جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر مفاصل در تهران | متخصص استخوان و مفاصل در تهران | متخصص جراح مفاصل و استخوان| بهترین دکتر روماتولوژی

در صورتی که مشکل در مفاصل و استخوان های خود داشته و به دنبال متخصص استخوان و مفاصل در تهران می گردید، می توانید در این لیست، بهترین دکتر مفاصل در تهران را بیابید. در نظر داشته باشید که برای پیشگیری از اختلالات در مفصلها، لازم است که فعالیت بدنی مناسبی را برای خود برنامه ریزی کنید. متخصص جراح مفاصل و استخوان ، با ارائه برنامه های کامل درمانی، به شما کمک خواهد کرد تا بهبودی خود را سریع تر بیابید. می توانید با بهترین دکتر روماتولوژی در اینجا مشورت کنید.

برترین دکتر مفاصل تهران

دکتر خلیل واعظی

دکتر خلیل واعظی، متخصص استخوان و مفاصل در تهران است که تخصص خود را در رشته اورتوپدی در خوزستان دریافت نموده و خدمات ارزشمندی را در زمینه های جراحی آرتروسکوپی، تعویض مفصل ران، تعویض مفصل زانو، تعویض شانه، درمان PRP، فیزیوتراپی و تزریق اپیدورال، ارتوپدی عمومی، مراقبت از ستون فقرات فیزیوتراپی، خدمات تصویربرداری، تروما و شکستگی، پزشکی از راه دور، تعویض مشترک، مرکز جراحی و تزریق درمانی به بیماران خود ارائه داده و از بهترین دکتر مفاصل در تهران شناخته می شوند.

دکتر خلیل واعظی | متخصص استخوان و مفاصل در تهران

دکتر فرشید راعی

دکتر فرشید راعی، متخصص جراح مفاصل و استخوان از دانشگاه علوم پزشکی ایران است که دوره فلوشیپ شانه و زانو را در دانشگاه لیون فرانسه گذرانده و اکنون عضو جامعه پزشکان فوق تخصص زانو ایران می باشد که تحقیقات و پژوهش های فراوانی را در این حوزه انجام داده اند. ایشان دوره های جراحی شانه و مفاصل را در بیمارستان های معتبر گذرانده و خدماتی همچون بازسازی لیگامانی زانو از جمله بازسازی رباط صلیبی قدامی و خلفی، تعویض مفصل زانو، اصلاح و بازسازی دررفتگی زانو و کشکک، اصلاح انحرافات زانو از جمله زانو پرانتزی و زانو ضربدری، ترمیم منیسک به روش آرتروسکوپی زانو، انجام عمل‌های جراحی آرتروسکوپی زانو، آرتروسکوپی شانه، اصلاح و درمان دررفتگی مکرر شانه به روش آرتروسکوپی، ترمیم پارگی‌ تاندون‌های روتاتور کاف شانه به روش آرتروسکوپی و تعویض مفصل شانه را ارائه می نمایند.

دکتر فرشید راعی | بهترین دکتر مفاصل در تهران

دکتر میرزاصادقی

دکتر میرزاصادقی، متخصص استخوان و مفاصل در تهران است که جراحی های موفقی را به ویژه در مفصل زانو داشته و با بهترین عملکرد، کمترین عوارض و درد ناشی از جراحی را برای بیماران خود داشته است. از جمله خدمات این پزشک خوب، جراحی های فوق تخصصی تعویض مفاصل (زانو، لگن و شانه)، آرتروسکوپی و درمان رباط صلیبی و منیسک، جراح استخوان و ستون فقرات، بهترین جراح زانو تهران، متخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی) بوده که به عنوان بهترین دکتر مفاصل در تهران ارائه کرده اند. ایشان عضو آکادمی جراحان ارتوپد استرالیا بوده و فارغ التحصیل پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند.

دکتر میرزاصادقی

دکتر افشین اقدامی

دکتر افشین اقدامی، متخصص جراح مفاصل و استخوان می باشند که دوره فلو​شیپ تخصصی جراحی تعویض مفصل زانو و مفاصل را در کشور آمریکا گذرانده و تحقیقات گسترده ای را در این حوزه داشته اند. ایشان خدماتی همچون تعویض مفصل لگن، جراحی تعویض مفصل لگن، درمان درد لگن، بیماری های شایع زانو، جراحی زانو، درمان آسیب های زانو و جراحی پا را به عنوان بهترین دکتر روماتولوژی ارائه کرده و مشاوره های درمانی را به بیماران خود می دهند.

دکتر افشین اقدامی | بهترین دکتر روماتولوژی

دکتر سید حجت آیت اللهی موسوی

دکتر سید حجت آیت اللهی موسوی، فوق تخصص پا و مچ پا و آرتروسکوپی بوده و از بهترین دکتر مفاصل در تهران شناخته می شوند. ایشان متخصص باز سازی اندام تحتانی از دانشگاه تورنتو کانادا بوده و بورد تخصصی جراحی ارتوپدی از دانشگاه تورنتو کانادا را دریافت کرده اند. از جمله خدمات این متخصص استخوان و مفاصل در تهران ، می توان به جراحی هالوس والگوس با روش های مختلف مبتنی بر نوع دفورمیتی، جراحی آرتروز مفصل مچ پا و مفاصل کوچک پا شامل فیوژن–آرتروپلاستی، آرتروسکوپی مچ پا، درمان غیر جراحی و پیچ خوردگی های حاد و مکرر مچ پا،  درمان صدمات ورزشی پا و مچ پا، کف پای صاف،  درمان جراحی و غیر جراحی پا در بیماران مبتلا به دیابت و رماتیسم مفصلی، انواع استئو تومی و فیوژن در پا، درمان پارگی های حاد و مزمن تاندون آشیل، درمان غیر جراحی و جراحی آرتروپلاستی و مفاصل زانو و هیپ را می توان نام برد.

دکتر سید حجت آیت اللهی موسوی

دکتر افشین طاهری اعظم

دکتر افشین طاهری اعظم، متخصص جراح مفاصل و استخوان بوده و از دانشگاه علوم پزشکی تخصص خود را دریافت کرده و بورد تخصصی ارتوپدی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب نموده و دوره‌های فلوشیپ آرتروپلاستی در دانشگاه Graz اتریش گذراندند. ایشان عضو انجمن جراحان زانو و لگن آمریکا بوده و ده هزار جراحی موفق را پشت سر گذارده اند. از جمله خدمات ایشان، درمان شکستگی ران، لگن و زانو، تعویض مجدد مفصل لگن، تعویض مفصل لگن، جراحی تومور‌های استخوانی، سیاه شدگی سراستخوان ران و تعویض مفصل زانو می باشند که به عنوان بهترین دکتر روماتولوژی ارائه می نمایند.

دکتر افشین طاهری اعظم | متخصص جراح مفاصل و استخوان

دکتر مجید عسکری

دکتر مجید عسکری، متخصص استخوان و مفاصل در تهران بوده که بورد تخصص ارتوپدی خود را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، اخذ کرده و دوره جراحی آرتروسکوپی زانو و تعویض مفصل را در اندوکلینیک هامبورگ آلمان گذرانده و دارای فلوشیپ جراحی زانو دانشگاه گراتز اتریش می باشند. از جمله خدمات ایشان، اصلاح انحراف محوری زانو، تعویض مفصل، پیوند غضروف، آرتروسکوپی در آسیب های ورزشی است که به عنوان بهترین دکتر مفاصل در تهران ارائه می نمایند.

دکتر مجید عسکری | متخصص استخوان و مفاصل در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + یک =