جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر ام اس در تهران | بهترین دکتر فوق تخصص ام اس در تهران | دکتر خوب برای ام اس

یکی از بیماری هایی که برای تشخیص، نیاز به آزمایشات مختلفی است، بیماری ام اس است که بهترین دکتر ام اس در تهران ، هنگام مواجهه با آن، بیمار را برای آزمایشات آماده کرده و پس از تشخیص کامل بیماری، اقدامات لازم را برای درمان، شروع می نماید. این یک بیماری خاص است که باعث می شود اعصاب مغز و اندام دچار اختلال و آسیب شده و دستورات مغز را دریافت نکند. در چنین شرایطی، بهترین دکتر فوق تخصص ام اس در تهران ، با بررسی علائم ایجاد شده، در صدد درمان بر آمده و به عنوان بهترین فلوشیپ ام اس ، اقدام می نماید. شما می توانید با مراجعه به دکتر خوب برای ام اس ، برای بهبودی خود اقدام نمایید.

در نظر داشته باشید که این بیماری می تواند در چهار سطح صورت گیرد که از در فازهای پیشرفتی یا پسرفت ظهور پیدا کرده و یا به صورت پیشرونده بدون فاز بهبودی خود را نشان می دهد. در برخی موارد این سیر به سمت بهبودی بوده و علائم نشاندهنده بروز سلامتی در فرد خواهد بود. در تمامی این موارد، مراجعه به پزشک ام اس می تواند کمک موثری به بیمار نماید.

بهترین فلوشیپ ام اس تهران

دکتر سحر حفاری

دکتر سحر حفاری، به عنوان بهترین دکتر ام اس در تهران و متخصص مغز و اعصاب شناخته می شوند که تحصیلات خود را در دانشگاه شهید بهشتی گذرانده و بورد تخصصی در زمینه ام اس دارند، از جمله خدمات این دکتر خوب برای ام اس ، تست نوار مغز (جهت تشنج، اختلال هوشیاری)، تست نوار عصب عضله (در موارد گزگز اندام ها، سندرم تونل کارپ، نوروپاتی)، تزریق بوتاکس جهت میگرن و زیبایی می باشد که می توانید مشاوره های لازم را از ایشان دریافت کنید.

دکتر سحر حفاری | بهترین دکتر ام اس در تهران

دکتر خلیل میرزا محمدی

دکتر خلیل میرزا محمدی، بهترین دکتر فوق تخصص ام اس در تهران و متخصص و جراح مغز و اعصاب می باشند که بورد تخصصی جراحی مغز و ستون فقرات خود را دریافت کرده و به عنوان بهترین فلوشیپ ام اس شناخته می شوند. ایشان خدمات ارزشمندی را در زمینه جراحی آندوسکوپیک قاعده جمجمه و ستون فقرات، جراحی های بسته دیسک، جراحی های اصلاح ستون فقرات انجام داده و در راستای تشخیص کامل بیماری و برنامه های درمانی، از تخصص و تجربه خود استفاده کرده و راهنمایی های لازم را ارائه می نمایند.

دکتر خلیل میرزا محمدی | بهترین دکتر فوق تخصص ام اس در تهران

دکتر محبوبه آقایی

دکتر محبوبه آقایی، از دیگر پزشکان مطرحی است که به عنوان بهترین دکتر ام اس در تهران و جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات مطرح می باشد. از جمله خدمات ایشان می توان به انواع بیماری های ستون فقرات، درمان غیر جراحی انواع دیسک، درمان درد های عصبی عضلانی کمر و گردن، تشخیص درمان انواع سرگیجه و سردرد، تشنج و صرع، دمانس و آلزایمر، اختلالات حرکتی و پارکینسو، تیک، لرزش دست، سکته مغزی، خونریزی مغزی، بیماری های ستون فقرات و درد کمر و درد گردن، اختلالات چشمی مثل تاری دید و دوربینی، اختلالات خلقی (افسردگی، اضطراب، وسواس فکری عملی) و نوار عصب و نواز مغز را نیز اشاره نمود که به عنوان دکتر خوب برای ام اس ارائه می نماید.

دکتر محبوبه آقایی

دکتر کیوان رزمجو

دکتر کیوان رزمجو، به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص ام اس در تهران مطرح بوده که تحصیلات خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده و عضو انجمن مغز و اعصاب، عضو انجمن ام اس، عضو گروه مغز و اعصاب بیمارستان نفت و عضو گروه مغز و اعصاب بیمارستان بانک ملی ایران می باشند. ایشان به عنوان بهترین دکتر ام اس در تهران ، خدماتی همچون نوار مغز و نوار عصب و عضله را در راستای شناسایی و تشخیص بیماری ام اس انجام داده و موفقیت های زیادی را در درمان بیماری ام اس داشته اند.

دکتر کیوان رزمجو | دکتر خوب برای ام اس

دکتر علی آرام

دکتر علی آرام، یکی از بهترین دکتر ام اس در تهران می باشد که دارای تخصص مغز و اعصاب از  دانشگاه های علوم پزشکی شهید بهشتی و علوم پزشکی گیلان می باشد. ایشان که بهترین دکتر فوق تخصص ام اس در تهران شناخته می شوند، خدماتی همچون درمان های کم تهاجمی دیسک کمر و گردن، جراحی میروسکوپیک و آندوسکوپیک تومورها و بیماری های عروق مغز، تروماها و جراحی های قاعده جمجمه و هیپوفیز، جراحی اعصاب محیطی دست و پا، آسیب ها و ناهنجاری های ستون فقرات گردن و پشت و کمر را به بیماران خود ارائه کرده و به عنوان دکتر خوب برای ام اس ، برنامه های درمانی مناسبی را برای آنان طراحی می نماید.

دکتر علی آرام | بهترین دکتر ام اس در تهران

دکتر علی نیکخواه

دکتر علی نیکخواه، به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص ام اس در تهران و فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان و نوجوانان مطرح یم باشند که بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشند. ایشان به عنوان بهترین فلوشیپ ام اس ، خدماتی همچون درمان تشنج ها، اختلالات تعادل، سردرد های میگرنی و تنشی و اختلالات حرکتی مانند تیک، تومور، دستونی و حرکات کلیشه ای، درمان جراحی صرع مقاوم به درمان، پارکینسون و سایر اختلالات حرکتی، درد مزمن، جراحی دیسک و سایر بیماری های ستون فقرات، جراحی های تومور و اختلالات عروقی و مادرزادی مغز و نخاع و درمان های ام اس را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر علی نیکخواه

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 15 =