جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص لیزر واریس | بهترین دکتر واریس در تهران | بهترین دکتر برای واریس

یکی از بیماری هایی که بسیاری با آن مواجه می شوند، واریس پا می باشد که نیاز به مراجعه به بهترین متخصص لیزر واریس در تهران دارد. یافتن بهترین دکتر واریس در تهران نیازمند شناخت از متخصصینی است که در تهران با دلسوزی فعالیت داشته و خدمات ارزشمندی را ارائه نموده اند. می توانید در میان لیست آورده شده، بهترین دکتر برای واریس را بیابید. می توانید پیش از هر اقدامی، مشاوره های لازم را از این پزشکان مطرح در حوزه واریس و قلب و عروق دریافت کرده و سپس برای درمان خود، بهترین تصمیم را بگیرید.

برترین دکتر واریس در تهران

دکتر فریبا هندسی

دکتر فریبا هندسی، بهترین متخصص لیزر واریس در تهران است که به عنوان پزشک متخصص قلب و عروق شناخته شده و برای کنترل بیماری های عروقی، از امکانات پیشرفته ای بهره می برد. ایشان که درمان های کنترل فشار خون، آنژیوگرافی و درمان واریس پا را در برنامه های درمانی خود دارند، عضو انجمن قلب امريكا، موسس اولين كلينيك تخصصي فشار خون، عضو انجمن قلب و جراحات قلب ايران بوده و دارای بورد تخصصي قلب وعروق از دانشگاه تهران می باشند که خدمات درمان تپش قلب، نوار قلب، تست ورزش قلب و سکته قلبی را نیز در برنامه درمانی خود به عنوان بهترین دکتر واریس در تهران دارند.

دکتر فریبا هندسی | بهترین متخصص لیزر واریس در تهران

دکتر رضا صابری همدانی

دکتر رضا صابری همدانی یکی دیگر از متخصصین مطرح در قلب و عروق هستند که دارای فوق تخصص آنژیوپلاستی  بوده و به عنوان بهترین متخصص لیزر واریس در تهران شناخته شده و خدمات ارزشمندی را از قبیل آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، تست ورزش، اکو، نوار قلب، درمان واریس و تنظیم فشار خون ارائه می کنند. شما می توانید در صورت نیاز به درمان در این خصوص، با بهترین دکتر برای واریس مشورت نمایید.

دکتر رضا صابری همدانی | بهترین دکتر برای واریس

دکتر مریم طهماسبی

دکتر مریم طهماسبی نیز، که به عنوان بهترین متخصص لیزر واریس در تهران  و متخصص قلب و عروق مطرح می باشند، مدرک خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده و دارای بورد تخصصی قلب و عروق از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. ایشان عضو انجمن آترواسکلروز ایران و عضو انجمن قلب و عروق آمریکا و اروپا بوده و خدماتی همچون مشاوره قلب و مشاوره قلب قبل از عمل جراحی، نوار قلب، اکوکاردیوگرافی رنگی قلب، تست ورزش، آنژیوگرافی، درمان فشارخون و چربی خون و درمان واریس را در برنامه دارند. می توانید مشاوره های لازم را از بهترین دکتر واریس در تهران دریافت کنید.

دکتر مریم طهماسبی

دکتر پرگل نوروزی

دکتر پرگل نوروزی که از دیگر پزشکان مطرح و بهترین متخصص لیزر واریس در تهران می باشد، بورد تخصصی قلب عروق خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و یکی از پزشکان مطرح در ارائه خدمات مشاوره، انجام آنژیوگرافی عروق، نوار قلب، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، هولتر مانیتورینگ نوار قلب و فشار خون می باشند. جهت دریافت مشاوره های لازم با بهترین دکتر برای واریس تماس بگیرید.

دکتر پرگل نوروزی | بهترین دکتر برای واریس

دکتر محمد نظری

دکتر محمد نظری دارای فلوشیپ فوق تخصصی رادیولوژی عروقی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است که به عنوان و بهترین متخصص لیزر واریس در تهران نیز شناخته می شود. ایشان خدماتی همچون درمان واریس، درمان تومور، ستون فقرات و مفاصل، مداخلات ارولوژی، بیوپسی، فیبروم، مداخلات تیروئید، سونوگرافی و رادیولوژی، مداخلات صفراوی و موارد مشابه دیگر را به عنوان بهترین دکتر واریس در تهران ارائه می نمایند.

دکتر محمد نظری

دکتر مهرداد بهلولی

 دکتر مهرداد بهلولی در بخش جراحی عمومی دانشکده پزشکی جراح پاشا در استانبول فعالیت خود را شروع کرده و سپس از سال ۱۳۹۰ تاکنون، این بهترین متخصص لیزر واریس در تهران ، در بیمارستان جم، به عنوان سهامدار فعالیت جراحی خود را ادامه داده است. ایشان خدماتی همچون بیماری های دستگاه گوارش، بیماری چاقی مفرط و بیماری ‌های عروق مانند درمان واریس پا را به بیماران خود ارائه می نمایند. درصورتی که نیاز به مشاوره دارید، می توانید با این بهترین دکتر برای واریس در تماس باشید.

دکتر مهرداد بهلولی

دکتر حمید وحیدی

 دکتر حمید وحیدی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز می باشند، به عنوان یکی از بهترین متخصص لیزر واریس در تهران مطرح بوده و خدماتی همچون کاشت موی طبیعی، درمان ضایعات پوستی، لیپولیز و لیپوماتیک، درمان زگیل تناسلی و زگیل معمولی، اسکلروتراپی و درمان واریس پا، جوانسازی، درمان تعریق شدید منطقه‌ای، لیزر موهای زائد، تزریق بوتاکس، تزریق ژل لب و فیلر ها، درمان میگرن و تزریق چربی را در برنامه داشته و خدمات ارزشمندی را در قالب بهترین دکتر واریس در تهران به مراجعان خود ارائه می نمایند.

دکتر حمید وحیدی

دکتر محمد حسین نجفی

دکتر محمد حسین نجفی به عنوان بهترین متخصص لیزر واریس در تهران و متخصص قلب و عروق مطرح بوده و فلوشیپ فوق تخصصی پلاستیکی خود را نیز دریافت نموده است. ضمن آنکه عضو انجمن قلب انجمن پزشکی هسته ای آمریکا بوده و به عنوان بهترین دکتر برای واریس ، خدماتی همچون درمان بیماری های قلبی، دیابت، تپش قلب، فشارخون، حمله‌های قلبی، تنگی دریچه قلب، گرفتگی عروق قلب، نقایص مادرزادی، گرفتگی عروق پا، درمان واریس پا، تنگی دریچه میترال و تشخیص و درمان آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، دارو شناسی و تست ورزش را انجام می دهند.

دکتر محمد حسین نجفی | بهترین متخصص لیزر واریس در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شش =