جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر قرنیه چشم در تهران | فوق تخصص قرنیه خوب در تهران | متخصص قوز قرنیه | بهترین دکتر پیوند قرنیه

انتخاب یک چشم پزشک خوب برای درمان مسائل چشم، می تواند یک امر ضروری باشد. بهترین دکتر قرنیه چشم در تهران ، با بررسی عواملی همچون نداشتن خواب کافی و استفاده زیاد از رایانه و دیگر عوامل، برای درمان چشم اقدام خواهد نمود. در برخی از موارد استفاده از تجربه فوق تخصص قرنیه خوب در تهران نیاز است. می توانید از متخصص قوز قرنیه کمک گرفته و برای درمان خود، برنامه ریزی کنید. در اینجا بهترین دکتر پیوند قرنیه نیز معرفی شده است.

برترین دکتر قرنیه چشم تهران

دکتر قاسم فخرایی

دکتر قاسم فخرایی، یکی از بهترین دکتر قرنیه چشم درتهران است که تحصیلات خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران  گذرانده و در معتبرترین بیمارستان های چشم مشغول به کار می باشد. ایشان که خدمات جراحی گلوکوم، جراحی عیوب انکساری و جراحی کاتاراکت را انجام می دهند، به عنوان بهترین دکتر پیوند قرنیه مطرح بوده و خدمات درمان بیماری چشم را در سطوح مختلف و در بهترین کیفیت ارائه کرده و جراحی های موفقی را پشت سرگذرانده اند.

دکتر قاسم فخرایی | بهترین دکتر قرنیه چشم درتهران

دکتر رضا همتی

دکتر رضا همتی، فوق تخصص قرنیه خوب در تهران است که از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شده و فلوشیپ قرنیه را از این دانشگاه دریافت نموده است. همچنین ایشان عضو فعال انجمن جراحان کاتاراکت و بیماری های رفرکتیو اروپا و عضو آکادمی چشم پزشکان آمریکا می باشد. ایشان متخصص قوز قرنیه بوده و خدماتی همچون عمل لیزیک، لازک، پی ار کی، فمتو لیزیک، فمتو اسمایل، زیبایی پلک (بدون جراحی)، خدمات عینک، لنز را در برنامه درمانی خود دارند.

دکتر رضا همتی | فوق تخصص قرنیه خوب در تهران

دکتر مصطفی نادری

دکتر مصطفی نادری، فوق تخصص قرنیه خوب در تهران می باشند که از دانشگاه علوم پزشكی تهران فارغ التحصیل شده و عضو هيئت علمی دانشگاه می باشد. ایشان که فلوشيپ قرنيه از دانشگاه علوم پزشكی را در حوزه لیزیک دارند، خدمات برجسته ای را در درمان های چشم به ویژه قرنیه داشته و به عنوان بهترین دکتر پیوند قرنیه جراحی های بسیاری را در معتبرترین بیمارستان های کشور، داشته اند.

دکتر مصطفی نادری | فوق تخصص قرنیه خوب در تهران

دکتر حمیدرضا ترابی

دکتر حمیدرضا ترابی، یکی از بهترین دکتر قرنیه چشم درتهران و بهترین جراحان چشم می باشد که در بیمارستان فوق تخصصی بینا در تهران فعالیت می نمایند. ایشان خدمات ارزشمندی را در حوزه فوق تخصص جراحی شبکیه و لیزر درمانی(ویتره و رتین)، جراحی لازک، لیزیک، فمتولیزیک، جراحی شبکیه و درمان قرنیه به عنوان متخصص قوز قرنیه ، دارند. می توانید مشاوره های درمانی را از این پزشک خوب دریافت کنید.

دکتر حمیدرضا ترابی | متخصص قوز قرنیه

دکتر محمدطاهر رجبی

دکتر محمدطاهر رجبی، فوق تخصص قرنیه خوب در تهران می باشند که به عنوان جراح خوب در ایران شناخته شده و مدارک خود را از دانشگاه های معتبر آمریکا کرده و با سابقه علمی خود، موفقیت های بسیاری را در جراحی تخصصی چشم داشته و جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم و ترمیم حدقه و کاسه چشم را به عنوان بهترین دکتر پیوند قرنیه ارائه می نمایند.

دکتر محمدطاهر رجبی

بیشتر بخوانید : بهترین دکتر کتف و شانه

دکتر مصطفی مافی

دکتر مصطفی مافی، یکی از بهترین دکتر قرنیه چشم درتهران است که دارای رتبه پنجم چشم پزشکی کشور بوده و تخصص چشم خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده است. ایشان به عنوان متخصص قوز قرنیه ، خدماتی ارزشمند در درمان بیماران خود ارائه کرده و به عنوان بهترین جراح و متخصص چشم مطرح می باشند که دارای فلوشیپ شبکیه و لیزر و فوق تخصص شبکیه نیز می باشند.

دکتر مصطفی مافی

دکتر محمد زارعی

دکتر محمد زارعی، فوق تخصص قرنیه خوب در تهران هستند که در بیمارستان فوق تخصصی فارابی فعالیت داشته و به عنوان متخصص چشم و فوق تخصص فوق تخصص شبکیه و لیزر، تشخیص و درمان بیماریهای شبکیه، آب مروارید، انواع لیزرهای چشمی، لیزیک، لازک، بیماریهای التهابی چشم و یووییت،  تزریقات چشمی، جراحی های پلک و مجاری اشکی و بهترین دکتر پیوند قرنیه شناخته می شوند.

دکتر محمد زارعی | بهترین دکتر پیوند قرنیه

دکتر مرجان مازوچی

دکتر مرجان مازوچی، یکی از بهترین دکتر قرنیه چشم درتهران است که تخصص بیماری های قرنیه از دانشگاه تهران و فوق تخصص قرنیه از دانشگاه شهید بهشتی می باشند و خدماتی در زمینه معاینات و تشخیص و درمان بیماری های چشمی، بیماری های قرنیه، جراحی آب مروارید، کاشت انواع لنزهای داخل چشمی، جراحی های لیزری، حذف عینک، لازک، لیزیک، فمتولیزیک، اسمایل، انواع پیوندهای قرنیه و جراحی های زیبایی پلک را به عنوان متخصص قوز قرنیه به بیماران خود ارائه می نمایند.

دکتر مرجان مازوچی | متخصص قوز قرنیه

دکتر حامد قاسمی

دکتر حامد قاسمی، فوق تخصص قرنیه خوب در تهران بوده که متخصص خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده و عضوهیات علمی و دانشیار دانشگاه تهران و عضو هیات مدیره انجمن چشم پزشکی ایران بوده و فوق تخصص پیوند سلول های بنیادی و پیوند قرنیه را دارد. ایشان که بهترین دکتر پیوند قرنیه خدماتی همچون درمان بیماری های سطح چشم، درمان سوختگی های حرارتی وشیمیایی چشم، لیزیک لازک اسمایل لیزر، عمل زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) و مجاری اشکی، کراتوکونوس یا  قوزقرنیه، -کراس لینک (CXL) و لیزر را در برنامه درمانی خود دارند. می توانید مشاوره های درمانی مناسب را از این پزشک خوب چشم دریافت کنید.

دکتر حامد قاسمی | فوق تخصص قرنیه خوب در تهران

دکتر مهدیه عظیمی زاده

دکتر مهدیه عظیمی زاده، مدرک فلوشیپ ویتره و رتین داشته و از بهترین دکتر قرنیه چشم درتهران می باشد. ایشان به عنوان یکی از پزشکان مطرح در ارائه خدمات چشم پزشکی بوده و جراحی های زیادی را در این حوزه با موفقیت گذرانده است. از جمله خدمات ایشان می توان به حذف عینک باروشهای پیشرفته لازک، لیزیک، فمتولیزیک، فمتواسمایل، جراحی آب مروارید با روشهای فوق پیشرفته، فمتوکاتاراکت، جراحی های شبکیه، درمان کندگی شبکیه وخونریزی های ویتره وشبکیه، جراحی زیبایی پلک، بلفاروپلاستی، لیزرهای شبکیه را به عنوان متخصص قوز قرنیه ارائه می نمایند.

دکتر مهدیه عظیمی زاده

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =