جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین مراکز کامپوزیت دندان در شمال تهران | مارک کامپوزیت دندان | قیمت بهترین کامپوزیت دندان

اگر در یکی از دندان ‌های شما حفره ایجاد شده است، یک دندانپزشک، احتمالاً توصیه می ‌کند که در اسرع وقت برای جلوگیری از عفونت و استحکام بخشیدن به دندان ‌تان، کامپوزیت دندان را انجام دهید. در بهترین مراکز کامپوزیت دندان در شمال تهران انواع مختلفی از مواد برای ترمیم دندان استفاده می شود، اما رایج ترین انواع پرکننده ها آمالگام و کامپوزیت هستند. بهترین مارک کامپوزیت دندان به دلیل ترکیبی از ظاهر و دوام، محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. می توانید نزد بهترین دندانپزشک زیبایی دندان در شمال تهران که در اینجا معرفی کرده ایم، قیمت بهترین کامپوزیت دندان را دریافت کنید.

بهترین کامپوزیت دندان

کلینیک دکتر علی فیلسوفی

در این کلینیک که به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی دندان در شمال تهران مطرح است، خدماتی همچون ترمیم دندان، لمینت دندان، کامپوزیت و طراحی لبخند و فیسینگ انجام می شود که با استفاده از بهترین مارک کامپوزیت دندان انجام شده و بهترین کیفیت و دوام بالا را به همراه دارد. این مرکز را می توان به عنوان بهترین مراکز کامپوزیت دندان در شمال تهران برشمرد.

کلینیک دکتر علی فیلسوفی | بهترین دندانپزشک زیبایی دندان در شمال تهران

مرکز دندانپزشکی دکتر مسعود صانعی

در این مرکز پیشرفته و مدرن، برای انجام خدماتی شایسته در زمینه کامپوزیت و طراحی لبخند، از پزشکانی برجسته استفاده شده و در سطحی ممتاز مدیریت می شود تا نهایت رضایت مندی را از مشتریان دریافت نماید. از همین روست که از بهترین دندانپزشک زیبایی دندان در شمال تهران استفاده شده و همواره بهترین مارک کامپوزیت دندان مورد استفاده قرار می گیرد.

مرکز دندانپزشکی دکتر مسعود صانعی | بهترین دندانپزشک زیبایی دندان در شمال تهران

کلینیک دکتر فریبا متوسلیان

این مرکز از بهترین مراکز کامپوزیت دندان در شمال تهران به شمار می آید که دارای بهترین دکتر کامپوزیت در این منطقه است. به سادگی می توانید قیمت بهترین کامپوزیت دندان را در شرایطی مقرون به صرفه و با دریافت خدماتی برجسته و عالی، دریافت کنید. این مرکز با استفاده از بهترین مارک کامپوزیت دندان ، رضایت مندی بالایی از مشتریان خود دریافت کرده است.

کلینیک دکتر فریبا متوسلیان | قیمت بهترین کامپوزیت دندان

مرکز دندانپزشکی دکتر مریم حوری زاد

در این مرکز که از بهترین دندانپزشک زیبایی دندان در شمال تهران بهره می برد، محیطی آرام و استریل را جهت رفاه حال مشتریان خود فراهم کرده و با بهره مندی از تجهیزاتی پیشرفته و بهترین برندهای کامپوزیت، خدمات زیبایی در سطح ممتاز را در کیفیت و دوام بالایی عرضه می نماید. از همین روست که می توان آن را به عنوان بهترین مراکز کامپوزیت دندان در شمال تهران برشمرد.

کلینیک دکتر نرگس پناهنده

در کلینیک دکتر نرگس پناهنده، می توانید بهترین خدمات کامپوزیت، لمینت و ایمپلنت را دریافت کنید. در این مرکز، از بهترین مارک کامپوزیت دندان برای رضایت بالای مشتریان استفاده شده و تجهیزات و دستگاه هایی مجهز و استریل به کار گرفته می شود. این دندانپزشکی معتبر، در لیست بهترین مراکز کامپوزیت دندان در شمال تهران قرار دارد.

کلینیک دکتر نرگس پناهنده|بهترین مراکز کامپوزیت دندان در شمال تهران

مرکز دندانپزشکی دکتر شبنم شریفی میلانی

این یکی دیگر از مراکز زیبایی دندان است که از بهترین دندانپزشک زیبایی دندان در شمال تهران بهره می برد. در این مرکز، تمامی پزشکان از فارغ التحصیلان برجسته دانشگاه های برتر بوده و در حرفه خود، بهترین هستند. ضمن آنکه همواره از تجهیزاتی پیشرفته و بهترین مارک کامپوزیت دندان برای انجام خدمات استفاده می شود.

مرکز دندانپزشکی دکتر شبنم شریفی میلانی | بهترین مارک کامپوزیت دندان

کلینیک دکتر الهام معصومی

به راحتی می توانید در این مرکز به عنوان بهترین مراکز کامپوزیت دندان در شمال تهران ، خدماتی همچون عصب کشی، ترمیم دندان، کشیدن دندان و کامپوزیت و لمینت را دریافت کنید. این یکی از معتبرترین مراکز زیبایی در شمال تهران است که از بهترین تجهیزات برای خدمات خود بهره می برد. ضمن آنکه با مدیریت دکتر الهام معصومی به عنوان دکتر خوب کامپوزیت هدایت می شود.

مرکز دندانپزشکی دکتر شبنم شریفی میلانی | بهترین مارک کامپوزیت دندان

مرکز دندانپزشکی دکتر مونا نوروزی

این مرکز که از بهترین دندانپزشک زیبایی دندان در شمال تهران بهره می برد، خدماتی همچون کامپوزیت، لمینت و دیگر روش های زیبایی را در کیفیتی عالی ارائه می نماید. استفاده از بهترین مارک کامپوزیت دندان یکی از مزیت های این مرکز است که آن را در لیست بهترین مراکز کامپوزیت دندان در شمال تهران قرار داده است.

مرکز دندانپزشکی دکتر مونا نوروزی | دکتر خوب کامپوزیت

قیمت ونیر کامپوزیت دندان در شمال تهران

از جمله عواملی که در قیمت ونیر کامپوزیت دندان موثر است، دستمزد دندانپزشک، تجربه متخصص کامپوزیت و محل مطب می باشد. همچنین کیفیت و نوع برند می تواند در این هزینه ها، موثر باشد. از همین روست که قیمت های مختلفی را از مراکز کامپوزیت در تهران دریافت خواهید کرد. اما در راستای تحقیقات انجام شده توسط گروه فوروب، می توان در میان بهترین برند هایی هایی که استفاده می شوند، برای تعداد واحد کامپوزیت دندان، به مبالغ ذیل اشاره نمود:

کامپوزیت سوئيسی: بین 14.000.000 ریال تا 25.000.000 ریال.

کامپوزیت آلمانی: بین 9.000.000 ریال تا 14.000.000 ریال.

کامپوزیت ژاپن: بین 9.000.000 ریال تا 18.000.000 ریال.

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =