جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر نرمی استخوان در تهران | دکتر جراح نرمی استخوان | بهترین دکتر پوکی استخوان

یکی از بیماری هایی که نیاز به توجه بالایی دارد، پوکی استخوان می باشد که با تغییر هورمون در بدن، روی می دهد. بهترین دکتر فوق تخصص پوکی استخوان ، با شناسایی و تشخیص این هورمون ها که دچار افزایش و یا کاهش شده اند، به بیماران کمک می کنند. برای درمان این بیماری، لازم است که بهترین دکتر نرمی استخوان در تهران را شناسایی کرده و برنامه درمانی خود را به ایشان بسپارید. یک دکتر جراح نرمی استخوان ، با بررسی مشکلات تیروئید و هورمون های جنسی، گزینه های لازم برای درمان را در نظر خواهد گرفت. در اینجا می توانید دکتر خوب برای نرم استخوان را بیابید.

برترین دکتر نرمی استخوان تهران

دکتر سید وحید مروجی

دکتر سید وحید مروجی، به عنوان بهترین دکتر نرمی استخوان در تهران مطرح بوده و تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران دریافت نموده است. ایشان که بهترین دکتر فوق تخصص پوکی استخوان هستند، خدماتی همچون جراحی استخوان ها و مفاصل، درمان بیماری ها و جراحی استخوان ها و مفاصل، بیماری های مادرزادی پا، تشخیص و درمان بیماری های مادرزادی و دفورمیتی های اندام تحتانی، درمان آسیب های ورزشی، اسپوندیلیت آنکیلوزان، اسکلرودرمی و لوپوس را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر سید وحید مروجی

دکتر محمدرضا مقیمی

دکتر محمد رضا مقیمی، که به عنوان دکتر جراح نرمی استخوان شناخته می شوند، جراح و متخصص ارتوپدی بوده و تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده و عضو انجمن بین المللی ارتوپدی می باشند. ایشان دوره های تکمیلی آرتروپلاستی و زانو،  آرتروسکوپی و آسیبهای ورزشی  و دست را در کشورهای سوئیس، فرانسه و برزیل گذرانده اند. از جمله خدمات این دکتر خوب برای نرم استخوان ، شامل تعویض مفصل، بیماری های ارتوپدی، درمان نرمی استخوان و درمان آرتروز می باشد که می توانید برای درمان و دریافت مشاوره، به ایشان مراجعه کنید.

دکتر محمدرضا مقیمی | دکتر جراح نرمی استخوان

دکتر غلامرضا نادری

دکتر غلامرضا نادری، یکی دیگر از بهترین دکتر فوق تخصص پوکی استخوان می باشند که دارای بورد تخصصی ارتوپدی، آرتروسکوپی و آرتروپلاستی بوده و فلوشیپ جراحی مچ پا را از کشور سوئیس دریافت نموده است. این پزشک خوب، خدماتی همچون آرتروسکوپی مچ پا، جراحی مفصل زانو، زخم پای دیابتی، درمان کف پای صاف، درمان خار پاشنه و درمان نرمی استخوان را به عنوان دکتر جراح نرمی استخوان ارائه می کنند. شما می توانید مشاوره های لازم در این خصوص را از ایشان دریافت کنید.

دکتر غلامرضا نادری | بهترین دکتر فوق تخصص پوکی استخوان

دکتر افشین اقدامی

دکتر افشین اقدامی، یکی دیگر از متخصصین مطرح در تعویض مفصل زانو و لگن بوده که خدمات ارزشمندی را به عنوان  دکتر خوب برای نرم استخوان ارائه نموده است. ایشان عضو آکادمی جراحان ارتوپد آمریکا بوده و دوره فلو​شیپ تخصصی جراحی تعویض مفصل زانو را با موفقیت های بالایی در کشور ارائه نموده است. از جمله خدماتی که ایشان به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص پوکی استخوان ارائه کرده اند، جراحی تعویض مفصل لگن، درمان درد لگن، تعویض مفصل زانو، بیماری های شایع زانو، جراحی زانو، درمان آسیب های زانو و درمان نرمی استخوان می باشد.

دکتر افشین اقدامی

دکتر سید علیرضا امین جواهری

دکتر سید علیرضا امین جواهری، از بهترین دکتر جراح نرمی استخوان است که تحصیلات و بورد تخصصی ارتوپدی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و دوره جراحی لگن و زانو را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده است. ایشان به عنوان بهترین دکتر نرمی استخوان در تهران ، خدماتی همچون تعویض مفصل لگن، تعویض مفصل زانو، آرتروسکوپی زانو و آرتروسکوپی لگن را به بیماران خود ارائه می نماید. می توانید مشاوره های لازم را از این دکتر خوب دریافت کنید.

دکتر سید علیرضا امین جواهری | بهترین دکتر نرمی استخوان در تهران

دکتر علیرضا منافی

دکتر علیرضا منافی،  بهترین دکتر فوق تخصص پوکی استخوان و فوق تخصص جراحی هیپ و لگن از دانشگاه شهید بهشتی هستند که بورد تخصصی ارتوپدی را دریافت کرده و در خصوص تعویض مفاصل هیپ و زانو، جراحی های پیچیده شکستگی های لگن و استابولوم، جراحی های غیر آرتروپلاستی هیپ، ریویژن های پیچیده تعویض مفصل های مشکل دار شده و فلوشیپ جراحی هیپ و لگن فعالیت داشته اند. ایشان که عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند، به عنوان بهترین دکتر جراح نرمی استخوان مطرح می باشند.

دکتر علیرضا منافی

دکتر علی جهانسوز

دکتر علی جهانسوز که به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص پوکی استخوان شناخته می شوند، جراح و متخصص ارتوپدی و بهترین دکتر نرمی استخوان در تهران می باشند که دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی زانو از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. ایشان به عنوان دکتر خوب پوکی استخوان، خدماتی همچون عمل جراحی تعویض مفصل زانو یا آرتروپلاستی مفصل زانو، عمل جراحی تعویض مفصل لگن، عمل جراحی اصلاح زانوی پرانتزی و زانوی ضربدری، جراحی های آسیب های ورزشی و بازسازی و ترمیم پارگی رباط صلیبی و منیسک را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر علی جهانسوز | بهترین دکتر فوق تخصص پوکی استخوان

دکتر سید محمد جواد مرتضوی

دکتر سید محمد جواد مرتضوی که از بهترین متخصصین ارتوپد و بهترین دکتر نرمی استخوان در تهران می باشند، دارای فوق تخصص ارتوپدی و آسیب های شانه و زانو از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و عضو انجمن جراحان زانو و لگن آمریکا می باشند. خدماتی همچون تعویض مفصل زانو، جراحی زانو، جراحی مجدد تعویض مفصل زانو، تعویض مفصل لگن، درمان شکستگی لگن، شکستگی کشکک زانو و شکستگی گردن استخوان ران را به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص پوکی استخوان ارائه می کنند.

دکتر سید محمد جواد مرتضوی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 13 =