جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین متخصص نوزادان در تهران | بهترین دکتر نوزادان در تهران | بهترین فوق تخصص نوزادان

بهترین متخصص نوزادان در تهران ، جهت رفع مسائل سلامتی نوزادان فعالیت داشته و می تواند پرخطر ترین و پیچیده ترین مشکلات آن ها را برطرف نماید. هنگامی که نوزادی دارای آسیب مادرزادی است یا نارس به دنیا آمده و یا آن که با بیماری جدی مواجه است، بهترین دکتر نوزادان در تهران ، می تواند آن ها را شناسایی کرده و برای درمان آن اقدام کند. در این میان ممکن است به دلیل حساسیت بالای بیماری، حضور بهترین فوق تخصص نوزادان ضرورت داشته باشد.

برترین دکتر نوزادان در تهران

دکتر آویشن محمدی

دکتر آویشن محمدی که بهترین فوق تخصص نوزادان شناخته می شود، بورد تخصصی کودکان را از دانشگاه تهران دریافت نموده و خدماتی همچون کنترل و درمان زردی نوزادان، چکاپ زردی نوزاد بدون خونگیری، ختنه با حلقه ختنه سنتی، تشخیص و درمان بیماری‌های عفونی، کنترل و پایش رشد و تکامل کودکان، کنترل و پایش رشد دقیق نوزادان و پیگیری و اقدامات پس از ترخیص نوزاد نارس را در دستور درمان خود داشته و بهترین دکتر نوزادان در تهران شناخته می شود.

دکتر آویشن محمدی | بهترین فوق تخصص نوزادان

دکتر بهروز مقدادی

دکتر بهروز مقدادی که دارای تخصص نوزادان، کودکان و نوجوانان است، به عنوان بهترین متخصص نوزادان در تهران شناخته شده و دارای بورد تخصصی کودکان می باشد که در بیمارستان های معتبری همچون شهدای یافت آباد، ابن سینا و پیامبران فعالیت داشته است. ایشان خدمات ارزشمندی را در تشخیص و درمان بیماری های اطفال و نوزادان ارائه کرده و از بهترین دکتر نوزادان در تهران شناخته می شود.

دکتر بهروز مقدادی | بهترین دکتر نوزادان در تهران

دکتر کامبیز هرمان مقدم

دکتر کامبیز هرمان مقدم، بهترین متخصص نوزادان در تهران بوده و در بسیاری از بیمارستان های معتبر همچون بیمارستان های کودکان تهران و گاندی فعالیت داشته است. ایشان که خدمات ارزشمندی را در جهت درمان بیماری های اطفال و نوزادان داشته اند، عضو متخصصان كودكان ايران بوده و مهارت تخصصی کودکان در زمینه های حساسیت پوستی و کهیر، درمان قطعی زردی نوزادان، تخصص حرفه ای در آسم و آلرژی و تخصص در رشد و تکامل نوزادان را ارائه نموده است.

دکتر کامبیز هرمان مقدم | بهترین متخصص نوزادان در تهران

دکتر مریم جعفری

دکتر مریم جعفری که به عنوان بهترین فوق تخصص نوزادان شناخته می شوند، بورد فوق تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده و خدمات گسترده ای را در جهت رشد و نمو کودکان، تکامل زبانی در کودک و نوزاد، بیماریهای نوزادان، زردی نوزادان، واکسیناسیون، عفونت دوران نوزادی و سرما خوردگی در کودکان، ارائه نموده و بهترین دکتر نوزادان در تهران می باشند.

دکتر مریم جعفری

دکتر بیتا جبلی

دکتر بیتا جبلی  نیز به عنوان فوق تخصص مغز و اعصاب نوزادان مطرح بوده و به عنوان بهترین فوق تخصص نوزادان ، در زمینه های اختلالات تشنجی، بیماری های عصب و عضله، اختلالات یادگیری و گفتاری، رفتاری و وجه فعالیت داشته است. ایشان خدماتی در زمینه های نوار مغز، بزرگی و کوچکی دور سر و دیگر مشکلات نوزادان را ارائه کرده و از بهترین دکتر نوزادان در تهران شناخته می شوند. می توانید مشاوره های لازم را از ایشان دریافت کنید.

دکتر بیتا جبلی

دکتر فرناز مُحامدی

دکتر فرناز محامدی نیز از دیگر پزشکان مطرح و بهترین متخصص نوزادان در تهران است که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کرده و در بسیاری از بیمارستان های معتبر تهران، فعالیت داشته است. ایشان خدماتی همچون پایش رشد و نمو، معاینه، تشخیص و درمان، واکسیناسیون و مشاوره آنلاین نوزادان را ارائه کرده و به عنوان بهترین دکتر نوزادان در تهران مطرح می باشند.

دکتر فرناز مُحامدی

دکتر بهروز سلطانی

دکتر بهروز سلطانی که به عنوان متخصص کودکان و نوزادان شناخته می شوند، از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده و بورد تخصصی خود را از این دانشگاه دریافت کرده اند. ایشان خدماتی ویژه به عنوان بهترین متخصص نوزادان در تهران ارائه می کنند که شامل ختنه، زردی، Sepsis نوزادی، تب، تشنج، سرم تراپی، رشد و تغذیه نوزادان، تیروئید، ریه، گوارش، گاستروانتریت، قلب و کلیه می باشد. ایشان به عنوان بهترین دکتر نوزادان در تهران شناخته می شوند.

دکتر بهروز سلطانی | بهترین متخصص نوزادان در تهران

دکتر جاوید ظفری

دکتر جاوید ظفری، به عنوان یکی از بهترین متخصص نوزادان در تهران شناخته شده و از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده است. ایشان خدمات ارزشمندی را در خصوص بیماریهای کودکان و نوزادان، کنترل رشد و نمو، تغذیه، بیماریهای اسم و الرژی، بیماریهای گوارش کودکان، بلوغ زودرس شیردهی به نوزاد، تغذیه سالم، رشد و تکامل کودکان، درمان آلرژی کودکان، اگزما در کودکان، شایع ترین بیماری های تنفسی کودکان، آسم در کودکان و آبله مرغان را ارائه نموده اند.

دکتر جاوید ظفری

دکتر زهره میرعمادی

یکی از بهترین دکتر نوزادان در تهران ، دکتر زهره میرعمادی است که از دانشگاه تهران تخصص خود را دریافت کرده و بورد تخصصی اطفال را از این دانشگاه دارد. ایشان با سابقه طولانی 35 ساله در این زمینه، به عنوان بهترین متخصص نوزادان در تهران شناخته شده و خدماتی در زمینه بازی و تکامل کودکان، واکسیناسیون کودکان ئ بیماری کودکان و نوزادان را ارائه می نماید. می توانید مشاوره های لازم را از ایشان دریافت کنید.

دکتر زهره میرعمادی | بهترین دکتر نوزادان در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 11 =