جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در تهران | بهترین دکتر فیلر بینی در تهران | دکتر تزریق آنزیم کوچک کننده بینی | دکتر خوب فیلر بینی

اگر به دنبال بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در تهران هستید، می توانید در این لیست تهیه شده از دکتر خوب فیلر بینی بهره برده و از طریق روش های زیباسازی موفق در کشور، به اصلاح فرم بینی خود دست یابید. بهترین دکتر فیلر بینی در تهران ، با بررسی بینی شما، مطابق با تخصص خود و تجربه کسب شده اقدام می نماید. دکتر تزریق آنزیم کوچک کننده بینی ، به راحتی فرم بینی را تغییر داده و اصلاح می نماید.

برترین دکتر اصلاح فرم بینی تهران

دکتر سید رضا عبدالمطلبی

دکتر سید رضا عبدالمطلبی، بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در تهران می باشد که در حوزه زیبایی به ویژه بینی فعالیت های ویژه ای داشته و بدون جراحی با روش رینوپلاستی، برای اصلاح فرم بینی اقدام نموده و موفقیت های زیادی را در این حوزه کسب نموده است. از دیگر خدمات دکتر خوب فیلر بینی ، اصلاح قوز بینی، اصلاح انحراف تیغه بینی، اصلاح پهنی تیغه بینی، فرورفتگی ها و ناهمواری های بینی، اصلاح فرم نوک بینی، اصلاح قوس بینی، اصلاح عوارض عمل های جراحی بینی، اصلاح افتادگی بینی و لیفت بینی می باشد، ضمن آنکه ایشان مدرس فیلد زیبایی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی نیز می باشند.

دکتر سید رضا عبدالمطلبی | بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در تهران

دکتر ندا پژوهی

دکتر ندا پژوهی، بهترین دکتر فیلر بینی در تهران است که از متد طبیعی و روسی بهره برده و به صورت تخصصی روی فرم دهی، مدلینگ و زاویه سازی و اصلاح فرم بینی اقدام نموده و خدمات زیبایی فوق العاده ای را به مراجعان خود ارائه می نماید. از دیگر خدمات این دکتر تزریق آنزیم کوچک کننده بینی می توان به ژل لب، زاویه سازی فک، فیلر بینی، ژل زیر چشم، ژل خط خنده و موارد مشابه اشاره نمود. در صورتی که تصمیم دارید از خدمات زیبایی این پزشک خوب بهره مند شوید، می توانید پیش از هر اقدامی برای مشاوره مراجعه کرده و با نظر ایشان، بهترین تغییر را در ظاهر خود ایجاد کنید.

دکتر ندا پژوهی | بهترین دکتر فیلر بینی در تهران

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی،  بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند که به عنوان یکی از موفق ترین جراحان پلاستیک مطرح بوده و در کلینیک خود، خدمات برجسته ای در خصوص استفاده از تکنیک های روز دنیا ارائه داده و به عنوان دکتر خوب فیلر بینی ، خدماتی همچون اصلاح انحراف تیغه و رفع قوز بینی، اصلاح پهنی تیغه بینی و اصلاح فرم نوک بینی را به مراجعان ارائه می نمایند. می توانید مشاوره های زیبایی را پیش از هر اقدامی، از ایشان دریافت کنید.

دکتر آرش نجف بیگی | دکتر خوب فیلر بینی

دکتر احمد علی رجب پور

 دکتر احمد علی رجب پور، که یکی از بهترین دکتر فیلر بینی در تهران است، بورد تخصصی خود را در سال 93 دریافت نموده و عضو بنیاد ملی نخبگان ایران و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد که جراحی های زیبایی را به همراه خدمات بدون جراحی، به عنوان دکتر تزریق آنزیم کوچک کننده بینی ارائه کرده است. می توانید در خصوص، جراحی زیبایی بینی و اصلاح راه هوایی، جراحی زیبایی پلک، گوش، لیفت سینه، پروتز سینه و زیبایی شکم را به همراه جراحی ترمیمی را از ایشان بخواهید.

دکتر احمد علی رجب پور | دکتر تزریق آنزیم کوچک کننده بینی

دکتر رضا چایچیان

 دکتر رضا چایچیان، از دیگر پزشکان مطرح و متخصص گوش، حلق و بینی و به ویژه جراحی پلاستیک صورت هستند که بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در تهران شناخته شده و در خصوص زیبایی بدون جراحی، فعالیت های زیادی را انجام داده اند. ایشان همچنین جراح بینی گوشتی و استخوانی، اصلاح فرم بینی، رینوپلاستی، بلفاروپلاستی، جراحی چانه، لیفت پیشانی و ابرو را در برنامه فعالیت های زیبایی خود داشته و به عنوان دکتر خوب فیلر بینی ، مشاوره های لازم را به مراجعان خود ارائه می نمایند.

دکتر رضا چایچیان

دکتر فهیمه مطلبی

دکتر فهیمه مطلبی، یکی از بهترین دکتر فیلر بینی در تهران و متخصص پوست و زیبایی می باشند که تحصیلات خود را در دانشکده پزشکی تهران گذرانده و عضو انجمن جراحان ایران هستند، ایشان که به عنوان دکتر تزریق آنزیم کوچک کننده بینی فعالیت دارند، خدماتی همچون میکرودرم ابریژن، لایه برداری پوست، جوانسازی با روش هایی مانند لیزر، پی آر پی، مزوتراپی، میکرودرم ابریژن، میکرونیدلینگ، رفع ترک های پوستی، از بین بردن کک و مک و لک های پوست، بوتاکس، افزایش رشد موها، کنترل و درمان ریزش موی سر و تقویت موی سر، لاغری با دستگاه کرایو نسل جدید، حذف قطعی چربی موضعی شکم، پهلو، ران و بازوها با دستگاه، کرایولیپولیز، ماساژ لاغری و درمانی و اصلاح فرم بینی را در برنامه دارند.

دکتر فهیمه مطلبی

دکتر کاظم اردکانیان

دکتر کاظم اردکانیان، بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در تهران می باشند که تحصیلات خود را در دانشگاه تهران به اتمام رسانیده و دوره تخصصی جراحی پلاستیک را در آمریکا گذرانده اند. ایشان دوره تخصصی رینوپلاستی روش بدون جراحی و همان تزریق آنزیم برای کوچک کردن بینی و کاهش غشای غضروفی در بینی را در آمریکا گذرانده و خدمات ارزشمندی را در تزریق فیلر، تزریق آنزیم کوچک کننده بافت و حذف بافت چربی، پلاسما جت، تزریق 3 نقطه، لیفت با نخ، کربوکسی تراپی، کرایولیپولیز، میکرونیدلینگ، پاک ‌کردن ‌تاتو، هایفوتراپی، رینوپلاستی بدون جراحی، لیفت صورت، جراحی افتادگی پلک، جراحی گوش، جمع کردن پره های بینی، لیفت ابرو و لیفت دائمی بینی باز را به عنوان دکتر خوب فیلر بینی عرضه می نمایند.

دکتر کاظم اردکانیان | بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 3 =