جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص گوارش در تهران | فوق تخصص گوارش و کبد در تهران | دکتر خوب کبد در تهران

شاید امروزه، یکی از مسائلی که عمدتا افراد از آن شاکی بوده و احساس ناراحتی می کنند، بیماری های گوارش و کبد است که در اغلب اوقات، ویزیت اولیه توسط پزشکان عمومی صورت گرفته و سپی به فوق تخصص گوارش و کبد  در تهران ارجاع داده می شوند. در چنین شرایطی، بهترین متخصص گوارش در تهران می تواند با بررسی و آزمایشات انجام شده، به تشخیص صحیح بیماری رسیده و برای درمان وی اقدام نماید. دکتر گوارش خوب ، با تجویزهای خود می تواند مدت درمان را کوتاه نماید. در این جا می توانید با دکتر خوب کبد ارتباط گرفته و مساله خود را بیان کنید.

دکتر گوارش خوب

دکتر مرتضی خطیبیان

دکتر مرتضی خطیبیان به عنوان دکتر خوب کبد و فوق تخصص گوارش و کبد در تهران شناخته شده و با سابقه ای طولانی و مهارت بالا به درمان بیماران خود مشغول بوده است. ایشان که  فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند،  به عنوان پزشک گوارش و‌ کبد با توانایی فوق العاده خاص از سوی سازمان خدمات شهروندی امریکا شناخته شده و در بیمارستان های معتبری همچون بیمارستان آتیه و شریعتی فعالیت دارند. می توانید مشاوره های تخصصی را از این فوق تخصص گوارش و کبد در تهران دریافت کنید.

دکتر مرتضی خطیبیان | دکتر خوب کبد و فوق تخصص گوارش و کبد در تهران

دکتر محمد روشنی

دکتر محمد روشنی نیز یکی دیگر از بهترین متخصص گوارش در تهران است که دوره فوق تخصصی بیماری های گوارش و کبد خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده است، ایشان عضو رسمی انجمن داخلی، عضو انجمن گوارش و کبد ایران و عضو انجمن متخصصین داخلی است که در بسیاری از کنفرانس ها و سمینارهای علمی داخلی و خارجی شرکت داشته و به عنوان دکتر خوب کبد شناخته می شود که بورد تخصصی بیماری های داخلی و بورد فوق تخصصی بیماری های گوارش و کبد را نیز اخذ نموده است. این فوق تخصص گوارش و کبد در تهران ، خدماتی همچون آندوسکوپی معده، کولونوسکوپی و درمان بیماری های سیستم گوارش را ارائه می کند.

دکتر محمد روشنی | بهترین متخصص گوارش در تهران

دکتر محمد کلانی

از دیگر پزشکان متخصص و حرفه ای که در این شاخه فعالیت دارند، دکتر محمد کلانی است که فوق تخصص گوارش و کبد در تهران بوده و تخصص خود را از دانشگاه تهران دریافت نموده است. ایشان به عنوان بهترین متخصص گوارش در تهران  و عضو انجمن متخصصین گوارش و کبد ایران است که مقالات بسیاری را در زمینه بیماری های گوارش در مجلات خارجی به چاپ رسانیده است. ضمن آن که درمان بیماری های مربوط به دستگاه گوارش، آندوسکوپی و کونولوسکوپی را به مراجعان خود ارائه می نماید.

دکتر محمد کلانی

دکتر حامد زمانی

دکتر حامد زمانی نیز به عنوان دکتر خوب کبد ، بورد فوق تخصصی گوارش و کبد را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و بورد تخصصی بیماری های داخلی را داشته و عضو انجمن متخصصین گوارش و کبد ایران است. ایشان که بهترین متخصص گوارش در تهران شناخته می شوند، متخصص بیماریهای داخلی بوده و آندوسکوپی و کولونوسکوپی، درمان چاقی ازطریق کارگذاری بالن داخل معده را در دستور کار درمانی خود قرار داده است.

دکتر حامد زمانی | بهترین متخصص گوارش در تهران

دکتر امیرسعید صادقی

یکی دیگر از پزشکان که به دلیل کیفیت بالای درمان، به عنوان دکتر گوارش خوب شناخته می شوند، دکتر امیرسعید صادقی است که فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و بورد فوق تخصصی گوارش را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گذرانده است. ایشان به عنوان فوق تخصص گوارش و کبد در تهران شناخته شده و در بیمارستان های معتبری همچون آتیه و عرفان مشغول به فعالیت می باشد. ایشان مقالات زیادی را به چاپ رسانیده و خدماتی همچون بیماری های گوارشی مانند مری، کبد، صفرا ، روده ، مقعد ، لوزالمعده، درمان بیماری قطعی زخم معده، درمان استفراغ مداوم در بارداری، درمان سکسکه، درمان شقاق، پیوند‌ کبد، کولونوسکوپی، آندوسکوپی معده، درمان کرم معده و روده، علائم سرطان، روده فیبرواسکن کبد و نمونه برداری از کبد را در برنامه درمانی خود دارد.

دکتر امیرسعید صادقی | فوق تخصص گوارش و کبد در تهران

دکتر مسعود صدرالدینی

مسعود صدرالدینی نیز به عنوان یک دکتر خوب کبد و بهترین متخصص گوارش در تهران  است که فوق تخصص خود در گوارش، کبد، صفرا و آندوسکوپی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده است. ایشان دارای بورد تخصصی و دارای فلوشیپ ERCP پیشرفته بوده و عضو انجمن گوارش اروپا و آمریکا می باشد.

از جمله خدماتی که این دکتر گوارش خوب ارائه می کند، آندوسکوپی فوقانی و کولونوسکوپی بدون درد، درمان هموروئید و شقاق مقعد بدون جراحی و درد، درمان چاقی با بالون معده، اقدامات تشخیصی و درمان اسهال و یبوست و کنترل خونریزی های گوارشی با آندوسکوپی را ارائه می دهد.

دکتر مسعود صدرالدینی

دکتر سید امیر طاهری

دکتر سید امیر طاهری، بهترین متخصص گوارش در تهران می باشد که فوق تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و اکنون به عنوان فوق تخصص گوارش و کبد در تهران فعالیت داشته و عضو انجمن گوارش کبد آندوسکوپی ایران و عضو انجمن گوارش کبد آندوسکوپی و آمریکا می باشد. ایشان اکنون با بیمارستان های فرمانیه، حضرت رسول، بوعلی و آپادانا همکاری داشته و خدماتی همچون آندوسکوپی تشخیصی و درمانی، کولونوسکوپی، باندلیگیشن جهت درمان غیر جراحی هموروئید را در دستور درمانی خود دارد.

دکتر سید امیر طاهری | فوق تخصص گوارش و کبد در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 18 =