جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص خون در تهران | بهترین آنکولوژیست در تهران | دکتر خوب خون در تهران

بیماری های خونی، دارای علائم متفاوتی هستند، زمانی این مساله ایجاد می شود که شکل و تعداد سلول های خونی دچار اختلال می شوند. از جمله بیماری های خونی که بسیاری با آن مواجه هستند، بیماری کم خونی است که بهترین آنکولوژیست در تهران می تواند آن را تشخیص داده و درمان کند. در این بیماری،  میزان هموگلوبین و گلبول های قرمز خون کاهش می یابد. این بیماری می تواند به دلیل کمبود آهن در برنامه های غذایی باشد که امروزه در بسیاری از کودکان مشاهده می شود. بهترین متخصص خون در تهران با تشخیص این بیماری ها در صدد درمان بر می آید. می توانید در این خصوص با دکتر خوب خون در تهران که در اینجا معرفی شده اند در تماس باشید.

برترین متخصص خون تهران

دکتر کامران علی مقدم

دکتر کامران علی مقدم که بهترین متخصص خون در تهران و فوق تخصص انکولوژی، هماتولوژی می باشد، به عنوان یکی از متخصصان درمان سرطان در ایران شناخته می شود که کمک موثری را با استفاده از دانش و تجهیزات  پزشکی مدرن خود در درمان بیماری های خون داشته است. ایشان که از بهترین آنکولوژیست در تهران است، خدمات ارزشمندی را به بیماران خود ارائه می کند.

دکتر کامران علی مقدم | بهترین متخصص خون در تهران

دکتر معصومه صابریان

دکتر معصومه صابریان نیز به عنوان دکتر خوب خون در تهران و متخصص داخلی، فوق تخصص آنکولوژی و هماتولوژی و بهترین آنکولوژیست در تهران و دکتر هماتولوژی شناخته می شود که عضو انجمن انکولوژی ایران و اروپا، عضو انجمن خون و سرطان ايران و فوق تخصص بیماری های خون و سرطان بزرگسالان بوده و خدماتی همچون سرطان لنفوم، سرطان ریه، سرطان سینه، سرطان کبد را به بیماران خود ارائه کرده است.

دکتر معصومه صابریان | دکتر خوب خون در تهران

دکتر هلاله خوشبخت

دکتر هلاله خوشبخت نیز از بهترین متخصص خون در تهران است که به عنوان متخصص درمان سرطان و رادیوتراپی انکولوژی پرتودرمانی شناخته می شود. ایشان که متخصص درمان انواع سرطان و به خصوص پستان سینه مری رکتوم معده می باشد، به عنوان بهترین پزشک هماتولوژی نیز شناخته شده و بورد تخصصی را از دانشگاه علوم پزشکی ایران اخذ نموده است. ایشان که بهترین آنکولوژیست در تهران شناخته می شود، خدمات ارزشمندی را به بیماران خود ارائه کرده است.

دکتر هلاله خوشبخت

دکتر محسن رضوی

دکتر محسن رضوی، به عنوان  دکتر خوب خون در تهران مطرح بوده و فوق تخصص خون و سرطان است که بورد فوق تخصصی بیماری های خون و سرطان را در دانشگاه علوم پزشکی ایران اخذ نموده است. ایشان که در بسیاری از بیمارستان های معتبر فعالیت داشته و خدمات ارزشمندی را در خصوص درمان های سرطان ارائه کرده است، به عنوان بهترین متخصص خون در تهران مطرح می باشد. می توانید مشاوره های لازم را از ایشان دریافت کنید.

دکتر محسن رضوی | دکتر خوب خون در تهران

دکتر علیرضا قاضی زاده

دکتر علیرضا قاضی زاده نیز از بهترین متخصص خون در تهران شناخته می شود که فوق تخصص هماتولوژی و انکولوژی بزرگسالان بوده و بهترین آنکولوژیست در تهران می باشد. ایشان که نفر اول بورد فوق تخصص کشور و دستيار ارشد پروفسور اردشير قوام زاده می باشند، خدماتی همچون تشخیص و درمان تمام سرطان‌ها، سرطان ریه، سرطان پستان، سرطان پروستات، سرطان معده و کولون مثانه را در دستور درمانی خود داشته و در تشخیص و درمان تمامی سرطان‌ها ی خون و غدد لنفاوی و تشخیص و درمان تمامی انواع کم خونی، خدمات ارزشمندی را ارائه کرده است.

دکتر علیرضا قاضی زاده | بهترین آنکولوژیست در تهران

دکتر حمیدرضا جلالیان

دکتر حمیدرضا جلالیان  که از دیگر پزشکان مطرح و بهترین متخصص خون در تهران است، با تجربه ای بالا به عنوان فوق تخصص خون و آنکولوژی از دانشگاه شهید بهشتی شناخته می شود که در بیمارستان های معتبر و بزرگی در تهران، فعالیت دارد. می توانید در خصوص بیماری هایی همچون انواع سرطان ها با این دکتر خوب خون در تهران مشورت نمایید. ایشان اکنون به عنوان متخصص داخلی، فوق تخصص بیماری های خون و سرطان بزرگسالان و هماتولوژی انکولوژی بزرگسالان فعالیت دارند.

دکتر حمیدرضا جلالیان

دکتر محسن رجایی نژاد

 دکتر محسن رجایی نژاد نیز یکی از پزشکان حاذق و متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های خون و آنکولوژی است که دکتر خوب خون در تهران  شناخته می شود. ایشان که با استفاده از دانش روز و تخصص خود در این زمینه، خدماتی شایسته را ارائه می کنند، به عنوان بهترین متخصص خون در تهران مطرح بوده و بهترین آنکولوژیست در تهران نام برده می شوند.

دکتر محسن رجایی نژاد | بهترین متخصص خون در تهران

دکتر بهروز غریب

دکتر بهروز غریب به عنوان متخصص در هماتولوژی و آنکولوژی شناخته شده و  بهترین آنکولوژیست در تهران نام برده می شود که در درمان بیماری های خون و سرطان بزرگسالان ، خدمات ارزشمندی را ارائه نموده است. این امکان برای شما فراهم است تا از بهترین متخصص خون در تهران مشاوره های پزشکی مناسب را دریافت کنید.

دکتر بهروز غریب

دکتر مجتبی گرجی

 از دیگر پزشکان حرفه ای و با سابقه به عنوان بهترین آنکولوژیست در تهران ، دکتر مجتبی گرجی است که دارای فوق تخصص خون و سرطان بالغین مدیکال آنکولوژیست و پیوند مغز استخوان مطرح می باشد. این دکتر خوب خون در تهران  ، خدمات ارزشمندی را در زمینه بیماری‌های خون و سرطان های مربوط به آن ارائه نموده و همواره به عنوان بهترین متخصص خون در تهران مشاوره های لازم را در اختیار بیماران قرار داده است.

دکتر مجتبی گرجی | دکتر خوب خون در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهارده =