جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران | بهترین جراح لیپوماتیک در تهران | بهترین جراح لیپوماتیک خانم

امروزه با زندگی های شهری و سبک غذا و از آن مهم تر کم بودن تحرک افراد، کاهش وزن و از بین بردن چربی ها، یک ضرورت برای سلامتی تبدیل شده است. جراحی لیپوماتیک، یکی از این روش ها می باشد که بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران به آن می پردازد. با این روش، میزان چربی زیادی از بدن خارج شده و کاهش سایز صورت می گیرد که در صورتی که همراه با تغییر برنامه غذایی باشد، ماندگاری طولانی مدتی خواهد داشت. می توانید برای این منظور، راهنمایی های لازم را از بهترین جراح لیپوماتیک در تهران دریافت کنید. در اینجا بهترین جراح لیپوماتیک خانم و آقا را معرفی کرده ایم.

برترین دکتر لیپوماتیک تهران

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی، بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک  است که تخصص و فوق تخصص خود را در دانشگاه تهران دریافت نموده است. ایشان که عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا می باشند، دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 بوده و جراحی های زیبایی را در کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی انجام می دهد. ایشان در کلینیک های جردن و سعادت‌آباد همراه با گروهی از بهترین جراح لیپوماتیک خانم و آقا فعالیت دارند. مشاوره های زیبایی کاربردی را از این پزشک خوب، دریافت کنید.

دکتر آرش نجف بیگی | بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران

دکتر سمیرا محمد حسینی

دکتر سمیرا محمد حسینی، بهترین جراح لیپوماتیک در تهران هستند که جراحی های زیبایی بالایی را پشت سر گذاشته و به عنوان متخصص زیبایی فعالیت هایی با کیفیت بالا داشته اند. ایشان که بورد تخصصی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده اند، خدماتی همچون لیفت سینه، لیفت بازو، پروتز سینه، ابدومینوپلاستی، لیفت کمر، مینی ابدومینوپلاستی، ترانسفر چربی به صورت،بیکینی و باسن و بلفاروپلاستی به همراه جراحی لیپوماتیک در تهران به انجام می رسانند. در صورتی که نیاز به کاهش وزن و سایز خود دارید، می توانید با این جراح خوب زیبایی و لیپوماتیک، مشورت نمایید.

دکتر سمیرا محمد حسینی | بهترین جراح لیپوماتیک در تهران | بهترین جراح لیپوماتیک خانم

دکتر کاظم زرگری

دکتر کاظم زرگری، از دیگر پزشکان حاذق و بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران می باشند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت نموده و فوق تخصص را از دانشگاه تهران اخذ کرده اند. ایشان یکی از جراحان موفقی هستند که جراحی هایی همچون جراحی بینی، جراحی سینه ، جراحی ‌‌های بدن همچون ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک را به تعداد بسیار بالای داشته و در جراحی زیبایی از تخصص، تجربه و دانش خود استفاده نموده اند. ایشان که عضو انجمن جراحان ایران و عضویت در انجمن CTS امریکا را دارند، کارگاه های آموزشی بسیاری را در تهران و مشهد برگزار کرده و بهترین جراح لیپوماتیک خانم و آقا را به جامعه معرفی نموده اند.

دکتر کاظم زرگری

دکتر حمیدرضا وفایی

دکتر حمیدرضا وفایی، از بهترین جراح لیپوماتیک در تهران است که بورد تخصصی جراحی لیپوماتیک را اخذ نموده و دوره های لیزر درمانی را در خصوص خدماتی همچون جراحی زیبایی بینی، شکم و سینه، جراحی افتادگی پلک، کاشت مو و ابرو، لیپوماتیک و پیکرتراشی، تزریق ژل، چربی و بوتاکس، خدمات زیبایی غیر جراحی، کاشت مو و ابرو، خدمات جراحی پلاستیک و زیبایی، جراحی پلک، جراحی سینه، چال گونه، جراحی شکم، مشاوره جراحی زیبایی و خدمات جراحی لیزری گوارش را در برنامه داشته و پزشک خوب لیپوماتیک محسوب می شوند.

دکتر حمیدرضا وفایی | بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر کامبیز ایزدپناه، بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران هستند که فوق تخصص جراحی پلاستیک بوده و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی می باشند. ایشان به عنوان جراح موفق زیبایی، خدماتی همچون زیبایی پستان، لیفت پستان، پروتز پستان، جراحی زیبایی بینی، ابدومینو پلاستی، لیپوساکشن، جراحی زیبایی گوش، لیفت صورت و گردن، تزریق ژل و بوتاکس، تزریق چربی، جراحی سرطان، جراحی سر و گردن، جراحی کودکان، جراحی سوختگی، جراحی تروما، جراحی عروق، جراحی لاپاروسکوپی و جراحی مجاری صفراوی را در برنامه داشته و بهترین جراح لیپوماتیک شناخته می شود.

دکتر کامبیز ایزدپناه | بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران

دکتر محمدرضا ترحمی

دکتر محمد رضا ترحمی، بهترین جراح لیپوماتیک در تهران است که دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بوده و تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران و فوق تخصص را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده اند. ایشان خدماتی همچون جراحی زیبایی بینی، جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی استخوانی، جراحی بینی طبیعی، جراحی بینی مردانه، جراحی زیبایی صورت، جراحی زیبایی سینه و لاغری و پیکر تراشی را در برنامه جراحی های زیبایی خود در کیفیت ممتاز دارند. می توانید مشاوره های زیبایی را از این پزشک خوب زیبایی دریافت کرده و به سایز و وزن دلخواه برسید.

دکتر محمدرضا ترحمی | بهترین جراح لیپوماتیک

دکتر فرامرز صفائی پیروز

دکتر فرامرز صفائی پیروز، بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران هستند که بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و دوره های تکمیلی را در حوزه جراحی های لاپاروسکوپیک، نخ های مخصوص لیفت صورت، تزریق ژل هیالورونیک اسید، لیزر لیپولیز و کاربرد لیزرهای پوستی گذرانده و به عنوان یکی از بهترین جراح لیپوماتیک ، خدماتی همچون جراحی های زیبایی سینه، تزریق ژل و چربی، جراحی های زیبایی شکم، تزریق بوتاکس، جراحی پلک و جراحی های لیپوماتیک را ارائه می نماید.

دکتر فرامرز صفائی پیروز

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 3 =