جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص IVF در تهران | بهترین متخصص نازایی در تهران | بهترین دکتر آی وی اف

بهترین متخصص IVF در تهران

بهترین متخصص نازایی در تهران ، با توجه به در نظر گرفتن شرایط و مسائل متعددی که در مرحله تشخیص با آن روبرو می شود، اقدام کرده و روند درمانی مناسبی را به بیمار پیشنهاد می دهد. سپس بهترین دکتر آی وی اف در تهران می تواند بر اساس تجربه و تخصص خود عمل کرده و در مسیر بهبودی و حصول نتیجه اقدام نماید. درصورتی که برای حل مساله ناباروری خود نیاز به بهترین متخصص IVF در تهران دارید، می توانید در میان لیست آورده شده، مناسب ترین و بهترین متخصص ناباروری را بیابید.

برترین دکتر نازایی تهران

دکتر مهشید کریمی

دکتر مهشید کریمی که دوره تخصص خود را در دانشگاه تهران گذرانده است، به عنوان بهترین متخصص نازایی در تهران شناخته شده و بورد تخصصی رشته زنان و زایمان خود را نیز دریافت نموده است. ایشان که در بیمارستان های معتبری فعالیت داشته است، عضو انجمن باروری وناباروری ایران ( ISRM ) و عضو انجمن باروری وناباروری اروپا می باشد و دارای فلوشیپ فوق تخصصی ناباروری و IVF از دانشگاه تهران می باشند که خدماتی همچون لابیاپلاستی با لیزر، تزریق چربی و جوانسازی واژن، آی وی اف و میکرواینجکشن، درمان ناباروری بانوان و آقایان، سزارین و زایمان طبیعی و پایش بارداری را به عنوان بهترین متخصص ناباروری ارائه می کنند.

دکتر مهشید کریمی | بهترین متخصص نازایی در تهران

دکتر عفت زادسر

دکتر عفت زادسر که به عنوان جراح و بهترین متخصص IVF در تهران شناخته می شوند، از دانشگاه بین المللی TESHRIN UNIVERSITY دارای مدرک لاپاراسکوپی بوده و خدماتی همچون مراقبت های دوران بارداری، درمان بیماریهای آمیزشی، زگیل تناسلی سفلیس گنوره، تبخال تناسلی غربالگری، پیشگیری از سرطانهای رحم پاپ اسمیر، جراحی های درمانی و زیبایی، جراحی فیبروم و کیست تخمدان هیسترکتوم، آندومتریوز لاپاراسکوپی و لاپاراتومی را به عنوان بهترین متخصص نازایی در تهران ارائه می نمایند.

دکتر عفت زادسر | بهترین دکتر آی وی اف در تهران

دکتر افسانه شه بخش

دکتر افسانه شه بخش، به عنوان بهترین دکتر آی وی اف در تهران مطرح بوده و متخصص زنان و زایمان در تهران می باشد که بورد تخصصی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده و دارای و فلوشیپ ناباروری از روش IVF هستند. ایشان خدماتی همچون درمان سقط مکرر، میکرواینجکشن، IVF، فریز تخمک، هیستروسکوپی، فریز جنین، لاپاراسکوپی، IUI و درمان ناباروری را به عنوان بهترین متخصص ناباروری ارائه می نمایند.

دکتر افسانه شه بخش | بهترین دکتر آی وی اف در تهران

دکتر ملک منصور اقصی

دکتر ملک منصور اقصی، به عنوان یکی از  بهترین متخصص IVF در تهران  مطرح بوده و خدماتی در خصوص بیماری های آمیزشی، زگیل تناسلی، پیشگیری از سرطان های رحم، جراحی های درمانی و زیبایی، جراحی فیبروم، جراحی کیست تخمدان، لاپاراسکوپی و لاپاراتومی را ارائه نموده و به عنوان متخصص زنان و زایمان و نازایی در بیمارستان دی فعالیت دارند. می توانید مشاوره های لازم را از ایشان، به عنوان بهترین متخصص نازایی در تهران دریافت کنید.

دکتر ملک منصور اقصی | بهترین متخصص IVF در تهران

دکتر غلامرضا پورمند

دکتر غلامرضا پورمند که فلوشیپ پیوند کلیه از انگلستان دارند، درباره پیشرفت های پزشکی در زمینه ناباروری و روش های نوین درمانی فعالیت داشته و خدمات ارزشمندی را در این خصوص به عنوان بهترین دکتر آی وی اف در تهران ارائه کرده اند. اگر به دنبال بهترین متخصص نازایی در تهران هستید، می توانید مشاوره های لازم را از این پزشک خوب ناباروری دریافت کنید.

دکتر غلامرضا پورمند | بهترین متخصص نازایی در تهران

بیشتر بخوانید : بهترین روانشناس کودک

مرکز جراحی مام

مرکز فوق تخصص درمان ناباروری مام، با بهره مندی از پزشکانی مجرب و بهترین متخصص IVF در تهران  ، توانسته است خدمات برجسته ای را در درمان ناباروری و سلامت  بارداری مطابق با استانداردهای بین المللی ارائه کرده و با استفاده از تجهیزات به روز شده، نقش مهمی در رفع ناباروری در کشور داشته باشد.

در این مرکز با بهره مندی از بهترین متخصص نازایی در تهران ، تجهیزات ماموگرافی، سونوگرافی، لاپاراسکوپی و ساکشن را جهت خدماتی همچون IVF، IUI، میکرواینجکشن، تست های بررسی قدرت باروری اسپرم، PGS/PGD، PESA/TESE، کورتاژ تشخیصی و درمانی، سرکلاژ، پاپ اسمیر، هیستروسکوپی و لاپاراسکوپی، کولپوسکوپی، مشاوره قبل از بارداری، مراقبت و کنترل بارداری بیماری های زنان، جراحی های سرپایی، فریز اسپرم، فریز تخمک، انجماد بافت بیضه، بانک بند ناف، بافت تخمدان، اورولوژی و ارزیابی‌های درمان ناباروری انجام می شود.

مرکز جراحی مام | بهترین دکتر آی وی اف در تهران

دکتر شیرین نیرومنش

دکتر شیرین نیرومنش بهترین متخصص نازایی در تهران است که فلوشیپ پریناتولوژی و متخصص زنان و زایمان و نازایی را کسب نموده و خدمات ارزشمندی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران ارائه نموده است. ایشان که بهترین دکتر آی وی اف در تهران می باشند، خدمات ارزشمندی را در زمینه IVF، لیزر جوانسازی واژن، زایمان طبیعی و سزارین، تشخیص نقایص جنین، درمان بیماری های حین حاملگی، حاملگی در سن بالا، سونوگرافی، غربالگری، سقط جنین، درمان تنبلی تخمدان، مراقبت های دوره یائسگی، مراقبت های دوره بارداری و پریناتولوژی را ارائه می نمایند.

دکتر شیرین نیرومنش | بهترین متخصص نازایی در تهران

بیشتر بخوانید : بهترین متخصص لیزر واریس

دکتر لادن کاشانی

دکتر لادن کاشانی، فلوشیپ نازایی لاپاراسکوپی از دانشگاه علوم پزشکی تهران داشته و به عنوان بهترین متخصص IVF در تهران مطرح می باشند و عضو هیئت علمی گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو انجمن متخصصین باروری و ناباروری ایران هستند. ایشان بهترین متخصص ناباروری خدماتی همچون مشاوره قبل از بارداری، مراقبت دوران بارداری، درمان نازایی با روش هایIUI ،IVF ،ICSI ،ZIFT، لاپاراسکوپی، تعیین جنسیت با روش PGD، هیستروسکوپی، سونوگرافی واژینال، بررسی و درمان بیماران مبتلا به سقط مکرر، انجام پاپ اسمیر با روش Liquid Base و سونوگرافی واژینال را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر لادن کاشانی | بهترین متخصص ناباروری

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 20 =