جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر جراح بینی مردانه در تهران | بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران | بهترین جراح بینی

جراحي بینی، یکی از انواع جراحی زیبایی است که به طور معمول عوارض بسیار کمی همچون تورم و یا کبودی اطراف چشم و بینی را ایجاد می کند. در برخی از افراد نیز همراه با اختلالات تنفسی و یا عدم قرینگی همراه است. بهترین دکتر جراح بینی مردانه در تهران می تواند بر اساس تجربه و تخصص خود، بهترین جراحی زیبایی را انجام داده تا ظاهری زیبا و مناسب را ایجاد نماید. می توانید با بهترین جراح بینی گوشتی مردان در تهران مشورت نموده و روشی مناسب و با کمترین عوارض را انتخاب کنید. در اینجا لیستی از بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران را مشاهده خواهید کرد.

بهترین دکتر جراح انحراف بینی

دكتراميرحسين محمدي مفرد

دكتراميرحسين محمدي مفرد، که در زيبايي بيني، فک و صورت تخصص دارند، بورد تخصصي خود را دریافت کرده و مقالات زیادی را در این حوزه به چاپ رسانیده اند. ایشان خدماتی همچون جراحی زيبايي فک، جراحی زیبایی گوش و جراحی زیبایی پلک و جراحی بینی را انجام داده و از  بهترین دکتر جراح بینی مردانه در تهران به شمار می آیند.

دكتراميرحسين محمدي مفرد | بهترین دکتر جراح بینی مردانه در تهران

بیشتر بخوانید : بهترین متخصص IVF در تهران

دکتر خسرو مقتدر

دكترخسرو مقتدر، از دیگر جراحان و بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران است که تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشكي تهران گذرانده و بورد تخصصي خود را دریافت کرده است. ایشان که مقالات زیادی را در مجلات خارجی به چاپ رسانیده اند، از جمله بهترین دکتر جراح بینی مردانه در تهران نیز می باشند. ایشان خدماتی در زمینه های جراحي زيبايي بيني، جراحي زيبايي پلك(بلفارپلاستي)، جراحي زيبايي گوش(اتوپلاستي)، تزريق ژل و تزريق بوتاكس داشته و مشاوره های لازم را پیش از هر اقدامی، ارائه می کنند.

دکتر خسرو مقتدر | بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران

دكترداوود محمديان

دکتر داوود محمدیان که دارای  فوق تخصص جراحي پلاستيك و زيبايي هستند، به عنوان بهترین دکتر جراح بینی مردانه در تهران شناخته شده و تخصص و فوق تخصص از دانشگاه شهيدبهشتي دارند. این پزشک خوب، دارای خدمات برجسته ای در زمینه های جراحي زيبايي بيني هاي گوشتي،استخواني ترميمي، پيكرتراشي(پروتز سينه، ماموپلاستي، ابدومينوپلاستي، ليپوماتيك)، تزريق ژل و بوتاكس داشته و به عنوان بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران بيني هاي استخواني وگوشتي وترميمي را به صورت تخصصی جراحی می کنند.

دكترداوود محمديان | بهترین دکتر جراح بینی مردانه در تهران

دکتر محمد رضا مریدزاده

دکتر محمدرضا مریدزاده نیز از دیگر پزشکان مطرح در جراحی بینی بوده و تحصیلات خود را در بخش تخصصی جراحی زیبایی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گذرانده است. ایشان به عنوان بهترین جراح بینی گوشتی مردان در تهران ، خدمات ارزشمندی را در جراحی بینی، جراحی پلک، تزریق ژل و تزریق بوتاکس داشته و مقالات بسیاری را در مجلات خارجی به چاپ رسانیده است. شما می توانید مشاوره های زیبایی را از بهترین دکتر جراح بینی مردانه در تهران دریافت کنید.

دکتر محمد رضا مریدزاده

دكتر اکبر اعتمادي

دکتر اکبر اعتمادی، از دیگر جراحان موفق زیبایی و بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران است که تحصیلات خود را در دانشگاه های معتبر اروپایی پشت سر گذاشته و تخصص خود را در جراحي بيني هاي گوشتي و ترميمي در دانشگاه شهيد بهشتي سپري دریافت کرده است. ایشان خدمات حرفه ای در جراحي بيني گوشتي، جراح بینی استخوانی و جراح بینی ترميمي داشته و به عنوان بهترین جراح بینی گوشتی مردان در تهران شناخته می شود.

دكتر اکبر اعتمادي | بهترین جراح بینی گوشتی مردان در تهران

بیشتر بخوانید : بهترین روانشناس کودک

دکتر کتایون انصاری

دکتر کتایون انصاری، نیز به صورت تخصصی تحصیلات خود را در جراحی پلاستیک ادامه داده و دارای بورد تخصصی در این رشته است. ایشان که بهترین جراح بینی گوشتی مردان در تهران محسوب می شوند، عضو جامعه جراحان ایران وعضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی هستند. سابقه طولانی و جراحی های موفق توسط این پزشک خوب، باعث شده است که به عنوان بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران مطرح بوده و همواره در ارائه مشاوره های پیش از جراحی، پیشرو بوده اند.

دکتر کتایون انصاری

بیشتر بخوانید : بهترین متخصص لیزر واریس

دکتر علی میقانی

دکتر علی میقانی که در دانشگاه شهید بهشتی تحصیل کرده و فلوشیپ جراحی زیبایی خود را از دانشگاه گراتز اتریش دریافت نموده است، از بهترین دکتر جراح بینی مردانه در تهران است که مقالات قدرتمندی را در مجلات خارجی به چاپ رسانیده و کتاب هایی را منتشر کرده است. ایشان به عنوان بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران ، خدماتی در زمینه های جراحی بینی ترمیمی، جراحی بینی استخوانی، جراحی بینی گوشتی، جراحی زیبایی گوش، جراحی زیبایی پلک، پولیپ بینی، جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس، جراحی لیفت پیشانی، جراحی پروتز چانه و گونه، تزریق چربی، فیلر و بوتاکس را ارائه می کنند.

دکتر علی میقانی | بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران

دکتر امیر دریانی

دكتر امير درياني، یکی از بهترین دکتر جراح بینی مردانه در تهران که دارای  فوق تخصص جراحی پلاستیک و زيبايى و فلوشیپ از ایتالیا بوده و از بهترین و موفق ترین جراحان برتر پلاستيك تهران می باشد. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند که فوق تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده و خدماتی همچون جراحى هاى سر و گردن شامل ليفت صورت و گردن، پیشانی و ابرو، بینی، گوش، پلك و تزريق چربى و جوانسازى و تزريق ژل و بوتاكس به صورت تخصصى را انجام می دهند.

دکتر امیر دریانی | بهترین جراح بینی گوشتی مردان در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =