جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص مجاری ادراری و تناسلی مردان در تهران | بهترین دکتر آلت تناسلی مرد

اورولوژی، جهت درمان بیماری های مجاری ادراری و تناسلی مردان مطرح است بهترین متخصص مجاری ادراری و تناسلی مردان در تهران با استفاده از بررسی های انجام شده به تشخیص و درمان انواع بیماری همچون سرطان کلیه می پردازد. در اینجا می توانید با متخصص جراح مجاری ادراری مردان آشنا شده و برای درمان بیماری خود با ایشان مشورت کنید. بهترین دکتر آلت تناسلی مردان می تواند در بهبودی سریع شما موثر باشد. برای دریافت مشاوره های لازم در این خصوص، می توانید به سادگی با پزشک خوب و متخصص مجاری ادراری مردان در تماس بوده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

بهترین دکتر اورولوژی در تهران

دکتر سید امین میرصادقی

دکتر سید امین میرصادقی، یکی از بهترین متخصص مجاری ادراری و تناسلی مردان در تهران است که تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کرده و عضو انجمن ارولوژی اروپا و انجمن نخبگان ایران می باشد. از جمله خدماتی که ایشان ارائه می کنند، جراحی های تومورهای مثانه، کلیه، مجرای ادراری، تومور ها و سرطان پروستات، جراحی پروتز آلت تناسلی و درمان عدم نعوظ در آقایان و جراحی و درمان مشکلات تکرر و بی اختیاری و اختلالات ادراری می باشد که همراه با درمان مشکلات ناباروری اقایان (جراحی آزو اسپرم) ارائه می شود. مشاوره های لازم را از این دکتر خوب دریافت کنید.

دکتر سید امین میرصادقی | بهترین متخصص مجاری ادراری و تناسلی مردان در تهران

دکتر محمدرضا جعفری

دکتر محمدرضا جعفری، به عنوان متخصص جراح مجاری ادراری مردان می باشد که در زمینه های تخصصی جراحی میکروسکوپی واریکوسل، جراحی سنگ های ادراری و بی اختیاری ادراری نیز مهارت های لازم را دارد. ایشان عضو انجمن ارولوژی اروپا و کانادا بوده و خدماتی همچون جراحی تومور های کلیه، جراحی های مجاری ادراری؛ ناباروری مردان، جراحی واریکوسل، جراحی سنگ های ادراری، بی اختیاری ادرار و لیزر اچ پی وی HPV را به عنوان بهترین دکتر آلت تناسلی مردان ارائه می نمایند.

دکتر محمدرضا جعفری

دکتر محمد رنجبری

دکتر محمد رنجبری، یکی دیگر از بهترین متخصص مجاری ادراری و تناسلی مردان در تهران می باشد که  بورد تخصصی اورولوژی بزرگسان و اطفال را از دانشگاه علوم پزشکی تهران داشته و عضو انجمن اورولوژی اروپا و عضو انجمن بین المللی جراحان کلیه هستند. ایشان خدماتی همچون سرطان کلیه، انواع سرطان دستگاه ادراری، سنگ کلیه در کودکان، سوزش ادرار، نارسایی کلیه، عفونت مجاری ادراری در مردان، عفونت کلیه، درمان بی اختیاری ادرار، سرطان مثانه، عفونت مثانه، انحراف الت تناسلی، درمان واریکوسل، سرطان بیضه، پیچ خوردگی یا تورشن بیضه، فتق بیضه در کودکان، تحلیل یا کوچک شدن بیضه و درمان مشکلات پروستات را در برنامه درمانی خود به عنوان عنوان بهترین دکتر آلت تناسلی مردان ارائه می نمایند. می توانید مشاوره های لازم را از این جراح خوب دریافت کنید.

دکتر محمد رنجبری | بهترین دکتر آلت تناسلی مردان

دکتر اکبر عابدی

دكتر اكبر عابدى یکی دیگر از متخصص جراح مجاری ادراری مردان است که بورد تخصصى جراحى كليه و مجارى ادرارى، نابارورى و اختلالات عملكرد جنسى مردان را از دانشگاه علوم پزشكى تهران دریافت نموده است. ایشان با بهره مندی از جديدترين تجهيزات تخصصى خدماتی همچون انجام ختنه به روشهاى مختلف و در سنين مختلف، اصلاح و ترميم عوارض ختنه هاى قبلى، جراحى هاى ترميمى نقايص مادرزادى آلت و هيپوسپاديازيس وبررسى و پايش رشد و نمو جنسى و بلوغ را ارائه کرده و به عنوان بهترین دکتر آلت تناسلی مردان شناخته می شود.

دکتر اکبر عابدی | متخصص جراح مجاری ادراری مردان

دکتر فریدون خیام فر

دکتر فریدون خیام فر، نیز به عنوان بهترین دکتر آلت تناسلی مردان مطرح بوده و فلوشیپ فوق تخصصی آندویورولوژی و لاپاراسکوپی را دارند. ایشان عضو انجمن ارولوژی ایران و اروپا بوده و خدماتی همچون سنگ کلیه، سرطان کلیه، کیست کلیه، غده آدرنال فوق کلیوی، سرطان حالب، تنگی حالب، سنگ حالب، سرطان مثانه، سنگ مثانه، مثانه پیش فعال و عصبی، ساخت مثانه، تنگی مجرای ادراری، خون در ادرار و عفونت های ادراری، شکستگی آلت و جراحی واریکوسل، آزواسپرم و وازووازاستومی را در برنامه درمانی خود به عنوان بهترین متخصص مجاری ادراری و تناسلی مردان در تهران دارد.

دکتر فریدون خیام فر

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی نیز از بهترین متخصص مجاری ادراری و تناسلی مردان در تهران هستند که فوق تخصص اندواورلوژی و لاپاراسکوپی را در بیمارستان هاشمی نژاد گذرانده و یکی از محققان برجسته در بسیاری از کنفرانس های بین المللی در این رشته می باشند. از جمله خدمات ایشان، جراحی لیزری سنگ های کلیه، جراحی پروستات، درمان ناباروری و اختلالات جنسی، ختنه نوزادان و کودکان، جراحی لاپاراسکوپی بیماران کلیوی،  جراحی واریکوسل، فتق، عدم نزول بیضه کودکان، جراحی هیدروسل و جراحی اسپرماتوسل و سنگ مثانه را به عنوان بهترین دکتر آلت تناسلی مردان ارائه می نمایند.

دکتر مجتبی عاملی | بهترین متخصص مجاری ادراری و تناسلی مردان در تهران

دکتر علی حاجب

دکتر علی حاجب نیز به عنوان یکی از برجسته ترین و بهترین متخصص مجاری ادراری و تناسلی مردان در تهران مطرح است که بورد تخصصی اورولوژی در سال 90 دریافت کرده است. ایشان رئیس بخش اورولوژی بیمارستان گلستان نیروی دریایی تهران بوده و عضو انجمن اورولوژی ایران و اروپا می باشد. این متخصص جراح مجاری ادراری مردان ، خدماتی همچون اعمال جراحی ترمیمی تناسلی کودکان، درمان بی اختیاری ادرار،  بیماری های آمیزشی و ناتوانی جنسی، درمان مثانه و پروسات و سنگ های ادراری، اعمال اندوسکویپ و درمان سرطان های دستگاه ادراری و پروستات را ارائه می نمایند.

دکتر علی حاجب

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 12 =