جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر حنجره در تهران | دکتر متخصص حنجره خوب تهران | جراح حنجره در تهران

عوامل زیادی وجود دارد که بر روی حنجره و مسائل آن، موثر است. جراحی های متعددی بر این بخش از بدن تاثیرگذاشته و آن را دچار آسیب می کند. بهترین دکتر حنجره در تهران می تواند با بررسی جراحی هایی همچون قفسه سینه، قلب یا تیروئید، به عوامل آن رسیدگی کند. دکتر متخصص حنجره خوب تهران ، روش های درمانی مناسبی را برای بیماران خود در نظر می گیرد. اگر به دنبال بهترین دکتر فوق تخصص جراحی حنجره تهران هستید، در اینجا برخی از پزشکان مطرح و جراح حنجره در تهران معرفی شده اند. می توانید متناسب با منطقه ای که ساکن هستید، به این پزشکان خوب مراجعه کرده و برنامه درمانی دریافت کنید.

برترین دکتر حنجره تهران

دكتر جهانگير قرباني

دكتر جهانگير قرباني، بهترین دکتر حنجره در تهران است که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشكي تهران دریافت کرده و فوق تخصصي فلوشيپ رينولوژي را که جراحي بيني و سينوس است را اخذ کرده اند. ایشان که جراحي هاي ترميمي، جراحي هاي ميكروسكوپي و اندوسكوپي بيني و سينوس گذرانده اند، خدمات موثری را به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص جراحی حنجره تهران ارائه می نمایند که درمان های سينوزيت، سردردهاى مربوط به بينى، مشكلات بويايى و مشكلات ظاهرى و داخلى آن را نیز در برنامه درمانی خود دارند. ایشان یکی از پزشکان خوب در این حوزه می باشند.

دكتر جهانگير قرباني | بهترین دکتر حنجره در تهران

دکتر رزیتا جعفری

دکتر رزیتا جعفری، دکتر متخصص حنجره خوب تهران از دانشگاه یزد بوده و تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده اند. ایشان که تجربه بالایی در درمان و جراحی های مربوط به این عضو بدن دارند، درمان سینوزیت، سینوزیت حاد، سینوزیت مزمن، سینوزیت قارچی، جراحی بینی گوشتی، جراحی قاعده جمجمه، تومور قاعده جمجمه، مننژیت مغزی، جراحی زیبایی گوش، جراحی ترمیم پرده گوش و التهاب گوش میانی را به عنوان جراح حنجره در تهران ارائه می نمایند.

دکتر رزیتا جعفری | دکتر متخصص حنجره خوب تهران

دکتر نصیبه رستمی

دکتر نصیبه رستمی، بهترین دکتر حنجره در تهران هستند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و خدمات ارزشمندی را در زمینه های جراحی بینی طبیعی، جراحی بینی استخوانی، جراحی بینی فانتزی، جراحی بینی نیمه فانتزی، جراحی بینی مردان، جراحی ترمیم بینی، جراحی پلک، جراحی زیبایی گوش، جراحی لیفت صورت را به عنوان دکتر متخصص حنجره ارائه می کنند. می توانید مشاوره های لازم را از این پزشک خوب دریافت کنید.

دکتر نصیبه رستمی | بهترین دکتر فوق تخصص جراحی حنجره تهران

دکتر مهدى احمدى

دکتر مهدى احمدى، بهترین دکتر فوق تخصص جراحی حنجره تهران بوده و برنامه های زیبایی و درمانی بسیاری را ارائه کرده اند که با سابقه ای طولانی در زمینه جراحى هاى زیبایى بینى و صورت بوده است. ایشان که جراحى های موفقی را در بیمارستان مدرن و فوق تخصصى نیکان داشته اند، خدمات ارزشمندی را در زمینه شکستگی استخوان بینی، جراحی زیبائی بینی (رینوپلاستی )، تزریق بوتاکس، جراحی و پروتز چانه، پروتز لب، سپتوپلاستى و درمان حنجره به عنوان دکتر متخصص حنجره خوب تهران ارائه می نمایند.

دکتر مهدى احمدى

دکتر حبیب الله مقدسی

دکتر حبیب الله مقدسی، بهترین دکتر حنجره در تهران می باشند که تخصص خود را از دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت نموده و فلوشیپ جراحی اندوسکوپیک پیشرفته سینوس و بینی را اخذ نمودند. ایشان در دوره های فوق تخصصی جراحی های لیزری شرکت داشته و خدماتی در زمینه اتولوژی، راینولوژی، جراحی سر و گردن، لارنگولوژی، جراحی حنجره و ایمونولوژی و آلرژی به عنوان جراح حنجره در تهران ارائه نموده اند. بهترین درمان را از این پزشک خوب دریافت خواهید کرد.

دکتر حبیب الله مقدسی | جراح حنجره در تهران

بیشتر بخوانید : بهترین دکتر کتف و شانه

دکتر آتوسا ضیغمی

دکتر آتوسا ضیغمی، دکتر متخصص حنجره خوب تهران می باشند که عضو انجمن علمی راینولوژی ایران نیز بوده و بورد تخصصی خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده و انجام انواع جراحی زیبایی بینی، گوش، صورت، ترمیمی در برنامه درمانی خود دارند. ایشان به عنوان بهترین دکتر حنجره در تهران ، خدماتی در زمینه عمل بینی نیمه فانتزی، عمل بینی بسته، عمل بینی استخوانی، عمل بینی گوشتی و درمان حنجره را ارائه می نمایند. مشاوره های درمانی را از این پزشک دریافت کنید.

دکتر آتوسا ضیغمی | دکتر متخصص حنجره خوب تهران

دکتر محمد صادقی

دکتر محمد صادقی، بهترین دکتر حنجره در تهران می باشند که از دانشگاه علوم پزشکی تهران، تخصص خود را دریافت کرده و جراحی زیبایی و درمانی بسیار زیادی را با موفقیت پشت سر گذاشته و به عنوان پزشک خوب در این حوزه شناخته می شوند. ضمن آنکه تحقیقات بسیاری در این بخش داشته و مقالات زیادی را در مجلات به چاپ رسانیده است. ایشان به عنوان جراح حنجره در تهران ، جراح پلاستیک بینی، متخصص گوش، حلق و بینی و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران شناخته می شوند.

دکتر محمد صادقی

دکتر عباس قنبریان

دکتر عباس قنبریان، دکتر متخصص حنجره خوب تهران و جراح گوش و حلق و بینی است که سابقه ای بیست ساله در خصوص جراحی های زیبایی و درمانی داشته و در جراحی پلاستیک و رفع انحراف بینی، درمان سینوس، لوزه و تومورهای غدد بزاقی و گردن موفق بوده و جراحی حنجره را به عنوان بهترین دکتر حنجره در تهران ارائه می دهند. می توانید در خصوص این بیماری، مشاوره های درمانی مناسبی را از این پزشک حاذق، دریافت نمایید.

دکتر عباس قنبریان

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 9 =