جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر فشار خون در تهران | دکتر متخصص خوب فشار خون در تهران

از جمله مشکلاتی که امروزه بسیاری از افراد با آن روبرو هستند، فشار خون است که برای رویارویی با آن، نیاز به بهترین دکتر فشار خون در تهران دارند. این افراد که عمدتا با بیماریهای قلبی نیز مواجه هستند، با بهره مندی از تشخیص و درمان های دکتر متخصص خوب فشار خون در تهران ، می توانند عوارض این بیماری را رفع کرده و تعادل بدن را به حال عادی بازگردانند. اگر می خواهید بدانید که برای فشار خون به چه متخصصی مراجعه کنیم ؟ این لیست از بهترین پزشکان را مرور نمایید.

برترین دکتر فشار خون تهران

دکتر سید شاهرخ تقوی

دکتر سید شاهرخ تقوی، بهترین دکتر فشار خون در تهران می باشند که دارای فوق تخصص قلب و عروق از دانشگاه علوم پزشکی ایران بوده و دارای بورد تخصصی در این زمینه می باشند. ایشان خدمات ارزشمندی را در زمینه آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی از راه عروق دست، معالجه ی فشارخون های مقاوم به درما، بازگشایی ( آنژیوپلاستی )عروق کرونری قلب و محیطی در هر اندام مربوط به آن، بدون انجام دادن عمل قلب باز به وسیله عروق دست و پا ، توسط استنت (فنر) و بالون، معالجه کردن همزمان بیماری های داخلی و مشاوره و تصمیم نهایی، پیش از هرگونه آنژیوگرافی و جراحی قلب باز را به عنوان دکتر متخصص خوب فشار خون در تهران ارائه می نمایند.

دکتر سید شاهرخ تقوی | بهترین دکتر فشار خون در تهران

دکتر سید رضا سیدی

دكتر سيدرضا سيدی دکتر متخصص خوب فشار خون در تهران است که تخصص بیماری داخلی خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت نموده و فوق تخصصی قلب و عروق را در دانشگاه تهران اخذ نمودند. ایشان به عنوان بهترین دکتر فشار خون در تهران ، خدمات ارزشمندی همچون هولتر ۴۸-۲۴ ساعته فشار خون، هولتر ۷۲-۲۴ ساعته نوار قلب، درمان کردن فشار خون، درمان دریچه های قلب، تشخیص و درمان آریتمی، نوار قلب، تست ورزش، انجام اکوکاردیوگرافی پیش رفته زنگی، انجام آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی (تعبیه استنت و بالون)، بازگشایی (آنژیوپلاستی) کردن عروق کرونری قلب و محیطی، اصلاح سوراخ های قلبی بدون جراحی، درمان بیماری های مادرزادی قلب را ارائه می نمایند.

دکتر سید رضا سیدی | دکتر متخصص خوب فشار خون در تهران

دکتر مریم طهماسبی

دکتر مریم طهماسبی، به عنوان دکتر متخصص خوب فشار خون در تهران و متخصص قلب و عروق و واریس مطرح بوده که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و دارای بورد تخصصی قلب و عروق می باشند. ایشان که عضو انجمن آترواسکلروز ایران و عضو انجمن قلب و عروق آمریکا و اروپا هستند، خدماتی همچون مشاوره قلب و مشاوره قلب قبل از عمل جراحی، نوار قلب، اکوکاردیگرافی رنگی قلب، تست ورزش، آنژیوگرافی، درمان فشارخون و چربی خون و درمان واریس را در برنامه دارند.

دکتر مریم طهماسبی | دکتر متخصص خوب فشار خون در تهران

دکتر محمد نوری زاده

دکتر محمد نوری زاده، یکی از پزشکان حاذق است که دارای بورد تخصصی قلب و عروق بوده و بهترین دکتر فشار خون در تهران می باشند. ایشان در زمینه تحقیقات قلبی در امریکا فعالیت داشته و عضو بنیاد ملی نخبگان ایران می باشند. ایشان که دکتر متخصص خوب فشار خون در تهران هستند، خدماتی همچون نوار قلب و تست ورزش، تشخیص دادن و درمان کردن بیماری های عروق قلب و اندام ها، بازگشایی (آنژیوپلاستی) کردن عروق کرونری، درمان کردن فشار خون بالا و پایین، انژیو گرافی از طریق دست، اصلاح سوراخ های قلبی بدون جراحی، تشخیص دادن و درمان کردن بیماری های دریچه ای و اکوکاردیوگرافی را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر محمد نوری زاده

دکتر عبدالوهاب برادران

دکتر عبدالوهاب برادران، بهترین دکتر فشار خون در تهران می باشند که دارای بورد تخصصی کشور در خصوص قلب و عروق از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و پزشک خوب در این زمینه محصوب می شوند. ایشان خدماتی همچون آنژیوگرافی عروق کرونر و اندام ها، آنژیوپلاستی کرونر و اندام ها با بهترین برند های استنت دنیا، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی از رگ دست، اصلاح سوراخ های قلبی بدون جراحی، اصلاح اخلالات مادرزادی بدون عمل، درمان واریس با اسکلروتراپی و لیزر، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب، تست ورزش، هولتر ۲۴ ساعته فشارخون برای تشخیص و درمان دقیق بیماری فشارخون، تشخیص و درمان فشارخون، تشخیص و درمان بیماریهای دریچه ای و عروق قلب و اندام ها را ارائه می کنند.

دکتر عبدالوهاب برادران

دکتر رضا صابری همدانی

دکتر رضا صابری همدانی، بهترین دکتر فشار خون در تهران محسوب می شوند. ایشان که تخصص قلب و عروق خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت نموده اند، به عنوان دکتر متخصص خوب فشار خون در تهران ، خدماتی همچون آنژیوگرافی، اکو، نوار قلب، درمان واریس، تنظیم فشار خون، آنژیوپلاستی و تست ورزش را به همراه مشاوره های لازم در این خصوص، به بیماران خود ارائه می نمایند.

دکتر رضا صابری همدانی | بهترین دکتر فشار خون در تهران

دکتر پرگل نوروزی

دکتر پرگل نوروزی، دکتر متخصص خوب فشار خون در تهران می باشند که بورد تخصصی قلب عروق خود را در سال 1392 از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و عضو انجمن قلب اروپا می باشند. ایشان به عنوان پزشک خوب در این زمینه، خدماتی همچون تست ورزش، هولتر مانیتورینگ نوار قلب و فشار خون، انجام دادن آنژیوگرافی عروق، انجام نوار قلب و اکوکاردیوگرافی را ارائه می نمایند. می توانید در این خصوص، راهنمایی های لازم را از ایشان دریافت کنید.

دکتر پرگل نوروزی | دکتر متخصص خوب فشار خون در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفت =