جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
برندهای ایمپلنت دندان | بهترین نوع ایمپلنت در ایران | قیمت ایمپلنت

برندهای ایمپلنت دندان

جراحی ایمپلنت دندان روشی است که ریشه دندان را با پایه های فلزی و پیچ مانند جایگزین می کنند و دندان های آسیب دیده یا از دست رفته را با دندان های مصنوعی که ظاهر و عملکردی بسیار شبیه به دندان های واقعی دارند، جایگزین می نمایند. برندهای ایمپلنت دندان امروزه، این کار را در بهترین کیفیت، به انجام می رسانند. شما به سادگی می توانید بهترین نوع ایمپلنت در ایران را ارزیابی کرده و با دریافت قیمت ایمپلنت مناسب، اقدامات لازم را برای دندان های خود، صورت دهید.

برندها و مارک های ایمپلنت در ایران

برای آن که بتوان در خصوص بهترین برندهای ایمپلنت دندان ، به نتیجه ای مطلوب رسید، بررسی مارک های ایمپلنت در ایران را آورده ایم.

شرکت کیمیا کاشت اطباء

شرکت دانش بنیان کیمیا کاشت اطباء یکی از بهترین نوع ایمپلنت در ایران را به بازار عرضه داشته است. این شرکت که از سال 1396 فعالیت خود را تحت نظارت وزات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با دریافت مجوزهای لازم از وزارت صنعت، معدن و تجارت، آغاز کرده است، اکنون از مهم ترین و شناخته شده ترین برندهای ایمپلنت دندان در ایران می باشد. شرکت کیمیا کاشت اطباء که از نیروی متخصص با توان و دانش بالا بهره می برد، از فناوری های روز دنیا استفاده کرده و مطابق با استانداردهای جهانی، ساخت و تولید بهترین نوع ایمپلنت در ایران را در دستور کار خود قرار داده است تا بتواند سطح بهداشت و سلامت دهان و دندان را در کشور، ارتقاء دهد. استفاده از تجهیزاتی مدرن اروپایی و مهندسین متخصص و متعهد، از جمله معیارهای موفقیت این شرکت دانش بنیان است که از برندهای ایمپلنت دندان در ایران می باشد. این شرکت اکنون با ارائه محصولاتی متمایز از دیگر رقبا، انواع ایمپلنت ایرانی را در کیفیتی ممتاز و قیمتی مناسب به بازار عرضه داشته است تا بتواند استقلال کشور را در این حوزه ایجاد نماید و قیمت ایمپلنت را در سطح قابل قبولی نگاه دارد.

شرکت کوشافن پارس

شرکت مهندسی کوشا فن پارس نیز یکی دیگر از شرکت فعال در تولید بهترین نوع ایمپلنت در ایران است که که از برترین برندهای ایمپلنت دندان در ایران نیز شناخته می شود. تجربه بالا و استفاده از تخصص و دانش به روز شده، باعث شده است تنوع محصولات و کیفیت آن در حد ممتازی، گسترش یابد. این برند معتبر، اکنون دارای محصولاتی بی رقیب بوده و صادرات انواع ایمپلنت را به کشورهای دیگر، در دستور کار خود قرار داده است.

ایمپلنت یک روش نوین است که در تمامی جهان گسترش یافته و جایگزین مناسبی در مقایسه با روش های دیگر همچون دندان مصنوعی و بریج است که محبوبیت آن را افزایش داده است. در ایران نیز، کاشت بهترین نوع ایمپلنت در ایران ، هر روزه در مقایسه با سال های پیشین رو به رشد بوده و فضای مناسبی برای فعالیت برندهای ایمپلنت دندان همچون شرکت کوشا فن پارس است که موفقیت های روز افزونی را رقم زند.

این یکی از برندهای خوش نام در سطح جهانی است که توجه شرکت اشترومن سوئیس را نیز به خود جلب نموده و منجر به همکاری های دو جانبه با این شرکت معتبر جهانی شده است که می تواند در قیمت ایمپلنت در ایران نیز تاثیرگذار باشد.

شرکت نیک کاشت آسیا (سینابایونیک)

شرکت نیک کاشت آسیا نیز که با نام تجاری سینابایونیک فعالیت دارد، از برندهای ایمپلنت دندان در ایران است که اعتبار بالایی را از ابتدای سال راه اندازی شرکت خود در سال 1393 کسب نموده است. این شرکت که تحت لیسانس شرکت ایمپلنت آلمان تولید و طراحی دارد، اکنون تولید بهترین نوع ایمپلنت در ایران را در برنامه خود دارد و قیمت ایمپلنت را در سطح منطقه در شرایطی رقابتی نگاه داشته است.

بهترین نوع ایمپلنت در ایران

یکی از روش های مناسب برای جایگزینی پروتزها، ایمپلنت دندان که در صورتی که به خوبی اجرا شود، می تواند طول عمر مناسبی را نیز داشته باشد. نحوه انجام جراحی بهترین نوع ایمپلنت در ایران ، به شرایط استخوان فک و نوع ایمپلنت بستگی خواهد داشت. ضمن آنکه جراحی ایمپلنت دندان به طور معمول، شامل چندین روش است.

مزیت اصلی استفاده از برندهای ایمپلنت دندان ، پشتیبانی محکم از دندان‌های جدید است. این فرآیند، به ترمیم استخوان های سخت در اطراف محل ایمپلنت نیاز دارد. از آنجایی که این ترمیم استخوان نیاز به زمان دارد، این روند می تواند ماه ها طول بکشد که در قیمت ایمپلنت نیز موثر است.

قیمت انواع ایمپلنت در ایران

قیمت انواع ایمپلنت در ایران ، متناسب با شرایط دندان در هر فرد منظور خواهد شد. پس از ویزیت متخصص، قیمت ایمپلنت تعیین می گردد. این نکته را باید در نظر داشت که در تعیین قیمت ایمپلنت، عوامل متعددی را می توان نام برد.

قیمت بهترین نوع ایمپلنت در ایران ، هنگامی که توسط یک پزشک عمومی صورت گیرد، در مقایسه با پزشک متخصص، متفاوت خواهد بود. همچنین نیاز به پیوند استخوان، بالا بردن سینوس و برندهای ایمپلنت دندان ، تعیین کننده قیمت خواهد بود.

برندهای ایمپلنت دندان | بهترین نوع ایمپلنت در ایران | قیمت ایمپلنت

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 2 =