جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بهترین دکتر متخصص زوج درمانی در تهران | پزشک زوج درمانگر خوب

یکی از موارد ضروری که می بایست میان زوج ها به آن توجه زیادی شود، زوج درمانی است که بهترین دکتر زوج درمانی در تهران ، با استفاده از روش های روان شناختی و تکنیک های متفاوتی بر اساس شرایط هر زوج، برنامه ها و تکالیف متنوعی را منظور می کند تا بتواند به عنوان متخصص زوج درمانی و درمانگر خوب در تهران ، خدماتی شایسته را به آن ها داده و در دوام و آرامش بالاتر زندگی مشترک، کم موثر داشته باشد. بهترین دکتر زوج درمانگر در تهران در اینجا معرفی شده است تا آموزش کامل را دریافت کنید.

برترین دکتر زوج درمانی تهران

دکتر لیلا دشتکی

دکتر لیلا دشتکی، که دکتر زوج درمانی در تهران بوده و عضو انجمن زوج درمانی در کانادا می باشد، به عنوان یکی از بهترین دکتر های زوج درمانی در تهران شناخته شده و خدماتی در درمان اختلالات روانپزشکی بدون دارو با دستگاه تحریک مغناطیسی مغز آر تی ام اس، درمان اختلالات خواب، بی خوابی، بد خوابی، کابوس شبانه، درمان اختلالات افسردگی اساسی،افسردگی پس از زایمان، افسردگی فصلی، افسردگی دوقطبی، درمان اختلالات جنسی، اختلال نعوظ، زود انزالی، دو جنسیتی و خودارضایی را ارائه نموده و دکتر زوج درمانگر در تهران می باشند.

دکتر لیلا دشتکی

دکتر زوج درمانگر دکتر نازنین حبیبی

دکتر نازنین حبیبی، دکتر زوج درمانگر در تهران و عضو انجمن ازدواج و خانواده کشور است که خدمات ارزشمندی را در خصوص روانشناس کودکان، درمانگر تحلیلی، زوج درمانی، روان پویشی کوتاه مدت، روانشناس نوجوانان و خانواده درمانی را ارائه می کنند. می توانید مشاوره های لازم را از ایشان به عنوان دکتر زوج درمانی خوب در تهران دریافت نمایید.

دکتر زوج درمانگر دکتر نازنین حبیبی

دکتر آزاده موسوی

دکتر آزاده موسوی، به عنوان دکتر زوج درمانگر در تهران شناخته شده و یکی از محققان و نویسندگان برتر در این زمینه می باشند که فعالیت های تدریس در این خصوص را نیز دارند. ایشان به عنوان دکتر خوب زوج درمانی، خدماتی همچون درمان اختلالات فردی از جمله اضطراب، وسواس فکری، افسردگی، فوبیا، پانیک، زوج درمانی و خانواده درمانی، مشاوره ازدواج، خیانت و بحرانهای عاطفی، اجرا و تفسیر کلیه تست های شخصیت شناسی و هوش و خلاقیت را ارائه می کنند.

دکتر آزاده موسوی

متخصص زوج درمانی دکتر مریم حجازی

دکتر مریم حجازی، متخصص زوج درمانی و درمانگر خوب در تهران است که دارای بورد تخصصی اعصاب و روان بوده و عضو انجمن روان پزشکان ایران و عضو انجمن روان درمانی از انگلستان است. ایشان خدمات ارزشمندی را در خصوص درمان اختلالات افسردگی اساسی،افسردگی پس از زایمان، افسردگی فصلی، افسردگی دوقطبی، درمان اختلالات اضطرابی و استرس، اضطراب اجتماعی ، اضطراب فراگیر،اضطراب جدایی، درمان حملات پانیک، درمان اسکیزوفرنی، درمان اختلالات جنسی، اختلال نعوظ، زود انزالی، دوجنسیتی، خودارضایی، مشاوره و روان درمانی ، مشاوره پیش از ازدواج ، خانواده درمانی و زوج درمانی را به عنوان دکتر زوج درمانگر در تهران ارائه می کنند.

متخصص زوج درمانی دکتر مریم حجازی

دکتر سیروس جهانگیری

دکتر سیروس جهانگیری ، دکتر زوج درمانی در تهران است که در بیمارستان های معتبری فعالیت داشته و خدمات درمانی در خصوص مشاوره انواع اختلالات روانپزشکی از جمله جنون، دوقطبی، اضطراب، اختلالات جنسی، مشاوره خانواده درمانی، زوج درمانی، درمان بین فردی و روانکاوی را ارائه می نماید. می توانید برای دریافت مشاوره های زوج درمانی خود، به ایشان به عنوان متخصص زوج درمانی و درمانگر خوب در تهران ، مراجعه نمایید.

دکتر سیروس جهانگیری

دکتر فرزانه حاجی زاده دکتر زوج درمانی

دکتر فرزانه حاجی زاده، از دیگر پزشکان حاذق و دکتر زوج درمانی خوب در تهران می باشند که موسس مرکز مشاور خانواده قوه قضائیه بوده و خدمات ارزشمندی را در زمینه های درمانگری اختلالات فردی در حوزه های استرس و اضطراب، وسواس و افسردگی، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره خانواده و زوج درمانگر، مشاوره روابط عاطفی و بین فردی و درمانگر در حوزه اعتیاد ارائه نموده و دکتر خوب زوج درمانی محسوب می شوند.

دکتر فرزانه حاجی زاده دکتر زوج درمانی

دکتر زوج درمانگر دکتر علیرضا جباری

دکتر علیرضا جباری، متخصص زوج درمانی و دکتر زوج درمانگر است که دارای گواهینامه هیپنوتیزم تراپی از انجمن هیپنوتیزم ایران بوده و خدماتی در زمینه های مشاور خانوادگی، ازدواج، مشاور کودک، سکس تراپی، تست شخصیت، افسردگی، وسواس، اختلالات شخصیتی، روان درماني اختلالات خلقي و اضطرابي، درمان مشكلات جنسي از قبیل زود انزالي، سرد مزاجي، واژينسموس، ناتواني و مشاوره تخصصي خانواده و ازدواج و مشاوره خانواده را ارائه کرده و تستهاي شخصيت و تناسب گزيني را به بیماران خود ارائه می نماید. و کارگاه های مختلف اموزشی و کاربردی در زمینه های بلوغ عاطفی ارتباط موثر ارائه می نماید.

دکتر زوج درمانگر دکتر علیرضا جباری

متخصص زوج درمانی دکتر علی کربلایی

دکتر کربلایی، به عنوان یکی از بهترین دکترهای متخصص زوج درمانی در تهران که کلینیک روانشناسی خود را در راستای ارائه خدمات مشاوره روانشناسی و روانپزشکی راه اندازی نموده و درمان های بدون دارو و عارضه را در برنامه درمانی خود قرار داده است. ایشان که دکتر زوج درمانگر در تهران محسوب می شوند، بورد تخصصی اعصاب و روان را از دانشگاه شهیدبهشتی دریافت کرده و کارگاه‌های مختلف زوج‌درمانی و روابط بین فردی را برگزار نموده و خدماتی در خصوص مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج و طلاق، زوج درمان، مشاوره جنسی، درمان اختلالات فردی مانند وسواس داشته اند.

متخصص زوج درمانی دکتر علی کربلایی

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یک =