جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر نقرس در تهران | بهترین دکتر متخصص نقرس تهران | درمان نقرس با بهترین دکتر تهران | بهترین متخصص نقرس

یکی از بیماری هایی که توسط متخصص تشخیص داده می شود، بیماری نقرس است که می بایست با مراجعه به بهترین دکتر نقرس در تهران ، برای درمان آن اقدام کرد. بهترین دکتر متخصص نقرس تهران ، با تجویز آزمایشات مناسب، بیماری را تشخیص داده و برای درمان از راهکارهای مناسب استفاده می کند. هنگامی که اسید اوریک از کلیه ها به خوبی دفع نشود، رسوباتی در مفاصل ایجاد می شود که در درمان نقرس با بهترین دکتر تهران ، قابل بررسی است. در اینجا به بهترین متخصص نقرس آشنا خواهید شد.

برترین دکتر نقرس تهران

دکتر نقی حسینعلی

دکتر نقی حسینعلی، یکی از پزشکان مطرح و بهترین دکتر نقرس در تهران است فوق تخصص بیماری های روماتولوژی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشد. ایشان به عنوان بهترین متخصص نقرس ، در بیمارستانهایی همچون مدرس، مهدیه، لقمان و بازرگانان فعالیت داشته و در درمان بیماری های استخوان مفاصل، عضلات و سیستم ایمنی و بیماری های روماتیسمی همچون روماتیسم مفصلی و لوپوس و کمردرد التهابی موفقیت های بالایی را کسب نموده است و از بهترین دکتر متخصص نقرس تهران به شمار می آید.

دکتر نقی حسینعلی | بهترین دکتر نقرس در تهران

دكتر محمود اكبريان

دكتر محمود اكبريان، به عنوان فوق تخصص روماتولوژي شناخته می شوند که در مرکز تحقیقات بیمارستان دکتر شریعتی فعالیت داشته و یکی از بهترین دکتر نقرس در تهران محسوب می شوند. ایشان که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشكى تهران دریافت کرده اند، زمینه های علمی و تحقیقاتی بسیاری در زمینه پوکی استخوان و بیماری نقرس داشته و توانسته اند کمک شایانی در بهبودی این بیماری در کشور ارائه نمایند. از همین روست که به عنوان بهترین متخصص نقرس مطرح می باشند.

دكتر محمود اكبريان

دکتر نگین محتشم

دکتر نگین محتشم، از بهترین دکتر متخصص نقرس تهران است که فوق تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت کرده و دارای بورد تخصصی روماتولوژی بوده و عضو انجمن روماتولوژی آمریکا و اروپا می باشند. ایشان که برنده جایزه محققین جوان از انجمن روماتولوژی آسیا اقیانوسیه بوده اند، درمان اختصاصی آرتروز و ترمیم غضروف ها و مداخلات جراحی با تزریق پلاسمای غنی از پلاکت را در برنامه درمانی خود به عنوان بهترین متخصص نقرس دارند.

دکتر نگین محتشم | بهترین دکتر متخصص نقرس تهران

دکتر الویس مرادخان

دکتر الویس مرادخان، از دیگر پزشکان مطرح و فوق تخصص روماتولوژی هستند که به عنوان بهترین دکتر نقرس در تهران شناخته شده و فوق تخصص روماتولوژی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده اند. ایشان در بسیاری از بیمارستان های کشور فعلایت داشته و توانسته اند خدمات ارزشمندی را به عنوان بهترین دکتر متخصص نقرس تهران ارائه کنند. این پزشک خوب، عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی بوده و برنامه های تحقیقاتی بسیاری را در این حوزه، دنبال کرده اند.

دکتر الویس مرادخان

دکتر نوشین بیات

دکتر نوشین بیات، که بهترین دکتر نقرس در تهران و فوق تخصص بیماری‌های روماتولوژی از دانشگاه تهران می باشند، دوره تکمیلی روماتولوژی پیشرفته خود را در دانشگاه ادلاید استرالیا گذرانده و دارای بورد تخصصی و فلوشیپ روماتولوژی می باشند. عضوانجمن روماتولوژی اروپا EULAR بوده و به عنوان بهترین دکتر متخصص نقرس تهران ، مشاوره گوارش و کبد، داخلی، مشاوره غدد، مشاوره نفرولوژی را در کنار درمان های خود برای نقرس، انجام می دهند.

دکتر نوشین بیات | بهترین دکتر متخصص نقرس تهران

دکتر مرتضی رمضانی

دکتر مرتضی رمضانی، یکی دیگر از پزشکان مطرح بوده که بهترین گزینه درمان نقرس با بهترین دکتر تهران می باشند.ایشان که تحصیلات خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گذرانده اند، بورد فوق تخصصی روماتولوژی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده و به عضویت انجمن روماتولوژی ایران در آمدند. ایشان به عنوان بهترین دکتر نقرس در تهران ، خدماتی در زمینه بیماریهای عضله، نقرس، استخوان، مفاصل (روماتیسم)، آرتروز، کمردرد و روماتیسم و روماتولوژیست ارائه نموده اند.

دکتر مرتضی رمضانی

دکتر آرش اصلیان

 دكتر آرش اصليان، از دیگر پزشکان خوب و بهترین دکتر متخصص نقرس تهران می باشند که فوق تخصص روماتولوژی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و در عضویت انجمن روماتولوژی ایران و مرکز تحقیقات روماتولوژی در آمدند. ایشان با سابقه ای طولانی در زمینه درمان های پیشرفته خدمات درمانی بیماری های روماتیسمی از قبیل لوپوس و آرتریت روماتوئید، آرتروز و پوکی استخوان (استئوپورز)، روماتیسم قلبی، نقرس را به همراه مشاوره های لازم، ارائه می کنند. می توانید با بهترین متخصص نقرس در ارتباط باشید.

دکتر آرش اصلیان | بهترین متخصص نقرس

دکتر ایده کامکار

دکترایده کامکار، از بهترین دکتر نقرس در تهران بوده و بورد فوق تخصصی بیماریهای روماتولوژی خود را دریافت کرده و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش های درمانی به روز شده، درمان های مناسب را در زمینه درمان نقرس با بهترین دکتر تهران ارائه می نمایند. ایشان در خصوص مشکلات مفاصل، نقرس، مشکلات ستون فقرات، آسیبهای ورزشی، مشکلات مغزواعصاب، مشکلات مادرزادی اسکلتی، حرکات اصلاحی، مشکلات تاندنی و روماتیسم فعالیت های گسترده ای را ارائه کرده و به عنوان بهترین دکتر متخصص نقرس تهران مطرح می باشند.

دکتر ایده کامکار | درمان نقرس با بهترین دکتر تهران

پروفسور سیروس مومن زاده

پروفسور سیروس مومن زاده نیز از بهترین دکتر نقرس در تهران به شمار می آیند که فلوشیپ فوق تخصصی درد شناسی و طب درد داشته و عضو انجمن بین المللی درد جهان می باشند. ایشان خدماتی را در خصوص درمان سر درد، درد شانه، درد گردن، کمر درد، زانو درد، دردهای مزمن، دردهای سرطانی و ناشناخته را به عنوان بهترین متخصص نقرس در برنامه دارند.

پروفسور سیروس مومن زاده

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هجده =