جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر پا درد در تهران | بهترین دکتر فوق تخصص پادرد | دکتر برای ضعف پا | بهترین متخصص پا

امروزه با توجه به نحوه ناصحیح تغذیه و ورزش و فعالیت های بدنی، بسیاری از افراد دچار پادردهای متفاوتی می شوند که گاهی ممکن از عوارض بیماری های دیگری باشدکه  می تواند حتی به شکستگی نیز منجر شود. بهترین دکتر پادرد در تهران می تواند در این خصوص با استفاده از ابزارهای شناسایی و عکسبرداری، به عارضه ایجاد شده کمک کرده و برای جراحی های مناسب، بیمار را آماده سازد. بهترین دکتر فوق تخصص پادرد در تهران ، با استفاده از تست های لازم، درمان ها را منظور کرده و برای رفع درد در پا اقدام می کند. اگر به دنبال دکتر برای ضعف پا بوده و بهترین متخصص پا را در تهران جستجو می کنید، در این لیست می توانید آن را بیابید.

برترین دکتر پا تهران

دکتر آیت اللهی موسوی

دکتر آیت اللهی موسوی، بهترین دکتر پادرد در تهران و متخصص جراحی ارتوپدی می باشند که فوق تخصص خود را در زمینه  پا و مچ پا و آرتروسکوپی دریافت کرده و دوره باز سازی اندام تحتانی را از دانشگاه تورنتو کانادا دریافت نموده اند. ایشان بورد تخصصی جراحی ارتوپدی را از این دانشگاه دریافت کرده و فلوشیپ تحقیق از دانشگاه تورنتو را دریافت کرده اند. می توانید مشاوره های لازم را از ایشان به عنوان بهترین دکتر برای ضعف پا دریافت کرده و درمان های تخصصی را بخواهید.

دکتر آیت اللهی موسوی | بهترین دکتر پادرد در تهران

دکتر غلامرضا نادری

دکتر غلامرضا نادری، بهترین دکتر فوق تخصص پادرد در تهران می باشد که بورد تخصصی ارتوپدی و فلوشیپ جراحی مچ پا و درمان آسیب های ورزشی را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت کرده و فلوشیپ آرتروسکوپی را در آمستردام هلند و فلوشیپ جراحی مچ پا را از کشور سوئیس دریافت نموده و کارگاه آموزشی آرتروسکوپی پیشرفته زانو در اتریش و فرانسه را پشت سر گذرانده اند. ایشان به عنوان بهترین متخصص پا ، خدمت در بیمارستان مرکزی شرکت نفت در تهران و کلینیک استقلال را در کارنامه فعالیت های خود دارند.

دکتر غلامرضا نادری | بهترین دکتر فوق تخصص پادرد در تهران

دکتر سیامک مرادی

دکتر سیامک مرادی، بهترین دکتر پادرد در تهران و فوق تخصص درد می باشند که تحصیلات خود در فلوشیپ درد در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گذرانده و عضو انجمن جهانی درد امریکا (IASP) و عضو کارگروه ستاد سلولهای بنیادی نهاد ریاست جمهوری می باشند. ایشان فعالیت در بیمارستان های معتبری همچون بقیه اله را در کارنامه خود داشته و خدماتی همچون کنترل و درمان درد اعم از انجام بلوک های عصبی مختلف، اپیدورال، اعمال جراحی بسته دیسک مانند لیزر دیسک، دیسکوژل، اندوسکوپی دیسک، رادیوفرکوئنسی مفاصل ستون فقرات، استفاده از سلولهای بنیادی جهت درمان و کنترل درد کنترل درد بیماران سرطانی، استفاده از محرک های نخاعی و پمپ های داخل نخاعی جهات کنترل درد و یا اسپاسم را به عنوان بهترین دکتر برای ضعف پا دارند.

دکتر سیامک مرادی

دکتر بنفشه ولییان

دکتر بنفشه ولییان، بهترین دکتر فوق تخصص پادرد در تهران می باشند که فلوشیپ فوق تخصصی اینترونشنال درد و تشخیص، کنترل و درمان دردهای ستون فقرات را از دانشگاه علوم پزشکی ایران داشته و عضو انجمن رژیونال آنستزی و درد ایران(ISRAPM) می باشند که خدماتی همچون دردهای کف پا، خار پاشنه، دردهای ستون فقرات کمری و گردن، آرتروز(ساییدگی) مفاصل بین مهره ای، آرتروز و آسیب رباط ها و بافت نرم ناحیه زانو، آرتروز لگن، شانه و مچ پا و کنترل دردهای پس از جراحی را به عنوان بهترین متخصص پا را به بیماران خود ارائه می نمایند.

دکتر بنفشه ولییان

دکتر محی الدین فصیحی هرندی

دکتر محی الدین فصیحی هرندی، بهترین دکتر پادرد در تهران و فوق تخصص درد و بهترین دکتر پا درد در تهران می باشند که عضو انجمن پزشکان درد آمریکا و عضو انجمن بین المللی ستون فقرات می باشند که در خدمات درمانی خود، درمان های غیر جراحی دیسک کمر و گردن و جراحی بسته دیسک کمر و گردن با لیزر را داشته و خدماتی همچون درمان دیسک کمر، درمان درد سیاتیک، درمان بیرون زدگی دیسک پشتی، درمان دیسک گردن، درمان کمر درد ، درمان سردرد و میگرن، درمان دردهای سرطان، درمان تعریق زیاد، درمان درد زانو پا، درمان درد لگن، درمان درد لگن تا انتهای پا، درمان درد شانه، درمان درد پاشنه پا و ورزش درمانی را به عنوان بهترین دکتر برای ضعف پا ارائه می نمایند.

دکتر محی الدین فصیحی هرندی | دکتر برای ضعف پا

دکتر محمد رضا میعاد

دکتر محمد رضا میعاد، بهترین دکتر فوق تخصص پادرد در تهران می باشند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فلوشیپ جراحی پا و مچ پا از دانشگاه بولونیای ایتالیا دریافت نموده و یکی از پزشکان موفق در این حوزه می باشد که سابقه ای طولانی در جراحی های موفق در انواع بیماری های پا و جراحی های پا و مچ پا داشته اند. می توانید به بهترین متخصص پا مراجعه کرده و در خصوص درمان خود، مشاوره دریافت کنید.

دکتر محمد رضا میعاد | بهترین متخصص پا

دکتر بیژن ولی الهی

دکتر بیژن ولی الهی، بهترین دکتر پادرد در تهران و فوق متخصص مچ پا و جراحی پا می باشند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده و در جراحی های اطفال، آسیب های ورزشی، آرتروسکوپی مچ پا و سایر مشکلات مچ پا تخصص داشته و نوآوری های لازم را در جراحی های خود ارائه نموده اند. ایشان دوره تکمیلی فلوشیپ جراحی مچ پا را در کشورهایی همچون سوئیس و آلمان پشت سر گذرانده و درمان های پاشنه پا، مشکلات پا، مچ پا، مشکلات پای دیابتی، بیماری های مادرزادی پا، آسیب های ورزشی، انگشتان کوچک پا، آرتروز، دفورمیتی پا، پارگی تاندون آشیل، شارکو ماری توث، هالوس والگوس (بونیون)، صافی کف پای بزرگسالان، شکستگی پاشنه پا و افتادگی پا را ارائه می دهند و به عنوان بهترین دکتر برای ضعف پا ارائه می کنند.

دکتر بیژن ولی الهی | دکتر برای ضعف پا

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =