جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر کلیه اطفال در تهران | بهترین دکتر فوق تخصص کلیه کودکان در تهران | متخصص کلیه اطفال | دکتر خوب کلیه اطفال

یکی از نکاتی که در مشکلات کلیوی اطفال موثر است، ژنتیک می باشد، در برخی از مواقع، بهترین دکتر کلیه اطفال در تهران با بررسی هایی همچون سونوگرافی ها، تشخیص می دهد که موضوع ژنتیک در ایجاد این مساله، موثر است. با ایجاد هیدرونفروز دوران جنینی، بهترین دکتر فوق تخصص کلیه کودکان در تهران تشخیص خواهد داد که باید برای درمان کلیه طفل اقدام نماید. متخصص کلیه اطفال ، با برنامه های درمانی، در رفع این مساله اقدام می نماید. می توانید نزد دکتر خوب کلیه اطفال که در اینجا معرفی شده است، مراجعه کرده و بهبودی فرزند خود را تضمین نمایید.

برترین دکتر کلیه اطفال تهران

دکتر امیر ملک احمدی

دکتر امیر ملک احمدی، بهترین دکتر کلیه اطفال در تهران و متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی هستند که مدرک خود را از دانشگاه شیراز دریافت کرده و بورد تخصصی خود را نیز اروپا اخذ نموده اند. ایشان عضو انجمن ارولوژی ایران و اروپا بوده و خدماتی همچون درمان بیماری های خوش خیم و بدخیم پروستات، درمان سنگ های ادراری، نازایی، اختلالات جنسی از جمله اختلال نعوظ، زودانزالی، سرطان های دستگاه سیستم ادراری و تناسلی شامل سرطان کلیه،مثانه و بیضه، انجام اعمال جراحی سرپایی در مطب مثل سونوگرافی کلیه و مجاری ادراری، وازکتومی ، سیستوسکپی، اصلاح ختنه، بیوپسی بیضه، کرایوتراپی زگیل تناسلی، درمان بیماری های کلیه کودکان و انجام جراحی درمانی سرپایی ارولوژی در مطب را ارائه می نمایند.

دکتر امیر ملک احمدی | بهترین دکتر کلیه اطفال در تهران

دکتر رزیتا حسینی

دکتر رزیتا حسینی، بهترین دکتر فوق تخصص کلیه کودکان در تهران می باشند که بورد تخصصی کودکان و فوق تخصصی در حوزه کودکان  را داشته و عضو انجمن نفرولوژی کودکان و نوجوانان بین المللی IPNA و عضو انجمن پیوند کودکان بین المللی IPTA و عضو انجمن نفرولوژی کودکان و نوجوانان ایران می باشند.  ایشان به عنوان متخصص کلیه اطفال ، خدماتی همچون پیوند کلیه، سیستینوزیس، اورولوژی کودکان، درمان سنگ های کلیه و مجاری ادرار  و موارد مشابه را به مراجعان خود ارائه می نمایند.

دکتر رزیتا حسینی | بهترین دکتر فوق تخصص کلیه کودکان در تهران

دکتر کوروش علیزاده علمداری

دکتر کوروش علیزاده علمداری، بهترین دکتر کلیه اطفال در تهران می باشند که تحصیلات و تخصص خود را در حوزه کودکان و نوزادان، در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده و فوق تخصص نفرولوژی اطفال یا فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری کودکان را نیز از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نموده اند. ایشان که سابقه فعالیت بالایی در این خصوص داشته، کارنامه موفقی در درمان های بیماری های کلیه کودکان داشته اند. از جمله خدمات این پزشک حاذق و دکتر خوب کلیه اطفال ، درمان بیماری های گوارشی و تنفسی و حساسیتی و عفونی در نوزادان، درمان بیماری های گوارشی و تنفسی و عفونی و کلیه، مجاری ادراری و تناسلی در کودکان می باشد.

دکتر کوروش علیزاده علمداری

دکتر مصطفی شریفیان

دکتر مصطفی شریفیان، بهترین دکتر فوق تخصص کلیه کودکان در تهران می باشند که تخصص خود را در حوزه کودکان و نوزادان از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده و  فوق تخصص کلیه، مثانه و مجاری ادراری کودکان را از دانشگاه لندن اخذ نموده اند. ایشان که مقالات تخصصی بسیاری را به چاپ رسانیده اند، به عنوان متخصص کلیه اطفال خدماتی همچون درمان بیماری های کلیه، مجاری ادراری و تناسلی و درمان بیماری های کلیه کودکان و نوزادان را در کارنامه درمانی خود دارند. می توانید مشاوره های لازم را از این پزشک حاذق دریافت کنید.

دکتر مصطفی شریفیان | متخصص کلیه اطفال

دکتر داریوش فهیمی

دکتر داریوش فهیمی، بهترین دکتر کلیه اطفال در تهران می باشند که دکترا و تخصص کلیه کودکان و نوزادان را در دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و فوق تخصص نفرولوژی کودکان را نیز از دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب نمودند. ایشان به عنوان پزشکی با سابقه عضو انجمن نفرولوژی کودکان ایران نیز بوده و به عنوان دکتر خوب کلیه اطفال ، خدماتی همچون مراقبت های عمومی نوزادان و کودکان و درمان بیماری کلیوی کودکان را به مراجعان ارائه کرده و مشاوره های درمانی مناسبی را در اختیار آنها قرار می دهند.

دکتر داریوش فهیمی | دکتر خوب کلیه اطفال

دکتر نیلوفر حاجی زاده

دکتر نیلوفر حاجی زاده، بهترین دکتر فوق تخصص کلیه کودکان در تهران و فوق تخصص در زمینه کلیه کودکان و نوجوانان هستند. ایشان که خدمات برجسته ای را در درمان کلیه کودکان و نوزادان ارائه نموده اند، در این زمینه شناخته شده و دارای اعتبار بالایی می باشند. می توانید مشاوره های درمانی در این خصوص را برای نوزاد، کودک خردسال و نوجوان خود از بهترین متخصص کلیه اطفال دریافت کنید.

دکتر نیلوفر حاجی زاده

دکتر زهرا پورنصیری

دکتر زهرا پورنصیری، بهترین دکتر کلیه اطفال در تهران و متخصص کودکان، فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری می باشند. ایشان که بورد فوق تخصص نفرولوژی کودکان را در زمینه های کلیه، پیوند و فشار خون،  از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده اند، عضو انجمن علمی نفرولوژی ایران و عضو انجمن بین المللی نفرولوژی از سال 1383 می باشند و خدمات ارزشمندی را به عنوان دکتر خوب کلیه اطفال به مراجعان ارائه کرده و مشاوره های تخصصی را در اختیار ایشان قرار می دهند.

دکتر زهرا پورنصیری | بهترین دکتر کلیه اطفال در تهران

دکتر فائزه جوادی لاریجانی

دکتر فائزه جوادی لاریجانی، بهترین دکتر فوق تخصص کلیه کودکان در تهران بوده که مدرک فلوشیپ e-learning in medical education را داشته و بورد فوق تخصصی رشته نفرولوژی کودکان را نیز اخذ نموده اند. ایشان خدماتی در زمینه های پیوند کلیه، درمان مثانه عصبی، درمان سنگ کلیه، درمان عفونت ادراری، درمان هدیرونفروز جنینی، درمان سیستینوزیس، درمان کلیه پلی کیستیک، درمان کلیه مولتی کیستیک، درمان نارسایی کلیه کودکان و نوزادان را در برنامه درمانی خود داشته و متخصص کلیه اطفال شناخته شده در کشور می باشند.

دکتر فائزه جوادی لاریجانی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 14 =