جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین جراح پروستات در تهران | بهترین دکتر فوق تخصص پروستات | دکتر جراح پروستات

هنگامی که با بیماری روبرو می شوید، یافتن پزشکی متخصص که بتواند شما را از دردهای ایجاد شده رهایی دهد، چندان ساده نیست. بهترین دکتر فوق تخصص پروستات در تهران ، می تواند برای درمان های تخصص در این بخش، کاملا راهگشا باشد. اگر به دنبال بهترین جراح پروستات در تهران هستید، می توانید از میان این لیست که شامل دکتر جراح پروستات می شود، انتخاب کنید. یک فوق تخصص خوب پروستات می تواند شما را در این حوزه یاری کند.

برترین دکتر پروستات تهران

دکتر سید امین میرصادقی

دکتر سید امین میرصادقی، بهترین دکتر فوق تخصص پروستات در تهران و از جراحان برتر ارولوژی می باشند که  تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کرده و عضو انجمن ارولوژی آسیا و اروپا می باشند. اینشان که جراحی های فوق تخصصی جهت تعبیه پروتز آلت در راستای درمان مسائل عدم نعوظ در ایران را داشته اند، در کشور به عنوان فوق تخصص خوب پروستات شناخته شده و خدماتی همچون جراحی های تومورهای مثانه، کلیه، مجاری ادراری، جراحی و درمان مشکلات، تومور ها و سرطان پروستات، جراحی پروتز آلت تناسلی و درمان عدم نعوظ در آقایان، جراحی و درمان مشکلات تکرر و بی اختیاری و اختلالات ادراری در بانوان و آقایان، جراحی اسفنکتر مثانه به جهت درمان بی اختیاری ادراری، جراحی، درمان و پیشگیری از سنگ های کلیه و مجاری ادراری، جراحی و درمان مشکلات و ناهنجاری ها و جابجایی مجراری ادرار و جراحی وازکتومی و برگشت وازکتومی آقایان را در برنامه دارند.

دکتر سید امین میرصادقی | بهترین دکتر فوق تخصص پروستات در تهران

دکتر احمد رضا رفعتی

دکتر احمد رضا رفعتی، بهترین جراح پروستات در تهران و فوق تخصص اندویورولوژی و لاپاراسکوپی پیشرفته می باشد که مدرک خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده و دارای فلوشیپ ناباروری مردان از پژوهشگاه رویان هستند. ایشان که پژوهش های بسیاری در این حوزه داشته اند، مقالات خود را به عنوان مثال در زمینه نقش تومور مارکرها در تشخیص سرطان های دستگاه ادراری در مجلات معتبر خارجی به چاپ رسانیده اند. این دکتر جراح پروستات ، درمان های مربوط به پروستات، درمان مشکلات تکرر و بی اختیاری آقایان، جراحی مثانه برای درمان بی اختیاری ادراری را در برنامه خود دارند.

دکتر احمد رضا رفعتی | بهترین جراح پروستات در تهران

دکتر محمدرضا جعفری

 دکتر محمدرضا جعفری، بهترین دکتر فوق تخصص پروستات در تهران و متخصص جراحی تومور و سرطان های کلیه و مجاری ادراری و ناباروری مردان می باشند که دوره تکمیلی خود را در ژنو سوئیس گذرانده و عضو انجمن ارولوژی اروپا و همچنین، عضو انجمن ارولوژی کانادا می باشند. از جمله خدمات ایشان می توان جراحی تومور های کلیه، جراحی های مجاری ادراری، ناباروری مردان، جراحی واریکوسل، جراحی سنگ های ادراری، بی اختیاری ادرار، لیزر اچ پی وی HPV اشاره نمود. مشاوره های درمانی لازم را از ایشان به عنوان فوق تخصص خوب پروستات دریافت کنید.

دکتر محمدرضا جعفری | فوق تخصص خوب پروستات

دکتر اکبر عابدی

دکتر اکبر عابدی، بهترین جراح پروستات در تهران می باشند که بورد تخصصى نابارورى و اختلالات عملكرد جنسى مردان را از دانشگاه علوم پزشكى تهران دریافت نموده و بر تکنیک های بی حسی و بی دردی درمان های خود تسلط کامل داشته اند. از جمله خدمات ایشان می توان به درمان پروستات و بیماری های مربوط به آن، انجام ختنه به روشهاى مختلف و در سنين مختلف، اصلاح و ترميم عوارض ختنه هاى قبلى، جراحى هاى ترميمى نقايص مادرزادى آلت و هيپوسپاديازيس، بررسى و پايش رشد و نمو جنسى و بلوغ اشاره نمود که این دکتر جراح پروستات انجام می دهند.

دکتر اکبر عابدی

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی، بهترین دکتر فوق تخصص پروستات در تهران و فوق تخصص اندواورلوژی و لاپاراسکوپی می باشند که در بیمارستان هاشمی نژاد گذرانده اند. همچنین، ایشان عضو انجمن اندواورولوژی جهانی و ایران  هستند. این پزشک حاذق، مقالات زیادی را در این رشته در کنفرانس های جهانی ارائه کرده و مطالعات زیادی در این خصوص داشته اند. از جمله خدمات ایشان می توان به جراحی لیزری سنگ های کلیه، جراحی پروستات، درمان ناباروری، درمان ناباروری و اختلالات جنسی، ختنه نوزادان و کودکان، جراحی لاپاراسکوپی بیماران کلیوی،  جراحی واریکوسل، فتق، عدم نزول بیضه کودکان، جراحی  سنگ حالب(TUL)، جراحی هیدروسل، جراحی اسپرماتوسل و سنگ مثانه اشاره نمود. مشاوره های درمانی را از ایشان به عنوان فوق تخصص خوب پروستات دریافت کنید.

دکتر مجتبی عاملی | فوق تخصص خوب پروستات

دکتر عباس بصیری

دکتر عباس بصیری، بهترین جراح پروستات در تهران می باشند که فلوشیپ جراحی کلیه و مجاری ادراری را نیز دارا می باشند. این پزشک متخصص در این حوزه، با جراحی های موفق در حوزه جراحی پروستات، توانسته اند اعتبار و نامی خوش کسب کرده و خدماتی همچون ناباروری و اختلالات جنسی، جراحی لاپاراسکوپی،  جراحی واریکوسل، جراحی  سنگ حالب، جراحی هیدروسل و اسپرماتوسل را به بیماران خود ارائه نمایند. این دکتر جراح پروستات ، مشاوره های پیش از جراحی را در اختیار بیماران خود قرار می دهند.

دکتر عباس بصیری

دکتر سلمان اسلامی

دکتر سلمان اسلامی، بهترین دکتر فوق تخصص پروستات در تهران می باشند که بورد تخصصی ارولوژی خود را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت کرده و عضو انجمن اورولوژی ایران و اروپا می باشد. ایشان به عنوان فوق تخصص خوب پروستات ، خدماتی همچون درمان سنگ کلیه و نارسایی کلیه، برداشتن کلیه، پیوند کلیه، درمان عفونت و درد مثانه، رفع افتادگی مثانه، جراحی افزایش طول آلت، پروتز آلت، درمان بیماری کجی آلت، درمان ناباروری در مردان، درمان سرطان کلیه، مثانه، پروستات، بیضه و آلت تناسلی را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر سلمان اسلامی | بهترین دکتر فوق تخصص پروستات در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 4 =