جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر خود هیپنوتیزم | بهترین متخصص هیپنوتیزم در تهران | هیپنوتیزم درمانی و هیپنوتراپی

بهترین دکتر هیپنوتیزم تهران

لیستی از بهترین دکتر خود هیپنوتیزم را می توانید در سایت اینجا داشته باشید. در صورتی که نیاز به افزایش تمرکز دارید، می توانید از حالت ذهنی هیپنوتیزم استفاده نمایید که حالتی شبیه به خواب بوده و با خیال های واقعی همراه است. بهترین دکتر خود هیپنوتیزم ، با استفاده این حالت هوشیاری می تواند برای درمان افراد مراجعه کننده استفاده نماید. هیپنوتیزم درمانی و هیپنوتراپی در تهران ، یکی از روش های نوین درمانی است که قادر است تا روانی آگاهی و متمرکز را به افراد هدیه دهد. در این جا بهترین متخصص هیپنوتیزم در تهران را معرفی کرده ایم.

برترین دکتر هیپنوتیزم تهران

دکتر خود هیپنوتیزم دکتر محمد بهشتیان

دکتر محمد بهشتیان، متخصص هیپنوتیزم در تهران است که فعالیت های گسترده ای را در این زمینه داشته و به صورت کاملا تخصصی، با گروهی از روانشناسان مجرب در این مرکز به درمان های خود اقدام می نماید. ایشان که درمان بدون دارو را با پیشرفته ترین دستگاه ها در برنامه دارند، تحقیقات زیادی را در این زمینه داشته و عضو انجمن هیپنوتراپی در آمریکا می باشند. ایشان، بورد تخصصی اعصاب و روان خود را از دانشگاه علامه طباطبایی دریافت کرده و خدمات روان درمانی، خود هیپنوتیزم، درمان اختلالات فردی مانند وسواس، اضطراب، افسردگی، خودکشی و پانیک را ارائه کرده و  دکتر خود هیپنوتیزم بسیار خوب محسوب می شوند.

دکتر خود هیپنوتیزم دکتر محمد بهشتیان

هیپنوتیزم درمانی دکتر سیروس جهانگیری

دکتر سیروس جهانگیری، یکی از بهترین روانپزشکان و دکتر خود هیپنوتیزم می باشند که خدمات روان درمانگر و روانپزشکی ارزشمندی را در خصوص درمان دارویی و مشاوره انواع اختلالات روانپزشکی از جمله جنون، دوقطبی، افسردگی، اضطراب، اختلال حافظه را ارائه کرده و در خصوص مشاوره های خانواده درمانی، زوج درمانی، درمان بین فردی و روانکاوی و همچنین نوروتراپی بادستگاه های نوروفیدبک وتحریک الکتریکی فراجمجمه ای و درمان اختلالات رفتاری کودک و نوجوان به همراه درمان های هیپنوتراپی را در برنامه دارند و متخصص هیپنوتیزم درمانی در تهران به شمار می آیند.

هیپنوتیزم درمانی دکتر سیروس جهانگیری

متخصص هیپنوتیزم دکتر فرزانه حاجی زاده

دکتر فرزانه حاجی زاده، از دیگر روانشناسان مطرح در تهران و دکتر خود هیپنوتیزم است که عضو انجمن روانشناسی بوده و دارای دکتری تخصصی روانشناسی عمومی هستند. ایشان خدماتی در زمینه های درمانگر اختلالات فردی در حوزه های استرس و اضطراب، وسواس و افسردگی، مشاوره روابط عاطفی و بین فردی و درمانگر در حوزه اعتیاد را ارائه کرده و در خصوص درمان با هیپنوتراپی و هیپنوتیزم، از تمامی امکانات استفاده نموده و بهترین خدمات و مشاوره را به بیماران خود را به عنوان متخصص هیپنوتیزم ارائه می نماید.

متخصص هیپنوتیزم دکتر فرزانه حاجی زاده

دکتر نیما توکلی

دکتر نیما توکلی، از متخصصان اعصاب و روان و متخصص هیپنوتیزم در تهران می باشند که از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده و عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران هستند. ایشان که در زمینه هیپنوتیزم درمانی و هیپنوتراپی در تهران فعالیت دارند، خدماتی در زمینه های درمان بیماری های خلقی و اختلالات شخصیت، درمان اختلال اضطرابی با افکار غیر قابل کنترل، ناخواسته و رفتارهای متداول و تکراری، روان درمانی فردی، درمان اختلالات جنسی، اجرای آزمون های هوش و شخصیت، درمان اختلالات خواب، درمان بیماری ها و دردهای جسمی با ریشه و منشا روانی را ارائه می نمایند.

دکتر نیما توکلی

هیپنوتیزم درمانی دکتر اکبر فردی

دکتر اکبر فردی، دکتر خود هیپنوتیزم در تهران بوده و متخصص اعصاب و روان و عضو انجمن روانپزشکان ایران می باشند. ایشان خدماتی همچون درمان اختلالات روانپزشکی بدون دارو با دستگاه تحریک مغناطیسی مغز آر تی ام اس، درمان اختلالات افسردگی اساسی، افسردگی پس از زایمان، افسردگی فصلی، افسردگی، درمان اختلالات اضطرابی و استرس، اضطراب فراگیر، اضطراب جدایی، حملات پانیک، درمان اختلالات جنسی، اختلال نعوظ، زود انزالی، دو جنسیتی، خود ارضایی، درمان اختلالات خواب، بی خوابی، بد خوابی، کابوس شبانه، درمان اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز در کودکان با دستگاه نوروفیدبک و هیپنوتیزم درمانی را در برنامه درمانی خود دارند.

هیپنوتیزم درمانی دکتر اکبر فردی

دکتر لیلا معیر طرقی

دکتر لیلا معیر طلقی، روانشناس برتر و متخصص هیپنوتیزم در تهران می باشند که عضو انجمن روانشناسی بالینی و عضو انجمن هیپنوتیزم آمریکا، بوده و خدمات برجسته و ارزشمندی را در زمینه هیپنوتیزم درمانی و هیپنوتراپی در تهران ارائه کرده است. از دیگر خدمات ایشان می توان به روان درمان گر و مشاوره خانواده، مشاور کودک و نوجوان، مشاوره قبل و بعد از ازدواج، درمان اختلالات اضطرابی، افسردگی، لاغری، مشاوره اعتیاد، مشاوره کودک و فرزندپروری اشاره نمود.

دکتر لیلا معیر طرقی

دکتر علی کربلایی صباغ

دکتر علی کربلایی صباغ، دکتر خود هیپنوتیزم در تهران هستند که بورد تخصصی اعصاب و روان خود را از دانشگاه شهیدبهشتی تهران دریافت کرده و به عنوان پزشک خوب در این خصوص، خدماتی همچون درمان وسواس، اضطراب، افسردگی، دوقطبی، خودکشی، درمان اختلالات حافظه، انواع دمانس (شامل آلزایمر)، درمان  اختلالات خواب اختلالات جنسی شامل اختلال میل جنسی، برانگیختگی و ارگاسم در خانمها و آقایان، اختلال نعوظ و انزال در آقایان، درمان اختلالات روانی کودک و نوجوان شامل اختلال یادگیری، شب ادراری، بیش فعالی و عدم تمرکز، اوتیسم، اضطراب را به همراه هیپنوتیزم درمانی و هیپنوتراپی در تهران ارائه می نمایند.

دکتر علی کربلایی صباغ

متخصص هیپنوتیزم دکتر آذر زمانی

دکتر آذر زمانی که دارای بورد تخصصی اعصاب و روان از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند، به عنوان متخصص هیپنوتیزم در تهران شناخته شده و خدمات ارزشمندی را در زمینه های مشاوره و درمان دارویی اختلالات کودک و نوجوان، اختلال کمبود توجه و بیش فعالی، اضطراب، وسواس، افسردگی، اختلالات رفتاری، پرخاشگری، آموزش فرزندپروری، درمان دارویی و روان درمانی اختلالات بزرگسال و خدمات هیپنوتیزم درمانی و هیپنوتراپی ارائه کرده و پزشک خوب در این حوزه شناخته می شوند.

متخصص هیپنوتیزم دکتر آذر زمانی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =