جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین جراح فک و صورت در تهران | بهترین دکتر متخصص جراحی فک و صورت تهران

عمل جراحی فک و صورت در ایران، در طیف گسترده ای انجام می شود که دارای کیفیتی بالا و دوره درمان و بهبودی مناسبی است. بهترین جراح فک و صورت در تهران ، با استفاده از تکنیک های به روز شده، جراحی های لازم را انجام داده و مطابق با رضایت مراجعه کننده خود عمل خواهد کرد. می توانید بهترین دکتر متخصص جراحی فک و صورت در تهران را در این لیست پیدا کنید. همپنن یک دکتر جراح خوب دهان، فک و صورت می تواند راهنمایی های لازم را پیش از هر اقدامی ارائه کند.

برترین جراح فک و صورت تهران

دکتر امیر حسین محمدی مفرد

دکتر امیرحسین محمدی مفرد، یکی از برترین جراح فک و صورت تهران است که سابقه بالایی در جراحی بینی نیز دارد. ایشان که به عنوان متخصص فک ، صورت و پلاستیک بینی و مدرس و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شناخته می شوند، خدماتی همچون  جراحی بینی مردانه، جراحی فک و صورت، جراحی بینی گوشتی و درمان ناهنجاری های فک و صورت را به عنوان بهترین دکتر متخصص جراحی فک و صورت در تهران ارائه می نمایند.

دکتر امیر حسین محمدی مفرد | بهترین جراح فک و صورت در تهران

دکتر مسعود یزدانی

دکتر مسعود یزدانی که بهترین دکتر متخصص جراحی فک و صورت در تهران و زیبایی بینی است، جراحی های موفقی را انجام داده و رضایت بالایی از مشتریان خود را کسب نموده است. ایشان خدماتی همچون جراحی زیبایی بینی(رینوپلاستی)، جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، لیفت صورت یا لیفت ابرو، جراحی زیبایی فک و چانه، عمل زاویه سازی صورت فک بالا و فک پایین، اصلاح ناهنجاری فک و صورت، برطرف کردن خط اخم، خنده، چروک ‌ها، برجسته کردن لب‌ ها و گونه‌ ها و جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی) را به عنوان دکتر جراح خوب دهان، فک و صورت را ارائه می نمایند.

دکتر وحید دهقان

دکتر وحید دهقان نیز به عنوان بهترین جراح فک و صورت در تهران مطرح بوده و خدماتی همچون جراحی دندانهای نهفته، جراحی تصادفات و صدمات وارده به فک، صورت، گونه و دهان، درمان عفونتهای فک و صورت، سرطان های ناحیه دهان و صورت، پیوند استخوان و ایمپلنت، جراحی سینوس های فک، جراحی فک و زیبایی صورت، جراحی ایمپلنت با بیهوشی، کاشت یک دقیقه ای و فوری دندان، متخصص در جراحی های پیشرفته ایمپلنتهای دندانی، درمان نقایص مادرزادی فک و صورت و بازسازی تخصصی و کامل فک بی دندان را ارائه می نمایند. ایشان به عنوان بهترین دکتر متخصص جراحی فک و صورت در تهران مطرح می باشند.

دکتر مصطفی قانعی | بهترین متخصص ریه در تهران

دکتر مجید صالح

دکتر مجید صالح نیز به عنوان دکتر جراح خوب دهان، فک و صورت در تهران مطرح بوده که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی همدان دریافت نموده و با سابقه ای درخشان در جراحی های انجام شده،  شهرت بالایی را کسب نموده است. ایشان جراحی فک، جراحی چانه، جراحی پلک، جراحی ابرو، جراحی بینی و تزریق ژل لب را انجام داده و به عنوان بهترین دکتر متخصص جراحی فک و صورت در تهران شناخته می شوند.

دکتر مجید صالح | دکتر جراح خوب دهان، فک و صورت

دکتر مهدی حسینیان

دکتر سید مهدی حسینیان به عنوان  بهترین جراح فک و صورت در تهران دارای بورد تخصصی و ایمپلنتولوژیست بوده و خدمات ایشان در زمینه های کاشت ایمپلنت، سینوس لیفت و پیوند و بازسازی استخوان فک می باشد که با استفاده از تجهیزاتی مدرن و به روز شده انجام می شود. ایشان جراحی زیبایی بینی و صورت، جراحی ناهنجاری های فکی، جراحی ضایعات پاتولوژیک فک و صورت را در کیفیتی عالی ارائه داده و به عنوان دکتر جراح خوب دهان، فک و صورت مطرح می باشند.

دکتر مهدی حسینیان

دکتر محمد بیات

دکتر محمد بیات بهترین دکتر متخصص جراحی فک و صورت در تهران می باشند که به عنوان استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و رئیس بخش جراحی دهان، فک وصورت بیمارستان شریعتی شناخته می شوند. ایشان که جراحی موفق با سوابق اجرایی و علمی بالایی می باشند، خدمات برجسته ای را به بیماران خود ارائه کرده اند و رضایت مندی بالایی از مراجعان خود را به عنوان دکتر جراح خوب دهان، فک و صورت دریافت کرده اند. می توانید مشاوره های لازم را از ایشان دریافت کنید.

دکتر محمد بیات

دکتر علی منافی

دکتر علی منافی نیز از دیگر پزشکان مطرح و بهترین جراح فک و صورت در تهران است که با استفاده از تجهیزاتی مدرن و دانش روز، توانسته است بهترین خدمات جراحی فک و صورت را انجام دهد. ایشان که فلوشیپ جراحی پلاستیک را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده اند، دوره تکمیلی جراحی های سر و صورت را در دانشگاه فرایبورگ آلمان گذرانده و اکنون با کسب بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک، از بهترین دکتر متخصص جراحی فک و صورت در تهران می باشند.

دکتر علی منافی | بهترین جراح فک و صورت در تهران

دکتر هومن ابراهیمی

دکتر هومن ابراهیمی نیز تخصص خود را در خصوص بیماری های دهان و فک وصورت در دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت کرده و در خصوص تشخیص و درمان ضایعات مخاط دهان و استخوان های فکی، تشخیص و درمان های فکی  صورتی و سردرد ها،  تشخیص و درمان مشکلات مفصل گیجگاهی فکی خدمات ارزشمندی را به مراجعان خود ارائه کرده است. ایشان که بهترین دکتر متخصص جراحی فک و صورت در تهران می باشند، مشاوره های لازم در این خصوص را ارائه خواهند کرد.

دکتر هومن ابراهیمی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =