جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص کلیه در تهران | نفرولوژیست خوب در تهران | دکتر کلیه خوب در تهران | فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری

بهترین متخصص کلیه در تهران

در صورتی که به دنبال بهترین متخصص کلیه در تهران هستید، لازم است بر اساس حوزه فعالیت پزشک، دکتر کلیه خوب در تهران آن را بررسی کنید تا بهترین نتیجه را بدست آورید. برخی از پزشکانی که در این حوزه فعالیت دارند، دارای فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری می باشند که به حتم توان تشخیص و درمان بالاتری را در این حوزه خواهند داشت. در این جا لیستی از بهترین نفرولوژیست خوب در تهران آورده شده است تا به شما در تصمیم گیری کمک نماید.

برترین متخصص کلیه تهران

دکتر سید امین میرصادقی

دکتر سید امین میر صادقی که عضو انجمن ارولوژی اروپا و انجمن نخبگان ایران می باشد، به عنوان بهترین نفرولوژیست خوب در تهران  و بهترین جراح کلیه مجاری ادراری و تناسلی و ناباروری است که سابقه ای درخشان داشته و شهرت جهانی دارد.

 ایشان به عنوان بهترین متخصص کلیه در تهران ، خدماتی همچون جراحی های تومورهای مثانه، کلیه ، مجاری ادراری، جراحی و درمان مشکلات ، تومور ها و سرطان پروستات ( جراحی بدون برش )، جراحی پروتز آلت تناسلی و درمان عدم نعوظ در آقایان، جراحی اسفنکتر مثانه به جهت درمان بی اختیاری ادراری، درمان شب ادراری اطفال، درمان زگیل و تبخال و بیماری های تناسلی و جنسی مردان و زنان را ارائه نموده است.

دکتر سید امین میرصادقی | بهترین نفرولوژیست خوب در تهران

دکتر احمد رضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی نیز که دارای فوق تخصص اندویورولوژی و لاپاراسکوپی پیشرفته از دانشگاه علوم پزشکی ایران و جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری است، به عنوان بهترین فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری شناخته شده و بیماران بسیاری را از دیگر کشورها در خصوص درمان انواع بیماری های کلیوی داشته است. ایشان که فوق تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت نموده است، دارای رتبه برتر بورد تخصصی اورولوژی بوده و درمانهای بسته، لیزر و لاپاراسکوپی سنگهای کلیه، حالب و مثانه ناتوانی جنسی مردان و زنان و انجام تست ریجی اسکن را در برنامه درمانی خود داشته و جراحی های ترمیمی مجرا و دستگاه تناسلی اطفال و بزرگسالان را انجام داده است.

دکتر احمد رضا رفعتی | فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری

دکتر محمد رنجبری

دکتر محمد رنجبری نیز به عنوان جراح متخصص  بیماری های کلیه و مجاری شناخته شده و به عنوان بهترین نفرولوژیست خوب در تهران مطرح می باشد که بورد تخصصی اورولوژی بزرگسان و اطفال را دریافت کرده و عضو انجمن اورولوژی اروپا می باشد. خدماتی همچون سرطان کلیه، انواع سرطان دستگاه ادراری، سنگ کلیه در کودکان، سوزش ادرار، نارسایی کلیه، عفونت مجاری ادراری در مردان، عفونت کلیه، درمان بی اختیاری ادرار، سرطان بیضه، فتق بیضه در کودکان و درمان مشکلات پروستات را با عنوان بهترین متخصص کلیه در تهران ارائه نموده است.

دکتر محمد رنجبری | نفرولوژیست خوب در تهران

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی که دکتر کلیه خوب در تهران به شمار می آید، فوق تخصص اندواورلوژی بوده و عضو انجمن اندواورولوژی جهانی و ایران هستند. مقالات بسیاری را در این زمینه ارائه کرده و خدماتی همچون جراحی لیزری سنگ های کلیه، جراحی پروستات، درملن ناباروری، درمان ناباروری و اختلالات جنسی، ختنه نوزادان و کودکان، جراحی لاپاراسکوپی بیماران کلیوی،  جراحی واریکوسل، فتق، عدم نزول بیضه کودکان، جراحی  سنگ حالب(TUL)، جراحی هیدروسل و جراحی اسپرماتوسل و سنگ مثانه را به عنوان بهترین فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری ارائه کرده است.

دکتر مجتبی عاملی | دکتر کلیه خوب در تهران

دکتر رضا مطیعی

دکتر رضا مطیعی، به عنوان بهترین متخصص کلیه در تهران ، تخصص ارولوژی خود را در دانشگاه علوم پزشکی گیلان دریافت کرده و خدماتی را به عنوان جراح و متخصص کلیه در زمینه های ناباروری مردان و مجاری ادراری داشته و به عنوان دکتر کلیه خوب در تهران فعالیت های بسیاری را در درمان های سنگ کلیه و درمان پروستات داشته است. ایشان که عضو انجمن ارولوژی اروپا و ایران است، مشاوره های لازم را در این خصوص ارائه می نماید.

دکتر رضا مطیعی

دکتر مجید صفوی

دکتر مجید صفوی که مدرک فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری و تناسلی و جراحی های سرطانی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده است، به عنوان بهترین متخصص کلیه در تهران ، مقالات بسیاری را در این حوزه در نشریات خارجی به چاپ رسانیده و عضو شورای مرکزی و هیات علمی مرکز تحقیقات ارولوژی دانشگاه تهران فعالیت داشته و فعالیت پژوهشی را در مرکز تحقیقات اورولوژی بیمارستان سینا به انجام رسانیده است و اکنون به عنوان بهترین نفرولوژیست خوب در تهران مطرح می باشد.

دکتر مجید صفوی

دکتر جاوید صمدی

 دکتر جاوید صمدی  نیز از دیگر پزشکان مطرح و دکتر کلیه خوب در تهران می باشد که بورد تخصصی خود را دریافت کرده و دارای فوق تخصصی اندویورولوژی و لاپاراسکوپی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است. ایشان که عضو انجمن ارولوژی اروپا و عضو انجمن ارولوژی امریکا می باشد، خدمات برجسته ای را در بیمارستان های بزرگ و معتبر داشته و خدماتی همچون واریکوسل، بیماری های اورولوژی مانند سنگ کلیه ، بیماری های پروستات ، خونریزی مثانه، لاپاراسکوپی و نوار مثانه را ارائه می نماید. مشاوره های لازم را از بهترین متخصص کلیه در تهران دریافت کنید.

دکتر جاوید صمدی | دکتر کلیه خوب در تهران

دکتر سیمین وحیدی

دکتر سیمین وحیدی نیز از دیگر بهترین فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری است که مخترع دستگاه شبیه سازی جراحی لاپارسکوپی نیز می باشد و مبتکر روش جدید در درمان بی اختیاری ادراری بوده است. ایشان خدماتی همچون درمان بیماری های کلیوی و مجاری ادراری، درمان بی اختیاری ادراری، واریکوسل، درمان تومورهای مثانه و سنگ های مجاری ادراری را به عنوان بهترین متخصص کلیه در تهران ارائه کرده است.

دکتر سیمین وحیدی | بهترین متخصص کلیه در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + هشت =