جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر سینوزیت در تهران | بهترین فوق تخصص سینوزیت | بهترین دکتر برای سینوزیت | دکتر خوب سینوزیت

یکی از بیماری های رایج، سینوزیت است که به دو شکل حاد و مزمن مشاهده می شود. با تشخیص بهترین دکتر سینوزیت در تهران ، می توان تفاوت میان آن ها را تشخیص داد. زیرا عمدتا دارای علائم و نشانه هایی مشترک بوده و تنها شدت آن ها متفاوت است. بهترین فوق تخصص سینوزیت ، با ارائه آزمایشات و تست های لازم، در شناسایی این بیماری اقدام کرده و برای درمان آن، برنامه های لازم را اجرا می نماید. به طور معمول افراد بزرگسال، پس از مبتلا شدن به سرماخوردگی، با این بیماری مواجه خواهند شد که علائم خاص خود را داشته و بهترین دکتر برای سینوزیت می تواند آن را تشخیص داده و درمان نماید. می توانید به دکتر خوب سینوزیت در محدود خود در تهران مراجعه کنید.

برترین دکتر سینوزیت تهران

دکتر مسعود حسن پور

دکتر مسعود حسن پور، که به عنوان بهترین دکتر سینوزیت در تهران می باشند، بورد تخصصی گوش و حلق و بینی را دریافت کرده و خدمات ارزشمندی را در زمینه درمان اختلالات خواب در کودکان و بزرگسالان، جراحی پیشرفته سینوس، درمان سینوزیت، جراحی لوزه و انحراف بینی به عنوان بهترین فوق تخصص سینوزیت ارائه می نمایند. می توانید برای دریافت مشاوره های درمانی با این دکتر خوب سینوزیت در ارتباط باشید.

دکتر مسعود حسن پور | بهترین دکتر سینوزیت در تهران

دکتر علی اصغر ذوالفقاری

دکتر علی اصغر ذوالفقاری، از دیگر پزشکان مطرح و بهترین دکتر سینوزیت در تهران است که فلوشیپ جراحی بینی و سینوس را از دانشگاه تهران دریافت کردند. ایشان که یکی از پزشکان حاذق و با تجربه در این حوزه می باشند، خدمات درمانی برجسته ای را به عنوان بهترین دکتر برای سینوزیت ارائه کرده و موفقیت های بسیاری را در این خصوص دریافت نموده اند.

دکتر علی اصغر ذوالفقاری

دکتر علی کوهی

دکتر علی کوهی، که بهترین فوق تخصص سینوزیت بوده و دارای فوق تخصص فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. ایشان که عضو هیات علمی دانشگه تهران هستند، دوره جراحی قاعده جمجمه را در آمریکا و در دانشگاه استنفورد گذراندند. می توان مشاوره های درمانی مناسبی را در خصوص درمان های انواع سینوزیت، از ایشان به عنوان بهترین دکتر سینوزیت در تهران دریافت نمود. در صورتی که از سینوزیت رنج می برید، می توانید با ایشان که دکتر خوب سینوزیت هستند، مشورت نمایید.

دکتر علی کوهی | بهترین فوق تخصص سینوزیت

دکتر مریم یعقوبی

دکتر مریم یعقوبی، از دیگر پزشکان مطرح و بهترین دکتر برای سینوزیت است که فوق تخصص خود را در گوش و حلق و بینی، گلو جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده اند. ایشان که بهترین فوق تخصص سینوزیت می باشند، خدمات ارزشمندی را در زمینه های درمان کری ناگهانی، درمان پارگی پرده گوش، ساکشن گوش (جرم گیری گوش)، بررسی سیستم تعادلی و درمان سرگیجه، جراحی های کاشت حلزون، استخوان های گوش و تمپانوماستوئیدکتومی و درمان سینوزیت ارائه می نمایند.

دکتر مریم یعقوبی

دکتر خدیجه جمشیدی خوش

دکتر خدیجه جمشیدی خوش، از دیگر پزشکان مطرح است که عضو جامعه جراحان گوش و حلق و بینی ایران بوده و با سابقه ای طولانی در این حوزه، از بهترین دکتر سینوزیت در تهران محسوب می شوند. ایشان به عنوان دکتر خوب سینوزیت ، خدماتی همچون بیماری و جراحی های بینی، جراحی بینی ترمیمی، تزریق ژل و بوتاکس و درمان های سینوزیت را ارائه می نمایند. برای دریافت مشاوره های درمانی، با ایشان در ارتباط باشید.

دکتر خدیجه جمشیدی خوش | دکتر خوب سینوزیت

دکتر ساسان دبیری

دکتر ساسان دبیری، از دیگر جراحان حاذق و متخصص جراح گوش و حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است که به عنوان بهترین دکتر برای سینوزیت ، خدماتی همچون معاینه، تشخیص و درمان بیماری های گوش، تشخیص و درمان بیماری های عصب گوش و صورت، جراحی انواع تومورهای گوش و قاعده ی جمجمه، جراحی انواع بیماری های گوش و اختلالات شنوایی و درمان های سینوزیت را به عنوان بهترین دکتر برای سینوزیت ارائه می نماید.

دکتر ساسان دبیری | بهترین دکتر برای سینوزیت

دکتر نصیبه رستمی یاسوج

دکتر نصیبه رستمی یاسوج، بهترین دکتر برای سینوزیت شناخته شده و خدمات درمانی برجسته ای را به عنوان دکتر خوب سینوزیت به بیماران خود ارائه نموده است. از جمله این خدمات می توان به ساکشن گوش، جراحی تیروئید، جراحی انحراف بینی، جراحی زیبایی بینی و صورت، جراحی پارگی پرده گوش، جا اندازی بسته شکستگی بینی، جراحی توده های گردنی، لارنگوسکوپی (عکس حنجره)، اندوسکوپی بینی و سینوس، جراحی لیفت ابرو پیشانی و لیفت صورت، جراحی خال ها و ضایعات سرطانی صورت و گردن و جراحی ( پولیپ و سینوزیت) را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر نصیبه رستمی یاسوج

دکتر صالح محبی

دکتر صالح محبی، از دیگر پزشکان مطرحی است که به عنوان  متخصص گوش و حلق و بینی و بهترین فوق تخصص سینوزیت می باشد که فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه را از آلمان دریافت کرده است. ایشان که عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران است، بورد تخصصی را از دانشگاه علوم پزشکی ایران اخذ نموده است. خدمات درمانی ایشان در زمینه گوش و حلق و بینی و به ویژه درمان انواع سینوزیت، باعث شده است تا ایشان به عنوان بهترین دکتر برای سینوزیت مطرح باشند. مشاوره های درمانی را از این دکتر خوب سینوزیت دریافت کنید.

دکتر صالح محبی | بهترین فوق تخصص سینوزیت

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =