جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر در درمان رگ سیاتیک در تهران | بهترین دکتر سیاتیک | درمان سیاتیک کمر

در بسیاری از مواقع، پیشگیری از برخی از بیماری ها، می تواند مثمر ثمر باشد. اما درد سیاتیک یکی از مواردی است که قابل پیشگیری نبوده و این احتمال وجود دارد که پس از بهبودی کامل در دوره درمانی توسط بهترین دکتر در درمان رگ سیاتیک در تهران ، مجدد با آن روبرو شوید. می توانید برای درمان سیاتیک کمر ، به سراغ بهترین متخصص سیاتیک در تهران بروید تا بتواند با برنامه های درمانی و ورزش مناسب، شما را از این درد نجات دهد. در این جا بهترین دکتر سیاتیک معرفی شده است تا بتوانید به آن ها مراجعه کنید.

دکتر خوب درمان رگ سیاتیک

دکتر حمیده رحمانی

دکتر حمیده رحمانی، یکی از پزشکان خوب و بهترین دکتر سیاتیک پزشک هستند که در طب سنتی نیز تخصص داشته و خدمات درمانی متعددی را در راستای رفع بیماری ها، به خصوص درمان سیاتیک کمر ارائه می کنند. می توانید خدماتی همچون حجامت، قند خون، زالو درمانی، فشار خون، گرفتگی عروق قلب و پاها، نارسایی کلیه، سنگ پروتئین آموری، کم خونی و غلظت خون، افسردگی و اضطراب و وسواس اجباری، انواع درد حاد و مزمن کمر و درگیری عصب سیاتیک و کبد چرب را دریافت کنید.

دکتر حمیده رحمانی | بهترین دکتر سیاتیک

دکتر ابوالحسن ارتیاعی

دکتر ابوالحسن ارتیاعی، که به عنوان بهترین دکتر در درمان رگ سیاتیک در تهران  شناخته می شوند، جراح و متخصص مغز و اعصاب بوده و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند که درمان سیاتیک کمر موفقیت های زیادی را کسب کرده و بورد تخصصی جراحی مغز و اعصاب دیسک از دانشگاه تهران را کسب نموده اند. از جمله خدماتی که می توانید از این بهترین متخصص سیاتیک در تهران دریافت کنید، درمان و تشخیص بیماری پارکینسونی، روش های نوین جراحی، سیستم عصبی، درد های مقاوم، جراحی های مغزی، تشنج و پارکینسونی می باشد.

دکتر ابوالحسن ارتیاعی

دکتر سحر حفاری

دکتر سحر حفاری نیز از بهترین دکتر سیاتیک و متخصص مغز و اعصاب می باشند که تحصیلات خود و بورد تخصصی را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده و به عنوان بهترین متخصص سیاتیک در تهران ، خدمات درمانی همچون تست نوار مغز (جهت تشنج، هشیاری)، تست نوار عضله (در مواردی گزگز اندام ها، سندروم تونل کارپ، نوروباتی)، تزریق بوتاکس جهت میگرن و زیبایی را در کنار درمان سیاتیک کمر به انجام می رسانند.

دکتر سحر حفاری | بهترین متخصص سیاتیک در تهران

دکتر خلیل میرزا محمدی

دکتر خلیل میرزا محمدی، از بهترین دکتر در درمان رگ سیاتیک در تهران می باشد که به عنوان متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات و دارنده بورد تخصصی شناخته شده و خدمات ارزشمندی را به عنوان بهترین متخصص سیاتیک در تهران ارائه نموده است که شامل جراحی آندوسکوبیک قاعده جمجمه و ستون فقرات، جراحی های بسته دیسک، جراحی های اصلاحی ستون فقرات و درمان سیاتیک کمر می باشد.

دکتر خلیل میرزا محمدی

دکتر شبنم رفیع زاده

دکتر شبنم رفیع زاده، به عنوان متخصص مغز و اعصاب از دانشگاه علوم پزشکی تهران مطرح هستند که بورد تخصصی خود را نیز دریافت کرده و بهترین دکتر در درمان رگ سیاتیک در تهران شناخته می شوند. می توانید خدماتی از قبیل درمان سردرد، سرگیجه، تشنج، سکته های مغزی، اختلالات حرکتی، درمان سیاتیک کمر، اختلالات حافظه و آلزایمر، اختلالات خواب، اختلالات بینایی و دوربینی، مشکلات تعادل، کمردرد، اختلالات عصبی و عضلانی و نوار مغز و عصب عضله را از این پزشک خوب دریافت کنید.

دکتر شبنم رفیع زاده | بهترین دکتر در درمان رگ سیاتیک در تهران

دکتر مهدی دهقانی

دکتر مهدی دهقانی  که دکترای خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده و بورد تخصصی مغز و اعصاب و ستون فقرات دارند، از جمله بهترین متخصص سیاتیک در تهران شناخته شده اند که درمان های مربوط به سیاتیک را با موفقیت به انجام رسانیده و به عنوان بهترین دکتر در درمان رگ سیاتیک در تهران در لیست پزشکان مطرح قرار گرفته اند. می توانید برای تشخیص کامل بیماری سیاتیک و دریافت برنامه درمانی مناسب، با این دکتر خوب سیاتیک در ارتباط باشید.

دکتر مهدی دهقانی

دکتر رادنوش پشم فروش

دکتر رادنوش پشم فروش، بهترین دکتر سیاتیک هستند که بورد فوق تخصصی خود را از دانشگاه زوریخ سوییس دریافت کرده و موفقیت های بسیاری را به عنوان بهترین دکتر در درمان رگ سیاتیک در تهران شناخته شده و خدماتی در زمینه ، نوار عصب عضله، نوار مغز، سونوگرافی داپلکس عروق مغز و گردن، آنژیوگرافی عروق مغز و نخاع و جراحی بسته به بیماری های عروقی مغز و نخاع، درمان جراحی های سکته مغزی، درمان آنوریسم های مغزی، درمان ناهنجاری های شریانی وریدی، فیستول های شریانی وریدی مغز و نخاع، درمان انواع سردرد، سرگیجه و تشنج و صرع و درمان سیاتیک کمر را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر رادنوش پشم فروش | درمان سیاتیک کمر

دکتر سارا عظیمیان

دکتر سارا عظیمیان، به عنوان بهترین دکتر در درمان رگ سیاتیک در تهران مطرح می باشند که دارای تخصص مغز و اعصاب نیز می باشند. این دکتر خوب سیاتیک، خدمات ارزشمندی را در زمینه های تشخیص و بیماری های ام اس، تشنج، فراموشی، پارکینسون، سردرد، سرگیجه، بیماری های عضلانی، دیسک گردن و کمر، درمان سیاتیک کمر ، نوار مغز و نوار عصب عضله ارائه می دهند. می توانید مشاوره های لازم را از این پزشک به عنوان بهترین متخصص سیاتیک در تهران دریافت نمایید.

دکتر سارا عظیمیان

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − نه =