جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر ارتودنسی در تهران | بهترین متخصص ارتودنسی در تهران | دکتر متخصص ارتودنسی

بهترین دکتر ارتودنسی در تهران

هنگامی که ترتیب و نظم دندان  ها نیاز به اصلاح دارد، بهترین دکتر ارتودنسی در تهران می تواند به شما کمک کند. برای این کار می توانید با انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی در تهران ، به بهبودی سریع تر این روند کمک کنید. زیبایی و منظم بودن دندان ها به ظاهر زیباتر شما کمک خواهد کرد و این کار با کمک دکتر متخصص ارتودنسی مقدور می شود. دراینجا دکتر خوب ارتودنسی را معرفی کرده ایم.

برترین دکتر ارتودنسی تهران

دکتر هادی درویش پور

دکتر هادی درویش پور، بهترین دکتر ارتودنسی در تهران است که دارای درجه دکتری تخصصی ارتودنسی بوده و به عنوان دکتر متخصص ارتودنسی خدماتی همچون ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی نامرئی و اینویزیلاین، متخصص ارتودنسی کودکان و دیگر خدمات مشابه را در اختیار مراجعان خود قرار داده و بهترین کیفیت را در مواد و تجهیزات استفاده شده به کار بسته و رضایت مندی مشتریان خود را کسب می نماید.

دکتر هادی درویش پور | بهترین دکتر ارتودنسی در تهران

دکتر امیر کامیار خضری

دکتر امیر کامیار خضری، بهترین متخصص ارتودنسی در تهران که تخصص ارتودنسی خود را از دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و بورد تخصصی ارتودنسی را نیز از همین دانشگاه دریافت نموده است. ایشان که از بهترین پزشکان در این بخش بوده، خدماتی همچون ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی شفاف را برای مراجعان خود اجرا نموده و کیفیت را در اولویت اقدامات خود قرار داده است. می توانید از دکتر خوب ارتودنسی مشاوره های لازم را دریافت کنید.

دکتر امیر کامیار خضری | دکتر متخصص ارتودنسی

دکتر یلدا بازرگان

دکتر یلدا بازرگان، بهترین دکتر ارتودنسی در تهران می باشند که تخصص ارتودنسی و دندانپزشکی زیبایی خود را از جنوای ایتالیا دریافت کرده و دارای فلوشیپ ارتودنسی پیشرفته می باشند. ایشان خدماتی همچون ارتودنسی پیشرفته، ارتودنسی نامرئی، کامپوزیت، لمینت و بلیچینگ را به مراجعان خود ارائه نموده و از محیطی تمیز، بهداشتی و پیشرفته بهره می برند. ایشان که دوره های لازم در تخصص خود را در بهترین مراکز دریافت کرده اند، به عنوان دکتر متخصص ارتودنسی شناخته می شوند.

دکتر یلدا بازرگان | دکتر متخصص ارتودنسی

دکتر میترا قره گزلو

دکتر میترا قره گزلو، بهترین متخصص ارتودنسی در تهران و متخصص ارتودنسی و دندانپزشکی زیبایی می باشند که خدمات ارزشمندی را در بهترین کیفیت به مراجعان خود داده و به عنوان دکتر خوب ارتودنسی ، مشاوره های درمانی کاربردی را ارائه می نماید. می توانید برای خدماتی همچون ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی شفاف، ارتودنسی نامرئی، کامپوزیت، لمینت و بلیچینگ از خدمات ایشان بهره مند شوید.

دکتر میترا قره گزلو

دکتر میلاد شامحمدی

دکتر میلاد شامحمدی، بهترین دکتر ارتودنسی در تهران و متخصص ناهنجاری های فک و صورت بوده و بورد تخصصی ارتودنسی کشور را با بهترین رتبه دریافت کرده اند. ایشان که از پزشکان مطرح و دکتر متخصص ارتودنسی می باشند، به تجهیزاتی مدرن در مطب خود مجهز بوده و از اسکنر دندانی 3shape برای مدل دندانی دیجیتال استفاده کرده و بهترین مدل را برای مشتریان خود فراهم می نمایند. همچنین، ارتودنسی ثابت و متحرک، ارتودنسی شفاف (Invisalign)، ارتودنسی سرامیکی و لینگوال و درمان ناهنجاریهای اسکلتی را در اختیار مراجعان خود قرار می دهند. مشاوره های درمانی پیش از هر اقدامی می تواند به تسریع بهبودی شما موثر باشد.

دکتر میلاد شامحمدی | بهترین دکتر ارتودنسی در تهران

دکتر علی تهرانی راد

دکتر علی تهرانی راد، بهترین متخصص ارتودنسی در تهران است که تخصص ناهنجاریهای فک و صورت داشته و موفق به اخذ بورد تخصصی شده اند. ایشان به عنوان دکتر خوب ارتودنسی ، در مطب تخصصی خود اقدام به درمان های دندانپزشکی نموده و به صورت کاملا تخصصی، در خصوص کودکان و بزرگسالان، مراحل درمانی ارتودنسی را به انجام می رسانند. شما می توانید در مطب ایشان به عنوان مرکز درمان بهداشتی و مجهز، خدماتی همچون ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی شفاف، ارتودنسی نامرئی، کامپوزیت، لمینت و بلیچینگ را دریافت نمایید.

دکتر علی تهرانی راد

دکتر فریبرز امینی

دکتر فریبرز امینی، بهترین دکتر ارتودنسی در تهران می باشند که به عنوان متخصص ارتودنسی و بیماری های فک و صورت فعالیت داشته و عضو انجمن متخصصین آمریکا و اروپا می باشند. این پزشک حاذق که خدماتی همچون ارتودنسی ثابت و متحرک، ارتودنسی شفاف (Invisalign)، ارتودنسی سرامیکی و لینگوال را به همراه مشاوره های درمانی و زیبایی به مراجعان ارائه می کند، به عنوان دکتر متخصص ارتودنسی در بیمارستان ها معتبری مشغول به فعالیت بوده و در مطب خود، خدمات درمانی با کیفیتی را ارائه می نماید.

دکتر فریبرز امینی | دکتر متخصص ارتودنسی

کلینیک دندانپزشکی مرسی

کلینیک تخصصی مرسی، با بهره مندی از گروهی از بهترین متخصص ارتودنسی در تهران در خصوص، درمان های دندان و انجام خدمات زیبایی، به مراجعان خود خدمت رسانی کرده و یکی از مجهز ترین و پیشرفته ترین مراکز در این خصوص به شمار می آید که مشاوره های تخصصی را نیز ارائه می کند. می توانید از این مرکز که به تعدادی دکتر خوب ارتودنسی مجهز است، خدماتی همچون خدمات زیبایی، ایمپلنت، بیماری های لثه، ترمیمی، جراحی دندان، درمان ریشه و ارتودنسی را در کیفیتی ممتاز دریافت نمایید.

کلینیک دندانپزشکی مرسی

دکتر کوثر عزیزلو

دکتر کوثر عزیزلو، بهترین دکتر ارتودنسی در تهران می باشند که بورد تخصصی خود را نیز در این حوزه دریافت کرده و در درمان ناهنجاری های فک و صورت یا خدمات زیبایی، ترمیمی و ریشه فعالیت داشته و به عنوان دکتر متخصص ارتودنسی ، خدماتی همچون ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، درمان های اصلاح رشد، خدمات زیبایی دندان ها از قبیل سفیدتر کردن دندان ها، کامپوزیت به منظور اصلاح طرح لبخند، درمان ریشه، آسیب شناسی دهان و فک و دندان و درمان بلیچینگ را ارائه می نمایند.

دکتر کوثر عزیزلو | دکتر متخصص ارتودنسی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 7 =