جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین مراکز ایمپلنت در منطقه فرمانیه تهران

معمولا ایمپلنت های دندانی، دارای طراحی سه تکه هستند. این سه جزء عبارتند از پست یا پیچ ایمپلنت، اباتمنت که به پست ایمپلنت متصل می شود و پروتز یا ترمیم دندان که می تواند تاج، بریج یا پروتز باشد. ایمپلنت های دندانی در منطقه فرمانیه تهران، با سه جزء اصلی برای چندین دهه به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند و یک نتیجه درمانی قابل اعتماد ارائه می دهند. می توانید در اینجا بهترین مراکز ایمپلنت در منطقه فرمانیه تهران را بیابید.

پست ایمپلنت

پست یا پیچ ایمپلنت در طی یک عمل جراحی کوتاه با استفاده از جراحی پیشرفته کامپیوتری به استخوان فک وارد می شود. پست واقعی کمی شبیه یک ریشه دندان طبیعی به نظر می رسد، دقیقاً به این روش طراحی شده است، بنابراین اگر یک پست ایمپلنت را ببینید، ممکن است متوجه شوید که انتهای آن درست مانند یک ریشه دندان واقعی مخروطی است.

لازم به ذکر است که طول پست های ایمپلنت دندان نیز با توجه به اندازه و محل دندانی که قرار است جایگزین شود، متفاوت است که در بهترین مراکز ایمپلنت در منطقه فرمانیه تهران ، آنها را خواهید دید. طراحی ایمپلنت سه تکه اجازه می دهد تا پست های ایمپلنت برای یکپارچگی استخوانی پوشانده شوند، بنابراین لزوماً بلافاصله با پروتز ترمیم نمی شود.

اباتمنت ایمپلنت

طیف وسیعی از اباتمنت های ایمپلنت بستگی به سیستم ایمپلنت مورد استفاده برای ترمیم دندان ها دارد که در بهترین مراکز ایمپلنت در منطقه فرمانیه تهران اجرا می شود. اباتمنت های ایمپلنت که تاج ها و بریج های ایمپلنت را محکم می کنند، در مقایسه با اباتمنت هایی که برای حمایت از دندان مصنوعی استفاده می شوند، بسیار متفاوت هستند.

باید اشاره کنیم که اباتمنت هایی که برای حمایت از پروتز استفاده می شوند بسیار متفاوت هستند، زیرا ایمپلنت های دندان مصنوعی می توانند ضمائم خاصی روی سطح فیتینگ خود داشته باشند و روی اباتمنت ها چسبانده شوند یا از اباتمنت ها برای حمایت از میله استفاده شود. سپس پروتز مستقیماً روی میله قرار می گیرد.

پروتز ایمپلنت

پروتز ایمپلنت می تواند تاج، بریج یا پروتز متکی به ایمپلنت باشد. ایمپلنت‌های تک دندانی تاج‌ های دندان را ترمیم می‌کنند، در حالی که ایمپلنت‌های متعدد می‌توانند بریج‌های دندانی را ترمیم کنند یا ممکن است برای حمایت از پروتز استفاده شوند. در بهترین مراکز ایمپلنت در منطقه فرمانیه تهران ، تاج ها و بریج ها به طور دائم در جای خود ثابت می شوند و فقط توسط دندانپزشک ایمپلنت قابل جابجایی هستند.

برترین مرکز ایمپلنت دندان در فرمانیه

در اینجا لیستی از برترین مرکز ایمپلنت دندان در فرمانیه آورده شده است.

مرکز ایمپلنت دکتر ایزد کیهانی

این از جمله مراکز برجسته و تخصصی ایمپلنت می باشد که در لیست بهترین مراکز ایمپلنت در منطقه فرمانیه تهران قرار گرفته و خدمات ممتازی را در درمان دهان و دندان ارائه می نماید.

مرکز دندانپزشکی دکتر علی داداشی نژاد

این مرکز، با استفاده از تجهیزاتی به روز شده و استریل، از جمله بهترین مراکز خدمات درمانی ایمپلنت دندان می باشد.

بهترین مراکز ایمپلنت در منطقه فرمانیه تهران

کلینیک دکتر علی اصغر روحی

یکی دیگر از بهترین مراکز ایمپلنت در منطقه فرمانیه تهران است که بهترین عملکرد را در خدمات ایمپلنت دارد.

کلینیک دکتر اردوان اعتمادی

برای درمان های دندان و دهان، می توانید به متخصصین این کلینیک اعتماد کرده و بهترین خدمات را دریافت کنید.

بهترین مراکز ایمپلنت در منطقه فرمانیه تهران

مرکز ایمپلنت دندانی فرمانیه

از جمله مراکز تخصصی و برترین مراکز ایمپلنت در منطقه فرمانیه تهران است که اعتبار بالایی را به جهت خدمات خود، کسب نموده است.

کلینیک دندانپزشکی لبخند تهران

این کلینیک نیز خدمات دندانپزشکی و ایمپلنت را در بهترین کیفیت و در محیطی کاملا استریل انجام می دهد.

بهترین مراکز ایمپلنت در منطقه فرمانیه تهران

کلینیک دکتر وفااله صحرایی

از دیگر مراکز معتبر و بهترین مراکز ایمپلنت در منطقه فرمانیه تهران می باشد که درمان ایمپلنت دندان را در سطحی ممتاز انجام می دهد.

كلينيک دندانپزشكی مِرسي

برای دریافت بهترین کیفیت ایمپلنت دندان، می توانید به خدمات این کلینیک دندانپزشکی اعتماد کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + یک =