جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر معده در تهران | متخصص گوارش و معده در تهران | بهترین متخصص معده و روده

یکی از اعضای مهم بدن که نیاز به توجه ویژه دارد، سیستم گوارش، به ویژه معده است که می تواند بر سلامتی کل بدن نیز تاثیرگذار باشد. از جمله بیماری های معده می توان به مواردی همچون گاستروپارزیس اشاره نمود که طی آن، تخلیه معده دیر انجام می شود. شما می توانید برای درمان، بهترین دکتر معده در تهران را در اینجا انتخاب کرده و برنامه درمانی خود را با یک متخصص گوارش و معده در تهران دنبال کنید. در صورتی که با پزشک فوق تخصص معده و گوارش درمان خود را پیش ببرید، احتمال بهبودی سریع تری می رود. در این جا لیستی از بهترین متخصص معده و روده آورده شده است.

برترین دکتر معده تهران

دکتر مسعود صدرالدینی

دکتر مسعود صدرالدینی، پزشک فوق تخصص معده و گوارش می باشند که بورد تخصصی و فوق تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران را داشته و دوره ی فلوشیپ ERCP پیشرفته را گذرانده اند. ایشان که عضو انجمن گوارش اروپا و امریکا می باشند، خدماتی همچون انجام فیبرو اسکن کبد، آندوسکوپی و کولونوسکوپی بدون درد، درمان بواسیر بدون جراحی و درد، درمان هپاتیت، بیماری های کبدی، سرطان های دستگاه گوارش معده و روده، درمان سرطان مری و تنگی مری و کنترل خونریزی های گوارشی با آندوسکوپی را در برنامه درمانی خود به عنوان بهترین دکتر معده در تهران دارند.

دکتر مسعود صدرالدینی | پزشک فوق تخصص معده و گوارش

دکتر محمد امانی

دکتر محمد امانی، متخصص گوارش و معده در تهران است که فعالیت های علمی و آموزشی بسیاری در این حوزه داشته و دارنده گواهینامه اندوسکوپی پیشرفته از فرانسه می باشد. همچنین عضو هیات مدیره انجمن سلیاک ایران و عضو انجمن گوارش و کبد ایران نیز می باشند. از جمله خدمات این پزشک خوب، بیماری های روده، بیماری های معده، بیماری های کبدی، بیماری های کیسه صفرا و رژیم غذایی است که به عنوان بهترین متخصص معده و روده ارائه می نمایند.

دکتر محمد امانی | متخصص گوارش و معده در تهران

دکتر محمد روشنی

دکتر محمد روشنی، پزشک فوق تخصص معده و گوارش از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند که بورد فوق تخصصی گوارش و کبد را دریافت کرده و عضو رسمی انجمن گوارش و کبد ایران و شبکه هپاتیت ایران بوده و خدمات ارزشمندی را در حوزه آندوسکوپی معده، کولونوسکوپی، درمان بواسیر بدون جراحی و درد، تشخیص سرطان های گوارش، معده و روده، بهترین اقدامات تشخیصی و درمان اسهال و یبوست را به عنوان بهترین دکتر معده در تهران ارائه می نمایند.

دکتر محمد روشنی | بهترین دکتر معده در تهران

دکتر سعید عبدی

 دکتر سعید عبدی، متخصص گوارش و معده در تهران می باشند که فوق تخصص گوارش و کبد را از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی داشته و عضو انجمن گوارش و کبد ایران می باشند که مقالات زیادی را در مجلات علمی معتبر منتشر نموده اند. از جمله خدمات ایشان، درمان بیماری های ریفلاکس معده، سوء هاضمه، یبوست، کبد چرب، هپاتیت، بیماری های التهابی روده(کولیت اولسروز، کرون)، روده تحریک پذیر و عصبی، اختلالات حرکتی گوارش را به عنوان بهترین متخصص معده و روده ارائه می نمایند.

دکتر سعید عبدی

دکتر آرمان عصاره

دکتر آرمان عصاره، پزشک فوق تخصص معده و گوارش می باشند که خدمات ارزشمندی را در حوزه جراحی بای پس معده، جراحی اسلیو معده یا گاسترکتومی آستینی، جراحی مینی بای پس معده، جراحی کوچک کردن سینه مردان (ژنیکوماستی)، جراحی غده تیروئید و دیگر بیماری‌های مرتبط با معده و سیستم گوارش را به عنوان بهترین دکتر معده در تهران ارائه نموده اند. می توانید در این خصوص، راهنمایی و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

دکتر آرمان عصاره

پروفسور فرهاد زمانی

پروفسور فرهاد زمانی، متخصص گوارش و معده در تهران می باشند که تحصیلات خود را در مقطع دکترا در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذرانده و فوق‌تخصصي خود را در رشتة گوارش نیز در همان دانشگاه پشت سر گذاشته اند. ایشان که عضو هیئت رئیسه انجمن گوارش کبد می باشند، ریاست بیمارستان فیروزگر تهران را داشته و عضو انجمن گاستروانولوژی آمریکا می باشند. پرفسور فرهاد زمانی، خدماتی همچون فیبرو اسکن، بادی کامپوزیشن، آندوسکوپی، ام آر آی، کلونوسکوپی، سی تی اسکن، سونوگرافی، بیوپسی، بیماریهای گوارشی، روده، صفرا، معده، هیلوباکتر پیلوری، رفلاکس معده، سرطان یا تومورهای معده، زخم معده، ورم معده(گاستریت)، لوزوالمعده را به عنوان بهترین متخصص معده و روده ارائه می نمایند.

پروفسور فرهاد زمانی

دکتر حامد زمانی

دکتر حامد زمانی، پزشک فوق تخصص معده و گوارش می باشند که از دانشگاه علوم پزشکی تهران، بورد تخصصی بیماری های داخلی و گوارش، کبد و کیسه صفرا را دریافت کرده و عضو انجمن متخصصین گوارش و کبد ایران می باشند. از جمله خدمات ایشان، آندوسکوپی، کولونوسکوپی، کبد چرب، فایبرواسکن، يبوست، رفلاكس، كوليت السروز، IBS، سلياك را ارائه کرده و از بهترین دکتر معده در تهران می باشند که جراحی های موفقی را پشت سر گذارده اند.

دکتر حامد زمانی | بهترین متخصص معده و روده

دکتر شاهرخ ایروانی

دکتر شاهرخ ایروانی، متخصص گوارش و معده در تهران از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران بوده و فوق تخصص گوارش و کبد خود را نیز از این دانشگاه کسب نموده و خدمات ارزشمندی همچون بیماری های شایع در مری، پیشگیری از ابتلا به سرطان مری، درمان سرطان مری، سرطان معده، زخم معده، سوء هاضمه، روش‌های درمانی و داروها، پیشگیری از ابتلاء به بیماری‌های کبد، سندروم روده تحريك پذیر (IBS)، مختصری از سلیاک و سرطان روده بزرگ را به عنوان بهترین متخصص معده و روده ارائه کرده اند.

دکتر شاهرخ ایروانی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =