جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر پروتز فک در تهران | بهترین جراح پروتز چانه در تهران | جراحی پروتز چانه | بهترین متخصص جراح فک

یکی از جراحی های پرطرفدار در میان کسانی که به دنبال زیبایی بیشتر در صورت خود هستند، پروتز فک و چانه است که بهترین دکتر پروتز فک در تهران ، بر اساس تجربه و تخصص خود انجام خواهد داد. این روش زیباسازی که توسط بهترین جراح پروتز چانه در تهران صورت می گیرد، می تواند بهترین نتیجه را داشته باشد. شما می توانید در اینجا بهترین متخصص جراح فک را یافته و برای جراحی پروتز چانه اقدام کنید.

برترین دکتر پروتز فک تهران

دکتر علی باقری حق

دکتر علی باقری حق،  بهترین دکتر پروتز فک در تهران می باشد که فلوشیپ جراحی سر و گردن را اخذ نموده و در زمینه جراحی های زیبایی و ترمیمی فعالیت های گسترده ای داشته است. از جمله خدمات ایشان، جراحی زیبایی بینی، جراحی گوش، پروتز چانه، درمان تومورهای سر و گردن، درمان سینوزیت حاد عفونی، درمان کاهش شنوایی ناگهانی، درمان ‌الرژی، درمان اختلالات تعادل، درمان گلودرد چرکی، شستشوی گوش ها با ساکشن، جوانسازی پوست صورت را می توان نام برد. ایشان بهترین متخصص جراح فک بوده و مشاوره های لازم را در این خصوص به مراجعان خود ارائه می نماید.

دکتر علی باقری حق | بهترین دکتر پروتز فک در تهران

دکتر شهریار یحیوی

دکتر شهریار یحیوی، بهترین جراح پروتز چانه در تهران و جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت می باشند که همچنین عضو انجمن جراحان ایران و انجمن جراحان بینی اروپا و آمریکا نیز هستند. ایشان خدماتی همچون جراحی بینی، جوانسازی و انجام پروتز های صورت، گونه و چانه، بلفاروپلاستی یا همان جراحی پلک، تزریق چربی، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، جراحی لب و جراحی لوزالمعده، جراحی افتادگی پلک، جراحی بینی، جراحی افتادگی ابرو، جراحی زیبایی گوش، جراحی سینوس را در برنامه درمانی و زیبایی خود داشته و تعداد زیادی جراحی پروتز چانه را در تجربیات جراحی خود دارد.

دکتر شهریار یحیوی | بهترین جراح پروتز چانه در تهران

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

دکتر محمدرضا آخوندی نسب، بهترین دکتر پروتز فک در تهران است که فوق تخصص خود را در جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. ایشان خدماتی همچون لیفت صورت به روش باز و آندوسکوپی، جراحی زیبایی بینی، پروتز های صورت گونه و چانه و زاویه فک، بلفاروپلاستی، درمان و جراحی ناهنجاری های گوش، کوچک کردن و پروتز پستان، کوچک کردن شکم شامل روش های ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن و لیپوماتیک، بازسازی پستان بعد از جراحی های سرطان و ماستکتومی، استفاده از جدیدترین روش های روز دنیا، جراحی تغییر جنسیت به روش فالوپلاستی برای بیماران ملال جنسی، جراحی های میکروسکوپی و پیوند را در برنامه درمانی خود به عنوان بهترین متخصص جراح فک دارند.

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

دکتر بهزاد خوروش

دکتر بهزاد خوروش، بهترین جراح پروتز چانه در تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت می باشند که عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا نیز بوده و خدمات جراحی زیبایی موفقیت آمیز زیادی را ارائه کرده است. ایشان جراحی پروتز چانه ، پروتز سینه، لیفت سینه، رینوپلاسی، جراحی شکم، لیپوساکشن، لیفت صورت، لیفت ابرو، پیکرتراشی، جراحی و پروتز زیبایی چانه، ماموپلاستی، بازسازی سینه، ژنیکوماستی، لیپوساکشن، تزریق بوتاکس، تزریق چربی و تزریق ژل را ارائه می کنند.

دکتر بهزاد خوروش | جراحی پروتز چانه

دکتر جواد پورجبار

دکتر جواد پور جبار، بهترین دکتر پروتز فک در تهران و جراح گوش، حلق، بینی و حنجره، جراح سر و گردن  و شکستگی های فک و صورت می باشند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت نموده و جراحی های موفقی را در بیمارستان های معتبر پشت سر گذرانده اند. از جمله خدمات ایشان می توان به جراحی بینی، جراحی زیبایی گوش، افتادگی پلک، تزریق چربی به صورت و جراحی پروتز چانه اشاره نمود که به عنوان بهترین متخصص جراح فک ارائه می نمایند.

دکتر جواد پورجبار

دكتر هومن ابراهيمي

دكتر هومن ابراهيمي، بهترین جراح پروتز چانه در تهران می باشند که فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت خود را دریافت کرده و اکنون عضو انجمن جراحان گوش حلق بینی و سر و گردن می باشد. ایشان دوره های پژوهشی بسیاری را به عنوان محقق داشته و خدمات ارزشمندی را در حوزه جراحی پروتز چانه ، جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی پلک فوقانی و تحتانی، جراحی لیفت صورت، جراحی زیبایی لب، جراحی زیبایی گوش های برجسته، پروتز گونه و چانه، تزریق ژل و بوتاکس ارائه نموده اند.

دكتر هومن ابراهيمي | بهترین جراح پروتز چانه در تهران

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی، بهترین دکتر پروتز فک در تهران می باشد که فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، بوده و از جراحان موفق در زیبایی و جراحی پلاستیک در تهران می باشند که مطابق با استانداردهای جهانی و با دانش روز دنیا، خدمات ارزشمندی را از جمله جراحی پروتز چانه ، پروتز سینه، جراحی شکم، لیپوساکشن، لیفت صورت، پیکرتراشی، جراحی و پروتز زیبایی چانه را به عنوان بهترین متخصص جراح فک ارائه می نماید.

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر مصطفی جان بزرگی

دکتر مصطفی جان بزرگی، بهترین جراح پروتز چانه در تهران می باشند که از دانشگاه ارومیه و تهران مدرک خود را دریافت کرده و تخصص جراحی را از دانشگاه شهید بهشتی کسب نموده اند. ایشان به عنوان پزشک خوب در این حوزه، در جراحی پروتز چانه ، جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی پلک فوقانی و تحتانی، جراحی لیفت صورت و پروتز سینه فعالیت داشته و خدمات ارزشمندی را در بیمارستان هایی همچون عرفان، ساسان و امام خمینی داشته اند.

دکتر مصطفی جان بزرگی | بهترین جراح پروتز چانه در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =