جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر ساکشن در تهران | بهترین جراح لیپوساکشن در تهران | قیمت لیپوساکشن شکم و پهلو

بهترین دکتر ساکشن در تهران

برای کسانی که دارای چربی های سرسخت و سلولیت در قسمت های شکم و پهلو هستند، انجام عمل لیپوساکشن می تواند موثر باشد. با بهترین جراح لیپوساکشن در تهران ، می تواند امیدوار بود که حذف چربی ها با تاثیر طولانی مدت صورت خواهد گرفت. می توانید پیش از هر اقدامی قیمت لیپوساکشن شکم و پهلو را از بهترین دکتر ساکشن در تهران دریافت کنید. در این جا دکتر خوب لیپوساکشن در تهران معرفی شده است. می توانید پیش از انجام عمل زیبایی، راهنمایی های لازم را در این خصوص، از آنها دریافت نمایید.

برترین دکتر ساکشن تهران

دکتر علی اکبر مروتی

 دکتر علی اکبر مروتی، بهترین جراح لیپوساکشن در تهران  محسوب می شوند که بورد تخصص و فوق تخصص جراحی پلاستیک خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران می باشند. ایشان که دکتر خوب لیپوساکشن هستند، خدماتی همچون لیپوماتیک با دستگاه پال، جراحی های زیبایی شکم (آبدومینوپلاستی، مینی آبدومینوپلاستی، بلت آبدومینوپلاستی)، جراحی های زیبایی سینه( پروتز سینه، ماموپلاستی، ماستوپکسی)، تزریق چربی (صورت، باسن، دست و…)، لابیاپلاستی، لیفت صورت، پیشانی و ابرو با استفاده از آندوتاین و دستگاه آندوسکوپ را به همراه کلیه جراحی های زیبایی مربوط به صورت و بدن انجام می دهند.

دکتر علی اکبر مروتی | بهترین جراح لیپوساکشن در تهران

دکتر مریم شریفی

دکتر مریم شریفی، بهترین دکتر ساکشن در تهران محسوب می شوند، متخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و بورد تخصصی خود را نیز از این دانشگاه دریافت کرده اند. ضمن آنکه عضو جامعه جراحان ایران بوده و خدمات ارزشمندی را در زمینه های جراحی زیبایی سینه، جراحی سرطان پستان، لیپوماتیک و پیکر تراشی، تزریق بوتاکس به صورت، تزریق فیلر به صورت و تزریق چربی به باسن ارائه می نمایند. می توانید قیمت لیپوساکشن شکم و پهلو را از این پزشک موفق، دریافت کنید.

دکتر مریم شریفی | بهترین دکتر ساکشن در تهران

دکتر امیر رضا معتبر

دکتر امیر رضا معتبر، بهترین جراح لیپوساکشن در تهران است که فوق تخصص جراحی پلاستیک خود را نیز در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. این دکتر خوب لیپوساکشن ، خدماتی همچون اعمال جراحی زیبایی بینی، رینوپلاستی اولیه، رینوپلاستی ثانویه و ترمیمی،رینوپلاستی بدون جراحی به همراه اعمال جراحی زیبایی صورت و گردن ،لیفت کلاسیک صورت و گردن، مینی لیفت صورت ، لیفت بدون جراحی و جراحی زیبایی سینه،  ماموپلاستی کاهشی ، لیفت سینه ، پروتز سینه و اصلاح افتادگی سینه و جراحی افتادگی و شلی پوست ناشی از کاهش وزن شدید به دنبال اعمال جراحی بای پس و اسلیو را در برنامه درمانی و زیبایی خود دارند.

دکتر امیر رضا معتبر | دکتر خوب لیپوساکشن

دکتر امیر دریانی

دکتر امیر دریانی، بهترین دکتر ساکشن در تهران می باشند که دارای فلوشيپ جراحى ‌هاى ميكروواسكولار از  ايتاليا و دوره فوق تخصصى جراحى پلاستيك خود را در دانشگاه شهيد بهشتى گذرانده اند. ایشان، خدمات ارزشمندی را در زمینه رینوپلاستی، جراحی سینه (ماموپلاستی، پروتز سینه، لیفت سینه)، ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن شکم و پهلو، پروتز سینه، باسن و چانه، لیپوساکشن پشت، بازو، ران و غبغب، تزریق چربی، تزریق بوتاکس را ارائه می کنند. قیمت لیپوساکشن شکم و پهلو را از این پزشک خوب دریافت کنید.

دکتر امیر دریانی | قیمت لیپوساکشن شکم و پهلو

دکتر افسانه ثنایی

دکتر افسانه ثنایی، متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و بهترین جراح لیپوساکشن در تهران می باشند که عمل زیبایی لیپوماتیک شکم و پهلو را به همراه تزریق بوتاکس، تزریق فیلر، تزریق چربی، عمل پروتز سینه، عمل لیفت سینه، عمل ماموپلاستی، عمل بلفاروپلاستی، جراحی لیفت شقیقه و ابرو، لیفت صورت با نخ را به عنوان دکتر خوب لیپوساکشن ارائه می کنند. مشاوره های زیبایی را از این دکتر خوب دریافت کنید.

دکتر افسانه ثنایی

بیشتر بخوانید : بهترین دکتر کتف و شانه

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی، بهترین دکتر ساکشن در تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند که عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز بوده و عضو انجمن جراحان پلاستیک اروپا (ISAPS) می باشند. ایشان خدماتی در زمینه های ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک کمر، پروتز سینه،  لیفت سینه، لیفت ابرو و لیپوساکشن را ارائه می کنند که در کیفیتی عالی و در محیطی بهداشتی انجام می شود. می توانید قیمت لیپوساکشن شکم و پهلو را از ایشان دریافت کنید.

دکتر شهریار حدادی

دکتر احمد علی رجب پور

دکتر احمدعلی رجب پور، بهترین جراح لیپوساکشن در تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک بوده که عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران نیز می باشند. ایشان خدماتی همچون جراحی لیفت سینه، جراحی پروتز سینه، جراحی زیبایی شکم، لیپوساکشن شکم و پهلو، لیفت نواحی مختلف بدن، لیفت صورت، پیشانی و ابرو، تزریق ژل یا چربی و جراحی های زیبایی گوش و پلک را انجام داده و به عنوان دکتر خوب لیپوساکشن در تهران، مطرح می باشند.

دکتر احمد علی رجب پور | قیمت لیپوساکشن شکم و پهلو

دکتر رفیع پرنیا

دکتر رفیع پرنیا، بهترین دکتر ساکشن در تهران و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک می باشند که از دانشگاه علوم پزشکی کرمان دریافت شده است. همچنین عضو انجمن جهانی جراحان پلاستیک نیز هستند. ایشان خدماتی همچون جراحی بینی، جراحی باسن، جراحی سینه، کاشت مو، جوانسازی پوست، جراحی شکم و لاغری با لیپوماتیک را انجام می دهند. شما می توانید قیمت لیپوساکشن شکم و پهلو را از این پزشک خوب دریافت کنید. پیش از هر اقدامی، در خصوص انجام جراحی های زیبایی، با ایشان مشورت نمایید.

دکتر رفیع پرنیا

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 2 =