جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر ناباروری در تهران | بهترین پزشک درمان ناباروری | متخصص ناباروری در تهران

هنگامی که برای مساله ناباروری به بهترین دکتر ناباروری در تهران مراجعه می کنید، ایشان با معاینه فیزیکی و بررسی مسائل شما، برای درمان و رفع این مشکل اقدام خواهند کرد. همچنین بهترین پزشک درمان ناباروری ، با استناد به تست هایی همچون تست پاپ اسمیر، شدت درد و میزان خونریزی در دوره پریودی و بسیاری از موارد دیگر که بر مساله ناباروری موثر است، مساله را تشخیص داده و راه حل های لازم را ارائه می کند. شما می توانید با مراجعه به بهترین دکتر ناباروری مردان ، برای یافتن دلیل این مساله اقدام کنید. در این جا متخصص ناباروری در تهران معرفی شده است.

برترین دکتر ناباروری تهران

دکتر عفت زادسر

دکتر عفت زادسر، بهترین دکتر ناباروری در تهران می باشند که متخصص زنان بوده و سابقه فعالیت در بیمارستان های بین المللی را داشته و فلوشیپ هیستروسکوپی و لاپاراسکوپی را دریافت کرده و در حوزه نازایی ناباروری و مشکلات جنسی آقایان، عمل های جراحی زنان فعالیت های گسترده ای داشته اند. ایشان که بهترین پزشک درمان ناباروری می باشند، خدماتی همچون مراقبت های دوران بارداری، درمان بیماریهای آمیزشی، زگیل تناسلی سفلیس گنوره، تبخال تناسلی غربالگری، پیشگیری از سرطانهای رحم پاپ اسمیر، جراحی های درمانی و زیبایی، جراحی فیبروم و کیست تخمدان هیسترکتومی، آندومتریوز لاپاراسکوپی و لاپاراتومی را ارائه می نمایند.

دکتر عفت زادسر | بهترین دکتر ناباروری در تهران

دکتر مهشید کریمی

دکتر مهشید کریمی، بهترین دکتر ناباروری مردان و زنان بوده و تحصیلات خود را در دانشگاه علوم پرشکی تهران پشت سر گذاشته و بورد تخصصی خود را در رشته زنان و زایمان در در بیمارستان امام خمینی گذرانده اند. ایشان که عضو انجمن باروری و ناباروری ایران می باشند، فلوشیپ فوق تخصصی ناباروری و انجام IVF، تعیین جنسیت و میکرواینجکشن را در دانشگاه تهران گذرانده و عضو انجمن جراحان ایران می باشند که خدماتی همچون لابیاپلاستی با لیزر، تزریق چربی و جوانسازی واژن، آی وی اف و میکرواینجکشن، جراحی های زیبایی زنان شامل :سفید کردن با کربوکسی تراپی و روشهای نوین، تنگ کردن واژن و پرینورافی، درمان ناباروری بانوان و آقایان، لیزردرمانی با مونالیزا و آفرودیت و پایش بارداری را به عنوان متخصص ناباروری در تهران ارائه می نمایند.

دکتر مهشید کریمی

دکتر سیمین ظفردوست

دکتر سیمین ظفردوست، بهترین دکتر ناباروری در تهران هستند که فلوشیپ ناباروری و نازایی را داشته و دوره لاپاراسکوپی پیشرفته را در تهران گذرانده اند. ایشان که پزشک متخصص زنان و زایمان نیز می باشند، خدمات برجسته ای در حوزه IVF، میکرواینجکشن، تلقیح داخلی رحم اسپرم IUI، فریز تخمک، فریز جنین، حفظ باروری، درمان ناباروری، درمان آندومتر نازک و چسبندگی های داخل رحمی با PRP و سلول بنیادی، تعیین جنسیت، درمان سقط مکرر، لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، برداشتن سپتوم رحمی، رفع چسبندگی های رحمی و احیای تخمدان با تزریق سلول‌های بنیادی را به عنوان بهترین پزشک درمان ناباروری ارائه می نمایند.

دکتر سیمین ظفردوست | بهترین پزشک درمان ناباروری

دکتر اعظم محمدی

 دکتر اعظم محمدی، بهترین دکتر ناباروری مردان و زنان و جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی می باشند که در بیمارستان های معتبری فعالیت داشته و خدماتی همچون زایمان طبیعی بدون درد، انجام سزارین، درمان ناباروری به روش  IUI و روش IUF ، مراقبت های لازم در دوران بارداری، جراحی زیبایی و ترمیمی خاص زنان، اخذ پاپ اسمیر، قرار دادن IUD و جراحی های زنان از جمله میومکتومی، هیسترکتومی و کیست و مراقبت های لازم در دوران یائسگی را در برنامه درمانی خود به عنوان متخصص ناباروری در تهران ارائه می کنند.

دکتر اعظم محمدی

دکتر بهناز عطار شاکری

دکتر بهناز عطار شاکری، بهترین دکتر ناباروری در تهران می باشند که دوره تخصصی جراحی زنان و زایمان خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده و دوره فلوشیپ فوق تخصصی نازایی، لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی و IVF را اخذ نموده اند. ایشان که مدیرعامل مرکز نازایی IVF می باشند، خدماتی در زمینه علت ناباروری در مردان، درمان ناباروری به روش IUI، مراقبت های بعد از IUI، درمان ناباروری به روش IUF، اندومتریوز و ناباروری، زایمان سزارین، زایمان طبیعی بدون درد، زایمان در آب، حاملگی خارج از رحم، مشاوره قبل از بارداری، اقدامات قبل از بارداری، اقدامات لازم حین بارداری، درمان بیماری های زنان مانند تخمدان پلی کیستیک، کیست تخمدان، زگیل ‌تناسلی، افتادگی رحم، سرطان، عفونت قارچی، پیچ خوردگی تخمدان، تعیین جنسیت پیش از بارداری، آمنیوسنتز، تعیین جنسیت با لقاح مصنوعی، لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی و جراحی فیبروم رحم یا میومکتومی را به عنوان بهترین پزشک درمان ناباروری ارائه می کنند.

دکتر بهناز عطار شاکری | بهترین پزشک درمان ناباروری

دکتر فرشته سربازی

دکتر فرشته سربازی، بهترین دکتر ناباروری مردان می باشند که بورد تخصصی زنان و زایمان و نازایی را کسب کرده و دارای گواهینامه لاپاراسکوپی از دانشگاه تهران می باشند. این پزشک خوب، عضو انجمن جراحان زنان ایران و عضو شورای نویسندگان مجلات تخصصی پزشکان می باشند که خدمات ارزشمندی را در زمینه های لابیاپلاستی، پرینورافی، واژینوپلاستی، تزریق ژل یا چربی به لبیاماژور، جوانسازی و تنگی واژن با لیزر، سفید کننده ناحیه تناسلی با لیزر، خدمات جراحی تخصصی زنان، جراحی لاپاراسکوپی، خارج کردن کیست تخمدان، درمان اندومتریوز، انجام کولپوسکوپی، انجام پاپ اسمیر و تست HPV، مراقبت های ویژه دوره بارداری، مشاوره قبل از بارداری، جراحی لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی را به عنوان متخصص ناباروری در تهران ارائه می کنند.

دکتر فرشته سربازی

دکتر نسرین زارع پور

دکتر نسرین زارع پور، بهترین دکتر ناباروری در تهران می باشند که تخصص جراحی زنان و زایمان و نازایی خود و  بورد تخصصی خود را از دانشگاه تهران دریافت نموده و در بیمارستان های معتبری همچون محب کوثر و بهمن فعالیت داشته است. ایشان خدماتی همچون جراحی زیبایی لابیاپلاستی، زایمان طبیعی، زایمان سزارین، تعیین جنسیت، لاپاراسکوپی، درمان ناباروری، مراقبت های بعد ازIUI ، درمان بیماری های خوش خیم پستان، سندرم پیش از قاعدگی، عفونت دستگاه تناسلی در زنان، مشاوره تغذیه و ورزش بانوان باردار، پاپ اسمیر و جلوگیری از انواع سرطان های زنان را به عنوان بهترین پزشک درمان ناباروری ارائه می نمایند.

دکتر نسرین زارع پور | متخصص ناباروری در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + سیزده =