جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر عمل فمتولیزیک در تهران | بهترین جراح چشم پزشک فمتولیزیک | جراح اصلاحی چشم

یکی از جراحی هایی که بر روی چشم انجام می شود، جراحی فمتولیزیک است که بهترین دکتر عمل فمتولیزیک در تهران آن را انجام داده و اقدامات مناسبی را برای دوره پس از جراحی و تاری دید بعد از عمل فمتولیزیک در نظر می گیرد که می توان از آن جمله به استفاده از قطره های بتامتازون اشاره کرد. بهترین جراح چشم پزشک فمتولیزیک ، با استفاده از روش های موثر با کمترین عوارض در درمان چشم اقدام می نماید. ضمن آنکه جراح اصلاحی چشم فمتولیزیک همواره اشاره به آن دارد که استراحت کافی و بهداشت لازم را پس از جراحی در نظر داشته باشید.

برترین دکتر عمل فمتولیزیک تهران

دکتر علیرضا مقدسی

دکتر علیرضا مقدسی، بهترین دکتر عمل فمتولیزیک در تهران هستند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز دریافت نموده و فوق تخصص قرنیه را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اخذ نموده است. ایشان که جراح اصلاحی چشم فمتولیزیک می باشند، خدماتی همچون پیوند قرنیه بصورت غشایی DMEKپیوند قرنیه بصورت لایه ای DSAEK, DALK، جراحی لیزیک ، فمتولیزیک ، اسمایل (فمتواسمایل) ، لازک ( پی آر کی)، جراحی کراس لینکینگ، جراحی کاشت لنز های داخل چشمی آرتیزان ، آرتیفلکس ، آی سی ال و جراحی کاتاراکت ( آب مروارید) را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر علیرضا مقدسی | بهترین دکتر عمل فمتولیزیک در تهران

دکتر محمد زارعی

دکتر محمد زارعی، یکی از بهترین جراح چشم پزشک فمتولیزیک می باشند که عضو هیات علمی و دانشیار دانشگاه تهران  و بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی فارابی بوده و خدمات ارزشمندی را در تاری دید بعد از عمل فمتولیزیک در نظر داشته و به عنوان فوق تخصص شبکیه و لیزر، در تشخیص و درمان بیماریهای شبکیه، آب مروارید، انواع لیزرهای چشمی، لیزیک، لازک، بیماریهای التهابی چشم و یووییت، تزریقات چشمی، جراحیهای پلک و مجاری اشکی اقدامات درمانی شایسته ای را به مراجعان خود ارائه نموده است.

دکتر محمد زارعی | بهترین جراح چشم پزشک فمتولیزیک

دکتر مهران زارعی قنواتی

دکتر مهران زارعی قنواتی، بهترین دکتر عمل فمتولیزیک در تهران بوده و بورد تخصصی چشم پزشکی کشور را دریافت نموده و خدماتی شایسته ای را به عنوان جراح اصلاحی چشم فمتولیزیک در اختیار بیماران خود قرار داده است. این خدمات شامل، جراحی عیوب انکساری، درمان خشکی چشم، درمان آب مروارید، درمان ناخنک، پیوند قرنیه و  درمان قوز قرنیه را در برنامه درمانی دارند. می توانید مشاوره های لازم را از این پزشک خوب چشم دریافت کنید.

دکتر مهران زارعی قنواتی | جراح اصلاحی چشم فمتولیزیک

دکتر مهدیه عظیمی زاده

دکتر مهدیه عظیمی زاده، یکی از بهترین جراح چشم پزشک فمتولیزیک می باشند که فلوشیپ فوق تخصصی شبکیه و لیزر چشم را داشته و جراح فوق تخصصی شبکیه و لیزر با بورد تخصصی می باشند. ایشان به عنوان پزشک خوب در این حوزه، در درمان تاری دید بعد از عمل فمتولیزیک اقدامات شایسته ای را داشته و درمان های موفقی را پشت سر گذاشته اند. ضمن آنکه عضو انجمن چشم پزشکان ایران و از متخصصان تحصیل کرده از دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشند. از جمله خدمات ایشان، لیزیک ،لازک ،prk، جراحی آب مروارید به روش فوق پیشرفته، جراحی های شبکیه ناشی از پارگی یا خونریزی شبکیه بدنبال دیابت، می باشد.

دکتر مهدیه عظیمی زاده | تاری دید بعد از عمل فمتولیزیک

دکتر حامد قاسمی

دکتر حامد قاسمی، بهترین دکتر عمل فمتولیزیک در تهران شناخته می شوند که جراح و متخصص چشم بوده و دارای فلوشیپ قرنیه می باشند، ایشان که جراح اصلاحی چشم فمتولیزیک و و عضوهیات علمی ودانشیار دانشگاه تهران می باشند، خدمات شایسته ای را به عنوان فوق تخصص پیوند سلول های بنیادی و پیوند قرنیه داشته اند. از دیگر خدمات ایشان می توان به بیماری های سطح چشم سوختگی های حرارتی وشیمیایی چشم، لیزیک لازک اسمایل لیزر عمل زیبایی پلک(بلفاروپلاستی) ومجاری اشکی، کراتوکونوس(قوزقرنیه)، کراس لینک(CXL)، لیزر، جراحی آب مروارید و جراحی ناخنک اشاره نمود.

دکتر حامد قاسمی

دکتر مهدی رخصت یزدی

دکتر مهدی رخصت یزدی، یکی از بهترین جراح چشم پزشک فمتولیزیک می باشند که دارای فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی به عنوان متخصص چشم بوده و خدمات ارزشمندی را در زمینه درمان تاری دید بعد از عمل فمتولیزیک ، جراحی عیوب انکساری، پیوند قرنیه، قوز قرنیه، ناخنک، جراحی کاتاراکت و سایر جراحی های قرنیه و سگمان قدامی داشته اند. می توانید مشاوره های لازم را از این پزشک خوب چشم دریافت کنید.

دکتر مهدی رخصت یزدی | بهترین جراح چشم پزشک فمتولیزیک

دکتر ماندانا احمدی

دکتر ماندانا احمدی، متخصص چشم و یکی از بهترین دکتر عمل فمتولیزیک در تهران می باشند که دارای فلوشیپ قرنیه و سگمان قدامی نیز بوده و خدمات ارزشمند زیادی را به عنوان بهترین جراح اصلاحی چشم فمتولیزیک ارائه می کنند که شامل تشخیص و درمان بیماریهای شبکیه، آب مروارید، جراحی آب مروارید، جراحی ناخنک انواع لیزرهای شبکیه، تزریق بوتاکس و جراحی های پلک و مجاری اشکی می باشد. در صورتی که در خصوص جراحی فمتولیزیک نیاز به مشاوره دارید، می توانید با این پزشک خوب، مشورت نمایید.

دکتر ماندانا احمدی | جراح اصلاحی چشم فمتولیزیک

دکتر مریم روشنی

دکتر مریم روشنی، یکی از بهترین جراح چشم پزشک فمتولیزیک است که تحصیلات خود را در گذرانده و از دانشگاه شهید بهشتی، فوق تخصص خود را دریافت کرده است. ایشان که در درمان تاری دید بعد از عمل فمتولیزیک خدمات بسیاری را به بیماران خود ارائه نموده اند، خدماتی همچون تشخیص بیماری های چشم، گلوکوم (آب سیاه)، معاینات چشم، بررسی قرنیه و سیستم اشکی، خدمات درمانی آب مروارید لیزیک و لازک جراحی کاتاراکت را نیز داشته اند.

دکتر مریم روشنی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 6 =