جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
مطب دندانپزشکان فرمانیه تهران – بهترین دکتر ونیر کامپوزیت فرمانیه –

اگر به دنبال بهترین دکتر ونیر کامپوزیت فرمانیه هستید و انتظار دارید تا خدمات زیبایی دندان را در بهترین شرایط یک کلینیک دریافت کنید، می توانید لیستی از بهترین مراکز کامپوزیت دندان در منطقه فرمانیه تهران را در اینجا دنبال نمایید. با توجه به اینکه حساسیت استفاده از مواد اولیه از مارکی معتبر و مرغوب در کامپوزیت دندان مهم است. می توانید مشورت لازم را از پزشک متخصص کامپوزیت در فرمانیه تهران دریافت کنید. این مراکز معرفی شده، از بهترین مطب دندانپزشکان فرمانیه تهران به شمار می آیند که خدماتی با قیمت مناسب و کیفیت ممتاز را ارائه می کنند.

بهترین مراکز کامپوزیت دندان در منطقه فرمانیه تهران

کلینیک دکتر پریسا فکور

از جمله مراکز معتبر و شناخته شده در میان مطب دندانپزشکان فرمانیه تهران ، می توان به این کلینیک اشاره نموده که با مدیریت عالی، تجهیزات مناسب و مواد اولیه ممتاز همراه بوده و به بهترین مراکز کامپوزیت دندان در منطقه فرمانیه تهران شناخته می شود. خانم دکتر پریسا فکور، به عنوان پزشک متخصص کامپوزیت در فرمانیه تهران ، خدمات کامپوزیت را با تکیه بر دانش روز دنیا، به مشتریان خود ارائه می نماید.

کلینیک دکتر پریسا فکور |مطب دندانپزشکان فرمانیه تهران |پزشک متخصص کامپوزیت در فرمانیه تهران

مرکز دندانپزشکی دکتر بهنام شکیبایی مقدم

این مرکز دندانپزشکی که بهترین دکتر ونیر کامپوزیت فرمانیه را در اختیار دارد، می تواند خدمات کامپوزیت، لمینت و ایمپلنت را با استفاده از مواد اولیه ای از بهترین مارک های معتبر جهانی انجام داده و به عنوان پزشک خوب کامپوزیت، رضایت مندی مشتریان را کسب نماید. این از بهترین مراکز کامپوزیت دندان در منطقه فرمانیه تهران است که می توانید با قیمتی مناسب، خدمات کامپوزیت را دریافت کنید.

مرکز دندانپزشکی دکتر بهنام شکیبایی مقدم|بهترین دکتر ونیر کامپوزیت فرمانیه |پزشک خوب

کلینیک دکتر مرجان سلیمان

این کلینیک مجهز و پیشرفته از خدماتی ممتاز بهره می برد، خانم دکتر مرجان سلیمان، پزشک متخصص کامپوزیت در فرمانیه تهران است که دوره تکمیلی تخصصی زیبایی خود را از دانشگاه نیویورک NYU دریافت نموده و خدمات زیبایی دندان از جمله لمینت، ایمپلنت، درمان مجدد ریشه و کامپوزیت را با کیفیت بالا ارائه می کند. در واقع باید گفت که این از بهترین مراکز کامپوزیت دندان در منطقه فرمانیه تهران است.

کلینیک دکتر مرجان سلیمان|پزشک متخصص کامپوزیت در فرمانیه تهران

کلینیک دندانپزشکی تهران اسمایل

می توانید خدمات زیبایی دندان را از این مرکز دندانپزشکی دریافت کنید. این مرکز، از بهترین دکتر ونیر کامپوزیت فرمانیه بهره مند بوده و از مواد درجه یک و مارک کامپوزیت استفاده می کند تا بتواند نام و اعتبار بالایی را که در این خصوص کسب نموده است، تداوم بخشد. از همین روست که آن را پزشک متخصص کامپوزیت در فرمانیه تهران دانسته و بهترین مرکز کامپوزیت این منطقه می نامند.

کلینیک دندانپزشکی تهران اسمایل|بهترین دکتر ونیر کامپوزیت فرمانیه |پزشک متخصص کامپوزیت در فرمانیه تهران

کلینیک دندانپزشکی آمیس

از دیگر مراکز دندانپزشکی که در لیست بهترین مراکز کامپوزیت دندان در منطقه فرمانیه تهران است، این کلینیک می باشد که مجهز به تجهیزات پیشرفته و بهداشتی بوده و خدماتی همچون کامپوزیت، لمینت و ایمپلنت دندان را به مشتریان خود در سطحی ممتاز ارائه می کند.

کلینیک دندانپزشکی آمیس|بهترین مراکز کامپوزیت دندان در منطقه فرمانیه تهران

كلينيک دندانپزشکی دكتر مهران امینی

از دیگر مطب دندانپزشکان فرمانیه تهران که نام و اعتبار بالایی را در این منطقه به خود اختصاص داده است، این کلینیک است که به دلیل برخورداری از پزشک متخصص کامپوزیت در فرمانیه تهران ، خدماتی حرفه ای در زمینه کامپوزیت را ارائه کرده و به عنوان بهترین دکتر ونیر کامپوزیت فرمانیه ، در خصوص ارائه بهترین خدمات به مشتریان، نهایت دقت و توجه را داشته است.

كلينيک دندانپزشکی دكتر مهران امینی|مطب دندانپزشکان فرمانیه تهران |پزشک متخصص کامپوزیت در فرمانیه تهران |بهترین دکتر ونیر کامپوزیت فرمانیه

کلینیک دندانپزشکی ملورین

برای آنکه بتوانید خدمات کامپوزیت را از یک دکتر خوب دریافت کنید، لازم است که نگاهی دقیق به لیست بهترین مراکز کامپوزیت دندان در منطقه فرمانیه تهران بیندازید. در این کلینیک که از  بهترین دکتر ونیر کامپوزیت فرمانیه بهره می برد، می توانید کامپوزیتی با مواد اولیه درجه یک از مارک های معتبر جهانی را در بهترین قیمت، دریافت کنید.

کلینیک دندانپزشکی ملورین|بهترین دکتر ونیر کامپوزیت فرمانیه

کلینیک دندانپزشکی ایزد کیهانی

این کلینیک نیز از جمله مطب دندانپزشکان فرمانیه تهران است که خدماتی ممتاز را با بهترین تجهیزات و دانش روز دنیا در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این که مجهز به مواد اولیه برندهای شناخته شده دنیا می باشد، از تخصص پزشک متخصص کامپوزیت در فرمانیه تهران نیز بهره برده و اعتبار قابل توجهی در این منطقه کسب نموده است.

کلینیک دندانپزشکی ایزد کیهانی|پزشک متخصص کامپوزیت در فرمانیه تهران |مطب دندانپزشکان فرمانیه تهران

قیمت ونیر کامپوزیت دندان در فرمانیه تهران

از جمله عواملی که در قیمت ونیر کامپوزیت دندان موثر است، دستمزد دندانپزشک، تجربه متخصص کامپوزیت و محل مطب می باشد. همچنین کیفیت و نوع برند می تواند در این هزینه ها، موثر باشد. از همین روست که قیمت های مختلفی را از مراکز کامپوزیت در تهران دریافت خواهید کرد. اما در راستای تحقیقات انجام شده توسط گروه فوروب، می توان در میان بهترین برند هایی هایی که استفاده می شوند، برای تعداد واحد کامپوزیت دندان، به مبالغ ذیل اشاره نمود:

کامپوزیت سوئيسی: بین 14.000.000 ریال تا 25.000.000 ریال.

کامپوزیت آلمانی: بین 9.000.000 ریال تا 14.000.000 ریال.

کامپوزیت ژاپن: بین 9.000.000 ریال تا 18.000.000 ریال.

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − یک =