جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر پسوریازیس در تهران | بهترین دکتر فوق تخصص پسوریازیس در تهران

پسوریازیس بیماری ژنتیکی شناخته می شود که هنگام تولد ایجاد شده و دلایل بروز آن، چندان روشن نیست. در بسیاری از مواقع، گسترش و شدت آن ممکن است در بدن افزایش یابد. از جمله دلایل ایجاد این بیماری که توسط بهترین دکتر پسوریازیس در تهران قابل تشخیص است، می توان به سابقه خانوادگی و ژنتیک در فرد اشاره نمود. همچنین به تشخیص بهترین دکتر فوق تخصص پسوریازیس در تهران ، این بیماری مزمن، می تواند به دلیل ایجاد استرس های شدید باشد. ضمن آنکه تغییرات هورمونی می تواند بروز کند که باید از همان ابتدا برای درمان پسوریازیس اقدام نمود. می توانید برای این کار با دکتر خوب پسوریازیس در ارتباط باشید.

دکتر خوب پسوریازیس

دکتر محمد شهیدی دادرس

دکتر محمد شهیدی دادرس، یکی از بهترین دکتر پسوریازیس در تهران است که در خصوص بیماری های پوست تخصص خود را دریافت کرده و موفقیت های زیادی را در درمان پسوریازیس داشته است. از جمله خدمات این دکتر خوب پسوریازیس می تواند به درمان انواع آلرژی های پوستی، واسکولیت پسوریازیس، درماتیت، جوش، لک های پوستی، ضایعات پوستی، ریزش مو، شوره سر و زگیل و خال اشاره نمود. می توانید با این پزشک خوب، مشاوره های لازم در خصوص بیماری های پوستی را از این پزشک خوب دریافت کنید.

دکتر محمد شهیدی دادرس

دکتر منصور نصیری کاشانی

دکتر منصور نصیری کاشانی نیز از بهترین متخصص پسوریازیس در تهران و دکتر خوب پسوریازیس است که خدماتی در سطح استانداردهای اروپایی را ارائه کرده و تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده است. ایشان که بهترین دکتر پسوریازیس در تهران شناخته می شوند، استاد دانشگاه در بخش پوست بوده و عضو انجمن درماتولوژی ایران می باشند و خدماتی در درمان پسوریازیس و  پروتز با تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق چربی، لیزر موهای زائد، درمان جوش و آکنه، برداشتن خال، کاشت مو، رفع لک پوست، لایه برداری پوست، تزریق فیلر و ژل، فرم دهی صورت و زاویه ساز، درمان انواع بيماري هاى پوست،  ليزر تراپى زگيل هاى صورت، ميكرودرم ابريژن و مزوتراپى را ارائه می نمایند.

دکتر منصور نصیری کاشانی | بهترین دکتر پسوریازیس در تهران

دکتر محمد صادق کلانتری

دکتر محمد صادق کلانتری، بهترین دکتر فوق تخصص پسوریازیس در تهران است که بورد تخصصی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده و عضو انجمن متخصصین پوست تهران می باشند. ایشان به عنوان بهترین دکتر پسوریازیس در تهران ، خدماتی در زمینه لیزر درمانی، جوانسازی پوست، تزریق ژل، بوتاکس، لیفتینگ، رفع لکه های پوستی، جای جوش و اسکار، پیلینگ، کاشت مو، درمان ریزش مو، درمان انواع بیماری های پوستی همچون درمان پسوریازیس ، درمان آکنه، برداشن خال و زگیل و درمان انواع ضایعات پوستی و تومورهای پوست را به عنوان دکتر خوب پسوریازیس ارائه می نمایند.

دکتر محمد صادق کلانتری

دکتر داریوش دائر

دکتر داریوش دائر ، از بهترین دکتر پسوریازیس در تهران هستند که موفق به کسب بورسیه انجمن متخصصان پوست امریکا شده و پس از بازگشت به ایران، به عنوان دکتر خوب پسوریازیس  و بیماری های پوستی، در برنامه های درمان بیماران اقدام کرده و اقدامات و فعالیت‌های علمی بسیاری را داشته اند. ایشان که در تشخیص و درمان بیماری‌ های پوست، درمان‌ های لیزری فعالیت های گسترده ای داشته اند، توانستند موفقیت های درمانی بالایی را کسب نمایند. ضمن آنکه در کنار درمان پسوریازیس و بیماری های دیگر پوستی، فعالیت های زیبایی پوست را نیز در برنامه دارند.

دکتر داریوش دائر | دکتر خوب پسوریازیس

محمد علي نيلفروش زاده

پروفسور محمد علی نیلفروش زاده، به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص پسوریازیس در تهران مطرح هستند که از بهترین دکتر پسوریازیس در تهران نیز شناخته می شوند. ایشان بورد جراحی پوست و پیوند مو را از کانادا دریافت کرده و ریاست مرکز تحقیقات پوست و سلولهای بنیادی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. وی به عنوان دکتر خوب پسوریازیس ، خدمات کاشت مو، کاشت ابرو، کاشت مو با سلول های بنیادی، هایفوتراپی، لیفت نخ، تزریق چربی، اندولیفت، تزریق بوتاکس، کربوکسی تراپی، لیزر موهای زائد و درمان بیماری های پوست همچون درمان پسوریازیس را در برنامه درمانی خود دارند.

محمد علي نيلفروش زاده

پروفسور شیدا شمس

پروفسور شیدا شمس نیز از بهترین دکتر فوق تخصص پسوریازیس در تهران بوده و به عنوان بهترین دکتر پسوریازیس در تهران ، خدمات شایسته ای را به بیماران خود در درمان پسوریازیس داشته اند. ایشان که رشته پزشکی دانشکده پزشکی پاریس تحصیل کرده اند،  موفق به اخذ درجه تخصصی بیماری های پوست از دانشکده پزشگی پاریس دانشگاه فرانسه شده و درجه پروفسوری را دریافت نموده اند. این دکتر خوب پسوریازیس ، اکنون عضو انجمن بیماریهای پوست فرانسه بوده و خدماتی همچون درمان جوش و آکنه، برداشتن خال، کاشت مو، رفع لک پوست، لایه برداری پوست، فرم دهی صورت و زاویه سازی، درمان انواع بيماريهاى پوست و  ليزرتراپى زگيل هاى صورت را به عنوان پزشک خوب پسوریازیس در برنامه دارند.

پروفسور شیدا شمس | بهترین دکتر فوق تخصص پسوریازیس در تهران

دکتر محمد گلشنی

دکتر محمد گلشنی که به عنوان دبیر انجمن متخصصین پوست ایران شناخته می شوند، به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص پسوریازیس در تهران مطرح بوده و  تحصیلات خود را در تخصص پوست از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده است. این پزشک خوب پسوریازیس ، خدمات برجسته ای را در درمان پسوریازیس به مراجعان خود ارائه نموده است. از همین روست که به عنوان بهترین دکتر پسوریازیس در تهران از ایشان نام برده می شود. می توانید مشاوره های لازم را از این پزشک خوب پسوریازیس دریافت کنید.

دکتر محمد گلشنی | بهترین دکتر پسوریازیس در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 4 =