جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر خشکی چشم | درمان خشکی چشم با بهترین متخصص چشم | متخصص خشکی چشم

اگر با خشکی چشم مواجه هستید، روش های درمانی مناسبی وجود دارد که می توانید از بهترین دکتر خشکی چشم دریافت کنید. در بسیاری از مواقع، استفاده از اشک مصنوعی می تواند موثر باشد. درمان خشکی چشم با بهترین متخصص چشم می تواند در تسریع بهبودی شما موثر باشد. توجه داشته باشید که این یک عارضه مهم است که در صورتی بی توجهی می تواند به میزان دید شما تاثیر بگذارد. بنابراین، دکتر خوب درمان قطعی خشکی چشم را برگزینید. دراین جا لیستی از متخصص خشکی چشم در تهران آورده شده است.

برترین دکتر خشکی چشم تهران

محمد طاهر رجبی

محمد طاهر رجبی، یکی از بهترین دکتر خشکی چشم و فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه UCLA آمریکا بوده و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند که خدمات ارزشمندی را به بیماران خود از قبیل درمان ترمیمی چشم و صورت، حدقه کاسه چشم، مجاری اشکی، جراحی پلک، لیفت و جوانسازی صورت، جراحی لیزیک و برداشتن عینک را به عنوان متخصص خشکی چشم در تهران ارائه کرده اند. برای دریافت مشاوره های درمانی چشم، با ایشان تماس بگیرید.

محمد طاهر رجبی | بهترین دکتر خشکی چشم و فوق تخصص جراحی پلاستیک

دکتر رضا عرفانیان سلیم

دکتر رضا عرفانیان سلیم، دکتر خوب درمان قطعی خشکی چشم می باشند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و فوق تخصص جراحی ‌های پلاستیک و ترمیمی چشم را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت نموده اند. از جمله خدمات این پزشک خوب، درمان خشکی چشم با بهترین متخصص چشم ، جراحی زیبایی پلک، جراحی مجاری اشکی، درمان انحراف چشم، درمان تومور چشم، عمل لیزر چشم و لنز تماسی را می توان نام برد. ایشان از بهترین پزشکان چشم در تهران می باشند.

دکتر رضا عرفانیان سلیم | دکتر خوب درمان قطعی خشکی چشم

دکتر مهرداد محمدپور

دکتر مهرداد محمدپور، بهترین دکتر خشکی چشم است که به عنوان فوق تخصص جراحی چشم شناخته شده و تخصص خود را از دانشکده پزشکی دانشگاه تهران دریافت کرده و فوق تخصصی قرنیه را کسب نمودند. ایشان که یکی از برترین جراحان این حوزه هستند، مقالات بسیاری را در مجلات معتبر خارجی منتشر کرده و به عنوان متخصص خشکی چشم در تهران در جوامع بین المللی شناخته می شوند. می توانید در خصوص درمان خشکی چشم های خود، از تخصص و تجربه این پزشک خوب چشم، بهره مند شوید.

دکتر مهرداد محمدپور | متخصص خشکی چشم در تهران

دکتر رضا همتی

دکتر رضا همتی، دکتر خوب درمان قطعی خشکی چشم میباشند که به عنوان فوق تخصص جراحی چشم، لیزیک و پیوند قرنیه، آب مروارید و لیزر های داخل چشمی مطرح بوده و یکی از پزشکان مطرح در این حوزه می باشند. ایشان که تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی اخذ نموده و فلوشیپ فوق تخصصی قرنیه را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت نموده اند، با سابقه ای درخشان، عضو جامعه جراحان لیزیک و قرنیه اروپا و آمریکا بوده و خدماتی همچون معاینه کامل چشم پزشکی از قبیل، قرنیه، فشار چشم، آب مروارید، تعیین شماره چشم، لیزیک،  لازک، جراحی مدرن آب مروارید بدون درد و بیهوشی، اعمال جراحی فوق تخصصی قرنیه، اعمال جراحی ترمیمی سطح چشم و جراحی عیوب انکساری و درمان خشکی چشم با بهترین متخصص چشم را ارائه می کنند.

دکتر رضا همتی | درمان خشکی چشم با بهترین متخصص چشم

دکتر ابوالفضل رحیمی

دکتر ابوالفضل رحیمی، بهترین دکتر خشکی چشم و فوق تخصص جراحي پلاستيک چشم می باشند که در خصوص جراحی های زیبایی همچون درمان بیماری های چشمی، جراحی های ترمیمی پلک و صورت می باشد. ایشان که متخصص خشکی چشم در تهران می باشد، جراحي پلاستيک چشم و صورت و بیماریها و جراحي پلک  از جمله بيماري‌ هاي مادرزادي پلک، بازسازي پلک ‌ها، تومورها، بيماري‌ هاي اين ناحيه و همچنين اعمال زيبايي را به همراه حدقه چشم و مجاري اشکی ارائه می کنند. برای دریافت مشاوره درمانی با ایشان تماس بگیرید.

دکتر ابوالفضل رحیمی | متخصص خشکی چشم در تهران

بیشتر بخوانید : بهترین دکتر کتف و شانه

دکتر علیرضا رمضانی

دکتر علیرضا رمضانی، دکتر خوب درمان قطعی خشکی چشم می باشند که جراح و متخصص چشم بوده و فلوشیپ خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در بیماری‌ های شبکیه دریافت نموده و عضو انجمن متخصصان شبکیه اروپا می باشند. ایشان که در درمان خشکی چشم با بهترین متخصص چشم ، شناخته می شوند، مقالات علمی بسیاری را در نشریه های معتبر خارجی به چاپ رسانیده و مقالات ارزشمندی را در همایش های بین المللی در خصوص انجام لیزرهای شبکیه، تزریقات داخل چشمی، جراحی آب مروارید، و جراحی‌ های شبکیه ارائه کرده اند. مشاوره های درمانی لازم را از این پزشک خوب بخواهید.

دکتر علیرضا رمضانی

دکتر شاهرخ میلان

دکتر شاهرخ میلان، بهترین دکتر خشکی چشم است که به عنوان متخصص چشم مشغول به فعالیت بوده و با اخذ بورسیه تحصیلی، موفق به تحصیل در دانشگاه های معتبر در آمریکا شده است. ایشان که دارای بورد تخصصی ناشنال و عضو هیئت علمی دانشگاه می باشد، خدمات ارزشمندی را ارائه کرده و ابداع اصلاح دوربین همراه با کاهش نمره عینک مطالعه را در افتخارات خود داشته است. ایشان به عنوان متخصص خشکی چشم در تهران خدماتی همچون، قوز قرنیه، درمان آب مروارید، عینک انکساری پیرچشمی، دوربینی، آستیگمات، نزدیک بینی، جراحی زیبایی چشم، جراحی ، لاستیک پلک، عمل مجاری اشکی، کار گذاشتن چشم مصنوعی، جراحی لیزری، اصلاح دید چشم، درمان افتادگی چشم، درمان میگرن چشمی، درمان تنبلی چشم؛ درمان خشکی چشم و درمان انحراف چشم را ارائه می نمایند.

دکتر شاهرخ میلان | بهترین دکتر خشکی چشم

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =