جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص ریه در تهران | بهترین دکتر ریه در تهران | فوق تخصص ریه در تهران

بهترین متخصص ریه در تهران

بهترین متخصص ریه در تهران که تمام برنامه های درمانی و پیشگیری خود را در بهترین کیفیت ارائه کرده و بیمارانی راضی داشته است، می تواند شهرت خود را گسترش دهد. ایشان می تواند به عنوان دکتر قابل اعتماد و بهترین دکتر ریه در تهران شناخته شده و با تخصص خود به افرادی که از بیماری های ریه رنج می برد، کمک نماید. برخی از آن ها نیز فوق تخصص ریه در تهران به شمار می آیند که به حتم دارای دانش و مهارت بالاتری در این حوزه به عنوان یک دکتر خود خواهند بود. می توانید برای دریافت مشاوره های لازم، با پزشکان معتبر معرفی شده در تماس باشید.

دکتر علیرضا ثابت پور

دکتر علیرضا ثابت پور فوق تخصص ریه در تهران که دارای فلوشیپ از کالج انگلستان بوده و دوره های تخصصی فلوشیپ بیماری های سرطانی ریه و بیماری پیوند ریه را گذرانده و یکی از بهترین متخصص ریه در تهران می باشد که خدمات ارزشمندی را در سطح کیفیت بالا به بیماران خود ارائه می نماید. شما می توانید مشاوره های لازم را از این بهترین دکتر ریه در تهران دریافت کنید.

دکتر علیرضا ثابت پور | فوق تخصص ریه در تهران

دکتر بهزاد رحمانی

دکتر بهزاد رحمانی نیز که به عنوان فوق تخصص ریه در تهران شناخته می شوند، جراح ریه و قفسه صدری بوده و بورد تخصصی جراحی توراکس خود را از دانشگاه تبریز دریافت نموده اند. ایشان که عضو کالج جراحان سینه آمریکا و رئیس انجمن فوق تخصصی جراحان توراکس می باشند، خدمات برجسته ای را در خصوص جراحی ریه در اختیار بیماران خود گذاشته و به عنوان مشاور بیمارستان بانک ملی ایران و رئیس انجمن علمی جراحان عمومی ایران نیز شناخته می شوند. می توانید از این بهترین دکتر ریه در تهران مشاوره دریافت کنید.

دکتر بهزاد رحمانی | بهترین دکتر ریه در تهران

دکتر مصطفی قانعی

دکتر مصطفی قانعی که بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و فوق تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده است، به عنوان فوق تخصص ریه در تهران مطرح بوده و یکی از اساتید برجسته با مقالات متعدد در نشریات خارجی و داخلی است. ایشان عضو انجمن ریه اروپا، عضو هیئت رئیسه انجمن ریه ایران و عضو هیئت بورد بیماری های ریه ایران می باشند و بهترین متخصص ریه در تهران نامیده می شوند. دریافت مشاوره پیش از هر اقدامی با این پزشک، میسر است.

دکتر مصطفی قانعی | بهترین متخصص ریه در تهران

دکتر بهروز امامی

دکتر بهروز امامی از دیگر پزشکان مطرح و نام آشنا در حوزه بیماری های ریه است که دوره تخصصی بیهوشی و مراقبت های ویژه را از دانشگاه اصفهان دریافت کرده و دارای فلوشیپ فوق تخصصی ریه از انگلستان می باشد. ایشان به عنوان فوق تخصص ریه در تهران دارای سوابقی همچون رئیس بخش مراقبت ‌های ویژه بیمارستان امام خمینی می باشد و خدمات برجسته ای را به بیماران خود ارائه نموده است. مشاوره های پیش از جراحی را با این دکتر خوب داشته باشید.

دکتر بهروز امامی

دکتر اردا کیانی

دکتر اردا کیانی به عنوان بهترین متخصص ریه در تهران مطرح بوده و مدرک تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت نموده است. ایشان به عنوان فوق تخصص ریه در تهران ، دوره فوق تخصص را در روش های تهاجمی ریه دریافت کرده و دارای سابقه کاری رئیس بخش اینترونشنال پولمونولوژی و برونکوسکوپی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری و عضو هیئت مدیره انجمن ریه ایران و همچنین عضو مرکز تحقیقات بیماری های تنفسی مزمن می باشند. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید، می توانید با این بهترین دکتر ریه در تهران مشورت نمایید.

دکتر اردا کیانی

دکتر انیس فرد موسوی

دکتر انیس فرد موسوی نیز فوق تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده و بورد تخصصی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گذرانده است. ایشان سوبق پژوهشی گسترده ای در بیماری های عفونت ریوی، سرطان، آلرژی ها و سل داشته و خدمات ارزنده ای را به بیماران خود ارائه کرده است. ایشان به عنوان بهترین متخصص ریه در تهران مطرح بوده و مشاوره های لازم را به بیماران خود ارائه می نماید تا در روند بهبودی سریع تر آن ها موثر باشد.

دکتر انیس فرد موسوی | بهترین متخصص ریه در تهران

دکتر سید حمیدرضا ابطحی

دکتر سید حمیدرضا ابطحی که تخصص خود را در بیماری های ریوی از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده است، فوق تخصص ریه از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی کسب کرده و دارای سوابق کاری همچون قائم مقام دفتر ارزشیابی و استانداردهای درمانی وزارت بهداشت و عضو هیئت بورد فوق تخصصی ریه می باشد که پژوهش های گسترده ای در خصوص بیماری های انسدادی مزمن ریه داشته است. ایشان به عنوان فوق تخصص ریه در تهران خدماتی در زمینه مدیریت و درمان بیماری های ریوی داشته است و همواره با مشاوره های درمانی مناسب، به بیماران کمک کرده است.

دکتر سید حمیدرضا ابطحی | فوق تخصص ریه در تهران

دکتر جواد نظری

دکتر جواد نظری نیز به عنوان فوق تخصص ریه در تهران شناخته شده و تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت نموده است. ایشان به عنوان ریاست بیمارستان کامکار قم و مدرس دوره ICM در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بوده و در بیمارستان های معتبری همچون بیمارستان فیروزگر و بیمارستان ابن سینا، خدماتی مانند تشخیص و درمان بیماری های ریه، برونگوسکوپی، مشاوره‌های پزشکی و انجام تست ‌های تنفسی را به عنوان بهترین متخصص ریه در تهران ارائه کرده است.

دکتر جواد نظری

مطالب مرتبط

1 دیدگاه دربارهٔ «بهترین متخصص ریه در تهران | بهترین دکتر ریه در تهران | فوق تخصص ریه در تهران»

  1. امیر کارگر سامانی

    با سلام
    ضمن تشکر از راهنمایی و معرفی پزشک‌های قابل اعتماد در سایت، به اطلاع می‌رساند که اینجانب به مطب خانم دکتر انیس فردموسوی مراجعه نمودم، ضمن رضایت کامل از تشخیص و برخورد ایشان به اطلاع می‌رساند که آدرس مطب ایشان تغییر کرده است. برای آنکه سایر مراجعین نیز با مشکل نشوند لطفاً آدرس مطب ایشان اصلاح گردد.
    مطب سعادت‌آباد: بلوار 24 متری، پلاک 4، طبقه اول، واحد 6 تلفن: 22096497 و 09024660376
    مطب ساختمان پزشکان تریتا: بزرگراه شهید خرازی غرب، خروجی رزمال، چنب بیمارستان تریتا، ساختمان پزشکان تریتا، طبقه 13، واحد C تلفن: 46102495 و 09024660376

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 11 =