جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین نوع لمینت در ایران - برندهای لمینت دندان - قیمت لمینت دندان

لمینت های دندان بسیار شبیه روکش های دندانی هستند. برخی از افراد می خواهند به جای روکش، از لمینت استفاده کنند. این نوع ترمیم دندان می تواند در مواد کامپوزیت یا پرسلن ارائه شود. برندهای لمینت دندان همیشه بهترین گزینه برای بهبود لبخند بوده است. دریافت بهترین نوع لمینت در ایران مزایای زیادی دارد. قرار دادن این پوسته های نازک و مناسب روی هر دندان می تواند هرگونه لکه یا تغییر رنگ را پنهان کند. اگر درمان‌های سفیدکننده دندان مؤثر نباشد، مردم اغلب به آنها متوسل می‌شوند. ضمن آنکه قیمت لمینت دندان نیز در این برندهای معتبر، ایده آل خواهد بود.

برندها و مارک های لمینت دندان در ایران

لکه های دندانی ناشی از فلوراید بیش از حد و داروهای تجویزی بیش از حد سخت و عمیق هستند. روش های معمولی سفید کردن دندان ها، دیگر نمی توانند لکه ها را پاک کنند. لمینت دندان می تواند کمک کننده باشد. لمینت های با رنگ روشن تر می توانند دندان ها را با لکه های عمیق بپوشانند. برندها و مارک های لمینت دندان در ایران که در اینجا معرفی شده اند، می تواند بهترین خدمات لمینت دندان را ارائه کنند و از بهترین برندهای لمینت می باشند.

بهترین نوع لمینت در ایران - برندهای لمینت دندان - قیمت لمینت دندان

لمینت برند ایمپرکس ایمکس:

از  برندهای لمینت دندان ، می توان به این نوع از لمینت با برند ویوانت اشاره نمود. مواد استفاده شده در این نوع از لمینت دندان، از استحکام خوبی برخوردار بوده و می تواند در اصلاح دندان و فرم دهی مناسب آن، مناسب باشد.این از بهترین نوع لمینت در ایران است که در مراکز درمان دهان و دندان معتبر مورد استفاده قرار می گیرد.

برند ونیر لمینت:

این برند لمینت که شرکت مک آن را تولید می نماید، از گرانترین مارک های لمینت در ایران است که دارای کاربردی موثر بوده و مزیت های بالایی را ایجاد می کند. این از برندهای لمینت دندان معتبر است که در بسیاری از کلینیک های لمینت مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید قیمت لمینت دندان از این برند را از مراکز معتبر دریافت کنید.

لمینت برند دوراتین:

از دیگر شرکت های معتبری که لمینت با استحکام و دوام مناسبی را عرضه می کند، شرکت ویتا می باشد که این لیمنت را که از بهترین نوع لمینت در ایران است از جنس پرسلین فشرده تهیه نموده و با قیمتی مناسب عرضه داشته است. مزیت های استفاده از این برندهای لمینت دندان باعث می شود تا بتوانید به سرعت، درمان کاملی را دریافت کنید.

لمینت برند سرک:

از دیگر شرکت هایی که بهترین نوع لمینت در ایران را عرضه می کند، شرکتسرک است که از معتبرترین شرکت هایی است که ساخت لمینت دندان را انجام داده و در بسیاری از کلینیک های معتبر، مورد استفاده قرار می گیرد. این لمینت در مدت کوتاهی آماده شده و با استفاده از طراحی سه بعدی ساخته می شود. از همین روست که دارای قیمت لمینت دندان گرانی در مقایسه با دیگر روش ها می باشد.

بهترین نوع لمینت در ایران - برندهای لمینت دندان - قیمت لمینت دندان

بهترین نوع لمینت

برخی از موقعیت ‌های غیرمنتظره منجر به شکستگی، ساییدگی یا شکستگی دندان‌ها می‌شوند. اینجاست که بهترین نوع لمینت در ایران می توانند یک راه حل سریع باشند. برندهای لمینت دندان ، با ارائه بهترین لمینت، می توانند تراشه یا هر نوع آسیبی را پنهان کنند. این ترمیم ها می توانند یک یا حتی چندین دندان را بهبود بخشند. در واقع، لمینت ساختاری است که از ترکیب دو یا چند لایه مواد با هم ایجاد می شود.

لمینت زمانی استفاده می شود که نیاز به افزایش رنگ دندان های لکه دار، ترمیم دندان های تیره و پوسیده باشد. آنها همچنین برای اصلاح فاصله بین دندان ها استفاده می شوند. بهترین نوع لمینت در ایران ، دندان های کمی چرخیده را صاف کرده و رفع مشکلات شکل دندان را به عهده دارند.

آنها می توانند راه حل های خوبی برای دندان های شکسته یا دندان هایی باشند که ساییده شده اند. دو نوع متداول از مواد مورد استفاده در برندهای لمینت دندان ، برای ساخت روکش دندان وجود دارد که عبارتند از:

روکش های چینی:

پرسلن رایج ترین ماده ای است که برای روکش ها استفاده می شود. آنها همرنگ دندان، همه کاره، کاملا سفارشی هستند و 10 تا 15 سال عمر می کنند. روکش های پرسلن در بهترین نوع لمینت در ایران ، از مواد سرامیکی ساخته شده اند و بهتر از ونیرهای کامپوزیت در برابر لکه مقاومت می کنند. مزیت اصلی این روش محافظه کارانه و کم تهاجمی بودن آن بود.

قبل از درمان ونیر پرسلن، دندانپزشک ساختار دندان سالم باقیمانده را 0.5 میلی متر یا بیشتر اصلاح می کند و شکل می دهد. سپس دندان طبیعی را با یک باندینگ و یک پوسته چینی جایگزین می کنند. اگر دندان دارای تغییر رنگ بسیار تیره باشد، ممکن است در برندهای لمینت دندان ، از مات استفاده شود. بیش از 15 رنگ مختلف چینی وجود دارد که بیمار می تواند از بین آنها انتخاب کند.

ونیرهای کامپوزیت:

ونیرهای رزین کامپوزیت، جایگزین زیبایی برای ونیرهای چینی هستند. آنها که از بهترین نوع لمینت در ایران هستند،از همان ماده ای ساخته شده اند که برای پرکردن حفره همرنگ دندان استفاده می شود. ونیرهای کامپوزیت کمی ارزانتر از ونیرهای چینی هستند. آنها معمولاً به سرعت ساخته می شوند.

روکش پالاتال (آنلای پالاتال):

این روکش ها معمولا برای ترمیم دندان های خلفی استفاده می شوند. با این حال، بهترین نوع لمینت در ایران بوده و نوع خاصی از آنله به شمار می آیند که برای ترمیم دندان های قدامی استفاده می شود. آنله های پالاتال که در برندهای لمینت دندان معتبری استفاده می شود، راه حلی عالی برای بازیابی تنها قسمت آسیب دیده هستند و بقیه دندان ها دست نخورده باقی می مانند.

لومینیرها:

لومینیرها نام تجاری روکش هایی هستند که بسیار نازک (0.2 میلی متر) و شفاف می باشند. آنها شکل و رنگ مینای طبیعی دندان را تکرار می کنند. لومینیرها در لیست بهترین نوع لمینت در ایران ، به قدری نازک هستند که نیازی به کوچک کردن یا ترمیم دندان ندارند. آنها می توانند بیش از 20 سال دوام داشته باشند.

قیمت انواع لمینت در ایران

لمینت های دندانی به خوبی قادر هستند تا دندان های نامرتب و ناهمواره را اصلاح کنند. اینها حتی می توانند دهانه ها و برآمدگی ها را درمان کنند. برش دادن مقدار کمی از مینای دندان به پوسته های نازک کمک می کند تا بهتر روی سطوح دندان بمانند که با دریافت قیمت انواع لمینت در ایران ، می توان از بهترین نوع لمینت در ایران بهره مند شد.

این ترمیم های دندانی می توانند با رنگ طبیعی دندان مطابقت داشته باشند. استفاده از بهترین برندهای لمینت دندان به آنها اجازه می دهد تا بدون هیچ مشکلی در دهان سازگار شوند. بیماران حتی می توانند سطح سفیدی را انتخاب کنند. ضمن آنکه اثرات لمینت دندان دائمی است. از همین روست که قیمت لمینت دندان کاملا مقرون به صرفه خواهد بود.

بهترین نوع لمینت در ایران - برندهای لمینت دندان - قیمت لمینت دندان

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 4 =