برترین متخصص طب سنتی در تهران شناخته می شوند. همچنین، خدماتی در حوزه زنان، ناباروری، پوست و اصلاح تغذیه نیز ارائه می کنند. می توانید مشاوره های لازم را از این پزشک خوب طب سنتی دریافت کنید.

دکتر مریم رادمنش | متخصص طب سنتی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =